Trasa 2013

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

Damned pisze:
"Nie wiemy kiedy wróci, na szczęście trasa jest długa"
Nadzieja wciąż we mnie tkwi.

A tutaj artykuł i ostatnie zdanie, które mówi ... Na pewno Richie chciałby grać w tej scenerii...

http://www.crushmagazine.es/?p=48743

Myślę, że Richie już nie może się doczekać tej nowej sceny i będzie niespodzianka! :D
BJ - It's my life - Always !
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Póki co najbardziej należy współczuć Bułgarom. W Sofii, już za 11 dni ma odbyć się pierwszy w historii kraju koncert. Nie dość, że z informacji które wypływają wynika, że będzie to występ na zwykłej scenie, to jeszcze nie ma praktycznie żadnych szans na powrót Sambory.

U nas, na pewno będzie nowa scena, no i przede wszystkim jest iskierka nadziei, że przez 50 dni zmieni się coś w kwestii Richiego.
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

Damned, to zdanie znaczy-- Nie wiemy kiedy wróci, ale ważne, że trasa trwa dalej... Niestety nic pozytywnego... :whoeva:
KondZik

Post autor: KondZik »

bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

KondZik pisze:"wideło" ze sceną:
http://www.youtube.com/watch?v=XHmREKctYe8
To mi się widzi:
http://www.youtube.com/watch?v=CmOwtzGBbfs
_________________
dla mnie kupa. Szkoda poprzedniej sceny, był monitor za nimi, z daleka wszystko fajnie było widać nawet. Teraz niby też jest za nimi monitor, ale za wąski. Powinna wyższa ta scena być w takim razie i monitor wyższy/ szerszy.

Takie autko to by do Lost Highway pasowało raczej.
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Dzięki Kondzik!
Po tych filmach kręconych "z ukrycia", ciężko coś więcej powiedzieć. Mam przeczucie, że jak będzie ciemno i zadziałają efekty świetlne to scena będzie imponująca.. Nie wyobrażam sobie żeby nie nakręcili na niej jakiegoś koncertu dla potrzeb DVD, więc Sambora musi wrócić przynajmniej na 1 koncert ;)
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Damned pisze:Dzięki Kondzik!
Po tych filmach kręconych "z ukrycia", ciężko coś więcej powiedzieć. Mam przeczucie, że jak będzie ciemno i zadziałają efekty świetlne to scena będzie imponująca.. Nie wyobrażam sobie żeby nie nakręcili na niej jakiegoś koncertu dla potrzeb DVD, więc Sambora musi wrócić przynajmniej na 1 koncert
Przy tej ilości live streamów, przy czym już 2 były dostepne w całości, jakoś nie wydaje mi się by miało wyjść DVD oficjalne jak przy okazji msg.... Chociaż... może z jednego koncertu jak przy okazji New Medloblabla Stadium jakiś jeden będzie, ale osobiście obstawiam, że nie.
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Jeżeli nie wydadzą nic, to chyba tylko ze względu na brak Sambory, bo najwyższa pora na kolejne DVD, skoro do tej pory co 3-5 lat wychodziły regularnie koncerty:

1993 - Evening with BJ
1995 - Live from London
2000 - Crush Tour
2004 - This Left Feels Right Live
2007 - Lost Highway The Concert
2009 - MSG

Do tego warto dodać, że w MSG pominięto takie utwory jak: Bad Medicine, Saturday Night czy Sleep, do tego Born To Follow, Superman Tonight oraz najnowsze kawałki, więc myślę że jest sens wydania nowego DVD, w końcu od koncertu w NYC minęło już 5 lat :)

Z drugiej strony, mogą się powstrzymać i wydać coś na 30-lecie zespołu... zobaczymy ;)
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Damned pisze:Do tego warto dodać, że w MSG pominięto takie utwory jak: Bad Medicine, Saturday Night czy Sleep, do tego Born To Follow, Superman Tonight oraz najnowsze kawałki, więc myślę że jest sens wydania nowego DVD, w końcu od koncertu w NYC minęło już 5 lat
Miałeś rok, albo dwa temu dość oficjalne live z Nowych Gianstów właśnie. + było dość oficjalne z trasy lost highway z tokyo chyba, albo innego japońskiego miasta
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Tokyo to był broadcast japońskiej telewizji Wowow, a The Circle Tour Live, to też telewizyjny koncert, co prawda sprzedawany później na DVD, ale nie jako oficjalne wydawnictwo zespołu. Z resztą tam był jak dla mnie słaby mix dźwięku, bez porównania z MSG, do tego mało kamer. Ogólnie bez rewelacji. Liczyłbym na coś lepszego ;)
sebcio14
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 868
Rejestracja: 6 lutego 2010, o 11:35
Lokalizacja: Włodawa

Post autor: sebcio14 »

Lepszy efekt by był chyba, jakby auto było na górze sceny, a pod autem ten duży ekran.
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

ciekawe ja Jon zamierza się wdrapać na maskę przy WGIGO :D
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Bobby w drodze do Afryki (przez Londyn):

Obrazek
Awatar użytkownika
AlanPolonia
I Believe
I Believe
Posty: 73
Rejestracja: 21 marca 2011, o 09:35
Lokalizacja: Milicz

Post autor: AlanPolonia »

sebcio14 pisze:
Lepszy efekt by był chyba, jakby auto było na górze sceny, a pod autem ten duży ekran.
Jeszcze lepiej by było jakby nam zostawili technologię 3D tak jak było w US!! Nowości nigdy nie docierają do Europy!!! ;[
20/06/2010 - London
10/06/2011 - Dresden
17/07/2011 - Udine
19/06/2013 - Gdańsk
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Phil już w RPA, chwali się widokiem z pokoju:

http://instagram.com/p/Y9p640wig-/
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Because We Can Tour 2013”