Nagrania, relacje, zdjęcia z Gdańska :)

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

Tomker pisze:Było też sporo osób które przyszły żeby się jedynie pokazać, czy pochwalić, że były. Trybuna po lewej to były też drewniaki, ale reszta 11/10!

Byłam po lewej ale na dole w pierwszym rzędzie, więc nie wiem czy się bawili za mną. Rozdałam po moim sektorze info o akcjach ale na ile to pomogło 'rozświetlić' bis to nie wiem.

Spotkałam tam też mieszane małżeństwo polsko- amerykańskie drugiej młodości... albo i trzeciej;) Pani miała w portfelu zalaminowane czarno-białe zdjęcie ze swojego pierwszego koncertu... Jon miał na nim długie włosy...
Szacun :brawo:
Kamiila
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 38
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 10:33
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Kamiila »

Nieziemska atmosfera na koncercie!!! Jestem mega pozytywnie zaskoczona reakcjami całej publiczności, bo szczerze mówiąc, to przed koncertem chyba nikt się nie spodziewał takiego zaangażowania i zespołu i fanów. Akcja z flagą po prostu mistrzostwo. Stałam zaraz przy wybiegu naprzeciw sektorów flagowych, więc widok naprawdę świetny. Jedyne niewielkie rozczarowanie, to organizacja ze strony PGE, bo sporą chwilę zajęło nam ogarnięcie jak dotrzeć do bramki 12, zero oznakowań, nikt nic nie wie. W końcu musieliśmy obejść cały stadion, bo przejścia pozamykane, ale na szczęście znalazła się grupa forumowiczów i obcokrajowców i dalej błądziliśmy zbiorowo. Były też przypadki przeskakiwania płotów :D
Wiele śmiesznych sytuacji, m.in podczas rozdawania naszych bransoletek. Nieważne jak dobitnie tłumaczyłam, że łamiemy dopiero na bisy, to ludzie i tak robili co chcieli i po złamaniu z niewinną miną pytali czy mogą jeszcze jedną ;) Sprawdziły się fanklubowe koszulki, dzięki którym czuliśmy się wszyscy jak starzy znajomi.
Największe zaskoczenie to sprawa braku Richiego. Przed wejściem na koncert rozmawiałam z wieloma osobami i wszyscy zgodnie twierdzili, że bez niego nie będzie dobrego koncertu, a tymczasem Phil świetnie się spisywał. Tylko wokalnie czuło się brak Ryśka. Niestety chórki Phila mnie nie porwały.
Strasznie chciałabym, żeby obietnica Jona się spełniła i żebyśmy mogli jeszcze raz wziąć udział w koncercie BJ w Polsce.
Awatar użytkownika
Mrsadler1997
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 375
Rejestracja: 6 maja 2012, o 16:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mrsadler1997 »

Mam prośbę. Czy ma ktoś może Capitana Crusha nagranego i wrzuciłby tutaj;)? i WGIGOn?
Melaverde
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 20
Rejestracja: 3 sierpnia 2010, o 19:17
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Melaverde »

Tomker napisał/a:
Było też sporo osób które przyszły żeby się jedynie pokazać, czy pochwalić, że były. Trybuna po lewej to były też drewniaki, ale reszta 11/10!

Jeśli po lewej tyłem do sceny to się trochę nie zgodzę - prawda parę osobników typu"byłem na koncercie - i tyle pamiętam" było - ale reszta dawała czadu - wiem bo sama byłam:)
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

Melaverde pisze:Jeśli po lewej tyłem do sceny
a nie... ja imprezowałam po tej drugiej lewej:)
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Melaverde pisze:Tomker napisał/a:
Było też sporo osób które przyszły żeby się jedynie pokazać, czy pochwalić, że były. Trybuna po lewej to były też drewniaki, ale reszta 11/10!

Jeśli po lewej tyłem do sceny to się trochę nie zgodzę - prawda parę osobników typu"byłem na koncercie - i tyle pamiętam" było - ale reszta dawała czadu - wiem bo sama byłam:)
Podejrzewam, że wszyscy fani stali przodem do zespołu, a nie tyłem, więc dla każdego prawa i lewa to ta sama strona :D ;)

"Strona z Vipami" czasem wyglądała niemrawo, nie cała oczywiście, ale były takie miejsca, że wyglądało to jakby ludzie byly wycięci z tektury.
Oczywiście wiem, że tam gdzie była np. IMP było gooorącoooo, ale obiektywnie muszę stwierdzić, że prawie cała prawa strona trybun była pretty f@#$ing good i byłem tym bardzo pozytywnie zaskoczony :) Zresztą niedługo w necie będzie cała masa filmików to możemy zrobić pojedynek strona lewa vs prawa. ;) Co do płyty, to "auty" okupowały typy, które znalazły się po to o czym już pisałem. Gadali przez komóry, popalali papierosy, pili piwko, generalnie lansowali się i czekali nie wiadomo na co. Tyły miejscami też mocno przystawały, ale generalnie cała płyta wypadła lepiej niż w poprzednich krajach (większość stanęła jedynie przy supermanie itp, no ale za tym akurat też nie przepadam, więc jest to dla nie zrozumiałe;) ).
Podsumowując - generalnie energia była cały czas i uważam, że nasza widownia bawiła się bardziej żywiołowo niż poprzednie kraje! Chyba każdy z nas ma w tym swój udział, bo starał się zarażać pozytywną energią ludzi dookoła. Sam zaobserwowałem, że po tym jak z ekipą wokół mnie od pierwszego utworu zaczęliśmy klaskać, skakać i wrzeszczeć to nawet osoby "z lekkiej łapanki" dały się porwać wspólnej zabawie :) I za co wszystkim dziękuję :)

