Uncasville 09.02.2013

Moderator: Mod's Team

krissk
I Believe
I Believe
Posty: 51
Rejestracja: 16 września 2005, o 20:20
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: krissk »

Tak się zastanawiam dlaczego od dłuższego czasu nie ma w setlistach piosenek z Bounca, takie Undivided czy Everyday w sam raz na koncert...
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

We're sorry the live stream from Uncasville couldn't happen last night. We're working on setting up another stream for everyone to enjoy soon. Between now & then, check out this moment from our last minute show for the snowed in folks at Mohegan Sun. Jon pulled Morgen from CT up on stage to do her best Jennifer Nettles impression- and she was pretty good! We'll see you in October, Connecticut!
Czyli nici z dzisiejszego live streamu
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Richie śpiewał drugą zwrotkę Wanted:

http://www.youtube.com/watch?v=e9NSGDiP ... youtu.be&a

Ja nie mam zamiaru na razie oceniać repertuaru.. Zwłaszcza, że nie był to normalny koncert. Myślę, że w Washington na pewno kilka dojdzie piosenek przed 2000 roku, i z każdym koncertem powinno być lepiej z setlistą.. A W Europie na pewno będzie dużo więcej rarytasów niż w USA, wystarczy zobaczyć na ostatnią trasę..
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

To i wrzucę moje 3 grosze...
Wczoraj świetnie wybrnęli z sytuacji. Za to brawa!
Co do setlisty - nie ma co się emocjonować bo Ameryka to publika 'specjalnej troski'.
Jakby z taką setą wyszli w Europie to by ich pogonili! Najważniejsze że dużo z nowej płyty
grali(szkoda że bez I'm with you).
Zgadzam się z Adrianem bo zrozumiałem od razu o co mu chodzi(Bad name mam dosyć, od 13 lat jest grana w ten sam sposób). Rozumiem z drugiej strony fanów którzy po raz pierwszy idą na koncert i chcą mieć zestaw the best. Nie rozumiem natomiast fanów którzy
pozbywają się kupionych biletów na pierwszy, historyczny koncert w Polsce(i być może
ostatni). Szczególnie że nie wiadomo jak będzie z frekwencją...Na razie jest cieniutko...
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

Wiem jedno . Po takim wykonaniu nawet "Who says.." mogłabym polubić ;]

Będąc na tym koncercie ,wolałabym usłyszeć taką setlistę ,niż zwyczajnie iść do domu bez możliwości zobaczenia czegokolwiek .
Dorota
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 224
Rejestracja: 10 września 2009, o 08:40
Lokalizacja: Lublin/Kraków

Post autor: Dorota »

Taki cytacik z Jona z niedawnego wywiadu w Londynie:
If we were ever on one of those nostalgia-kind of tours, God bless those people, but I’m not interested. I’m done.
Więc na koncertach będzie granych sporo nowych kawałków, czy to się nam podoba, czy nie. Jon musi czuć, że zespół jest wciąż aktualny i że to co piszą jest wciąż aktualne. Problem tylko w tym, że jakoś dziwnie wybierają te nowe piosenki, tzn. np. dla mnie są to akurat jedne z najsłabszych na nowych płytach – LH, WWWB, Who says, Born to follow… Dodać do tego 7 piosenek z What about now, które zbyt dużo energii też nie mają, akustyczne Saturday Night i wychodzi baaardzo kiepsko. Poza tym było może z 5 piosenek, podczas których Jon nie grał na akustyku? To też o czymś świadczy… Ja myślę, że jak Jon już tak bardzo chce promować te nowe kawałki to powinien je przeplatać czymś cięższym i może wtedy by się jakoś ratowały, bo tak jak jest to na dłuższą metę ciężko wytrzymać i nie wydaję mi się, żeby taki układ mógł wypalić.