P.S. Jak obejrzałem na filmiku jak darł się Din (pozdrawiam Młody!) to zrozumiałem, że śmiało mogę za jakieś 40 lat odejść na koncertową emeryturę ;) , bo są godni następcy :)

To była - jak miał wypisane na koszulce Wielki Fan BJ - One Wild Night !!
Melaverde
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 20
Rejestracja: 3 sierpnia 2010, o 19:17
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Melaverde »

Tomker napisał/a:
Podejrzewam, że wszyscy fani stali przodem do zespołu, a nie tyłem, więc dla każdego prawa i lewa to ta sama strona

Zależy jaki sobie weźmiemy punkt odniesienia ;) :D

Ale grunt, że POLACY TO NAJFAJNIEJSZA PUBLIKA EVER:)
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

Tomker pisze: (większość stanęła jedynie przy supermanie itp, no ale za tym akurat też nie przepadam, więc jest to dla nie zrozumiałe;) ).
To była - jak miał wypisane na koszulce Wielki Fan BJ - One Wild Night !!
Chyba tylko ja lubię Supermana :D bardzo się ucieszyłam, kiedy usłyszałam pierwsze dźwięki tego utworu.

Ciekawa jestem jak Tomker się bawił , bo po koncercie był taki jakiś przygaszony ... :P
Awatar użytkownika
koala555
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 310
Rejestracja: 3 czerwca 2013, o 07:01
Lokalizacja: Poznań

Post autor: koala555 »

Ja byłam na płycie i tam wiele fanów się świetnie bawiło, nawet jak pili piwko :) stałam bardziej z tyłu, żeby cokolwiek widzieć i było kilka osób, którzy tylko stali i nawet nie drgnęli, ale mimo wszystko jestem bardzo pozytywnie zaskoczona reakcją całej publiczności. Pokazaliśmy, że ten koncert był dla nas ważnym wydarzeniem :)
Pozdrawiam wszystkich!
Awatar użytkownika
eva80
It's My Life
It's My Life
Posty: 132
Rejestracja: 27 października 2005, o 14:46
Ulubiona płyta: Keep The faith
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: eva80 »

ja dziś od rana ciągle ryczę jak odpalam filmiki z koncertu z różnych źródeł
przeżyłam najpiękniejszy dzień swojego życia i nikt mi tego nie zabierze

byłam na płycie, przy samej barierce, lekko z prawej i widziałam tył GC na którym same drewno i szlag mnie trafiał, bo mnie nie stać na GC a oni kupują i po ch....?
jedna pani to dopóki było widno to czytała gazete :o
ale za to widziałam też laskę w ciąży która ostro szalała aż ją mąż/partner stopował i patrzył z przerażeniem czy zaraz nie urodzi :jupi:

ja mam siniaki od wyrywania barierki zakwasy w rękach i płuca niemalże w gardle - czekam aż wrócą na miejsce :D

to było tak niesamowite przeżycie że aż niewiarygodne :aniol:

a akcje fanowskie z flagą i koszulką były MEGA - byłam niesamowicie zajarana że należę do takiego zaj...tego fanklubu :lol:
"Remember that you're perfect God makes no mistakes"
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

Tomker pisze: (...) obiektywnie muszę stwierdzić, że prawie cała prawa strona trybun była pretty f@#$ing good i byłem tym bardzo pozytywnie zaskoczony :) Zresztą niedługo w necie będzie cała masa filmików to możemy zrobić pojedynek strona lewa vs prawa. ;)
Dokładnie. Wybierając bilet - siła wyższa - na trybuny, obawiałam się, że widząc tych na przeciwko będę się wściekać za ich bezruch, a w Gdańsku... niespodzianka: trybuny dały radę! Część zrezygnowała z foteli, wdrapała się na samą górę trybun gdzie było znacznie luźniej i szalała;)
I chętnie zobaczę ujęcia lewej strony, bo na prawdę nie wiem co działo się za moimi plecami;)
Tomker pisze:Oczywiście wiem, że tam gdzie była np. IMP było gooorącoooo
absolutnie :D MEGA gorąco :lol:

Kupując bilet po lewej stronie zaraz po ogłoszeniu koncertu- wiadomo kogo chciałam widzieć na pierwszym planie...
Plus taki, że byłam- najdalej jak tylko można było - od Bandiery :P
KondZik

Post autor: KondZik »

Ja jestem ciekaw jak się Bartek bawił :))
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

Ja niestety nie mam dobrej jakości nagrań i zdjęć, które mogłabym zamieścić, bo niestety nie miałam aparatu tylko komórkę :beksa: . Ale najważniejsze jest to, że to co nagrałam i pstryknęłam są dla mnie niesamowitą pamiątką i coś tylko mojego, nawet jak słabej jakości. Liczę na Wasze filmiki i dobrej jakości zdjęcia! :o
BJ - It's my life - Always !
Awatar użytkownika
DefLeppard
It's My Life
It's My Life
Posty: 139
Rejestracja: 14 marca 2008, o 17:01
Lokalizacja: Pawłowice

Post autor: DefLeppard »

kikusia28 pisze: Chyba tylko ja lubię Supermana :D bardzo się ucieszyłam, kiedy usłyszałam pierwsze dźwięki tego utworu.
nie tylko Ty :):) wkoncu nie przypadkowo mam tatuaz "S" na ramieniu.

jak usłyszałem pierwsze dzwieki to az mi sie glupio zrobilo bo tylko ja wyłem ze szczescia
Do You Wanna Get Rocked???????????
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

KondZik pisze:Ja jestem ciekaw jak się Bartek bawił :))
Bawił się dobrze. Był szczęśliwy i zadowolony ;) I mówię serio bo mam nawet jego fote po koncercie na której widać dobry humor.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Because We Can Tour 2013”