Ale to tak odnośnie tej jednej setlisty, bo ogólnie zgadzam się ze wszystkimi, którzy twierdzą, że to się będzie jeszcze zmieniało i że w Europie będzie tak jak zawsze.
Będąc na tym koncercie ,wolałabym usłyszeć taką setlistę ,niż zwyczajnie iść do domu bez możliwości zobaczenia czegokolwiek .
Pewnie, lepsze to niż nic.
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Dorota pisze:Problem tylko w tym, że jakoś dziwnie wybierają te nowe piosenki, tzn. np. dla mnie są to akurat jedne z najsłabszych na nowych płytach – LH, WWWB, Who says, Born to follow…
O właśnie. O to chodzi. Myśle,że niewiele osób by sie oburzało gdyby z tych nowych, post 2000, grali np. I am, DLS, Last Man Standing,Undivided, Bounce, Hook me up, Thorn in my side, Any other day, Brokenpromiseland, One wild Night, Two story town,Next 100 years, Bullet itp itd można tak wymieniać bo przecież było sporo świetnych utworów w tej nowej erze Bon Jovi. Tylko nie wiedzieć czemu Jon wybiera akurat te słabe, bez polotu, nudne, bez charakteru...No ale w sumie co tu sie dziwić, przecież to jest człowiek, którego trzeba było namawiać by umieścić LOAP na płycie...
Obrazek
Malkolit
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 401
Rejestracja: 12 czerwca 2012, o 06:56
Lokalizacja: Gliwice

Re: v

Post autor: Malkolit »

adam2311 pisze:ja kocham stare bon jovi ale nowe tez lubie,moze nie w calosci ale jest tam tyle perełek ze naprawdę warto czekac na plyte choćby jeden utwor był zajebisty. bo naprawdę wiele utworow po 2000 r cenie wyżej niż stare np.DLS ,Undivided,czy z ostatniej plyty Brokenpromisland nikt mi nie wmówi ze to pop czy jakas lipa bo ku.... sa rewelacyjne. a tutaj to chyba niektórym puszczają nerwy bo już pisza takie bzdury ze masakra np.bad name slaby utwor!!!kur.... to jest symbol bon jovi jak ty słuchasz tego zespołu jak dla ciebie to jest slabe?
Spokojnie człowieku. Zwyczajnie nie za bardzo lubię You Give Love A Bad Name, dla mnie była to dobra piosenka na początek przygody z zespołem, teraz mnie nudzi. Nie spinam się, po prostu wyrażam swoje zdanie. A że to klasyk? I co z tego?
KondZik

Post autor: KondZik »

Dokładnie. Jak chcą grać nowe, co jest oczywiste to spoko. Ale niech nam dorzucą coś ala Bounce, Bullet, Last Man Standing a nie whole a lot bo robi nam się koncert jednostajny i wprost ZA WOLNY.
Malkolit
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 401
Rejestracja: 12 czerwca 2012, o 06:56
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Malkolit »

Prawda. To nie jest muzyka, która w spokojnej wersji wychodzi dobrze na żywo. Jak chcę posłuchać czeoś spokojnego, to idę na koncert HM, a nie zespołu uważanego za rockowy (co jest słuszne jeśli chodzi o koncerty, mniej jeśli chodzi o płyty).
Bounce, Everyday, Bullet, Hey God, If I Was Your Mother, Brokenpromiseland, Damned... tego chcemy!
Ostatnio zmieniony 10 lutego 2013, o 16:15 przez Malkolit, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

Setlista jest lekko mówiąc tragiczna, mam nadzieję, że po trasie europejskiej coś się zmieni, bo :whoeva:
Wszystko to takie.... nie do końca szałowe i rockowe... może przez to, że walory głosowe Jona są jakie są i już nie krzyknie---- Hey God!!!! Albo i krzyknie, a nam się to będzie średnio podobać...

Ja bym chciała Bed of roses i Always w Polsce :(
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

KondZik pisze:Dokładnie. Jak chcą grać nowe, co jest oczywiste to spoko. Ale niech nam dorzucą coś ala Bounce, Bullet, Last Man Standing a nie whole a lot bo robi nam się koncert jednostajny i wprost ZA WOLNY.

OH! Last man standing i to na trybunie! To by było coś! :cfaniak:
BJ - It's my life - Always !
yanni
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 408
Rejestracja: 3 czerwca 2007, o 13:35
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: yanni »

Milla pisze:może przez to, że walory głosowe Jona są jakie są i już nie krzyknie---- Hey God!!!! Albo i krzyknie, a nam się to będzie średnio podobać
Jesteś w błędzie.
W Dreźnie jak Jon krzyknął podczas Undivided to ciary mi przeszły po plecach, tego uczucia się nie da opisać.
Mam nadzieję że przeżyjemy to Gdańsku.
http://kolekcjamuzyczna.blogspot.com/

22-06-2014 - Berlin, D - RS
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, D - RS
10-06-2011 - Dresden, D - BJ
04-06-2008 - Vienna, A - BJ
KondZik

Post autor: KondZik »

Obrazek


Śpiewała średnio ale fajny t-shirt ma :PPP
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Ja pierdziele niektórzy to mają szczęście...taką fote mieć...
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Because We Can Tour 2013”