Lisbon 31.07.2011

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Lisbon 31.07.2011

Post autor: Smolek »

Jutro w Lizbonie BJ zakończą trasę europejską, a zarazem całą trasę. Jakie macie oczekiwania co do ostatniego koncertu, set listy, itd.

Jest to ostatni koncert BJ, więc powinni siebie nie oszczędzać, zagrać świetny koncert, z długą set listą (28-30 piosenek). Chciałbym usłyszeć jedno z tych piosenek: Let It Rock, Stick Your Guns, Fear, My Guitar Lies Bleeding In My Arms. Myślę, że najbardziej realna z tych piosenek jest ta pierwsza. Mogliby zrobić stream z tego koncertu, ale nic o tym nie słychać, więc pewnie nie będzie.
Awatar użytkownika
Talia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 692
Rejestracja: 5 grudnia 2010, o 13:22
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Talia »

Richie śpiewający "Lay Your Hands On Me" albo coś innego byleby śpiewał cały utwór, David na wokalu prowadzącym w "In These Arms" a na koniec Tico i "What a wonderful world" :lol: To by było niezłe zakończenie tej trasy i takie pożegnanie przez każdego z członków BJ :) A tak bardziej realnie to nie mam oczekiwań, wiem, że zaskoczą nas na pewno, bo nie muszą się oszczędzać i już zazdroszczę wszystkim którzy wybrali Lizbonę jako swój ostatni koncert na tej trasie, bo będzie z pewnością wyjątkowy :))
I ain't quittin' - I'm just splittin' for awhile
sebcio14
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 868
Rejestracja: 6 lutego 2010, o 11:35
Lokalizacja: Włodawa

Post autor: sebcio14 »

O tak, to z pewnością będzie najlepszy koncert, podczas europejskiej części trasy. Na pewno set lista będzie do 28-30 utworów, jak wspomniał Smolek. Zapewne wybór set listy nas zaskoczy. Mogliby pokusić się na coś, czego dawno nie grali, Let It Rock chętnie bym usłyszał i intro Davida, szczególnie końcówka. :) Liczyłem na live stream, no ale wątpię, że będzie. Ja to bym chciał Richiego na wokalu w IBTFY, David ITA, Bobby Wild Thing i jedziemy. :D
rosie1996
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 291
Rejestracja: 3 kwietnia 2011, o 13:52
Lokalizacja: Płock

Post autor: rosie1996 »

O tak Richie na I'll be there for you bądź np. Never say goodbye ;) aczkolwiek zaśpiewanie czegoś ze Strangera byłoby ponad moje oczekiwania. A tak jeśli chodzi o resztę no to jestem za David na wokalu w In these arms :) Tico "What a wonderful world". A moje marzenia: Roulette, It's hard letting you go on, My guitar lies bleeding in my arms, Let it rock, Welcome to wherever you are, Without love, Everyday, I want you. Zastanawiam się czy którakolwiek się trafi :) Będziemy jutro patrzeć co będzie! W końcu to ostatnie spotkanie z nimi przynajmniej jak na razie. Tego nie wolno przegapić ;)
Where are u now? Only in my dreams...
Rosie
Awatar użytkownika
wiolcik66
It's My Life
It's My Life
Posty: 158
Rejestracja: 15 kwietnia 2011, o 17:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: wiolcik66 »

Z powyższymi postami zgadzam się całkowicie :)) tak od siebie dodam, że marzy mi się If I Was Your Mother albo Brokenpromiseland, ale wiem, marzenia ściętej głowy :D Aha, i oczywiście nie może zabraknąć Dry Country.
Ale i tak wszystko okaże się jutro, więc teraz pozostaje tylko czekać. Ale czuję, że czeka nas wiele niespodzianek :))

ps. ciekawe ile jutro będzie ludzi na forum, skoro ostatni koncert ;]
If the love that I got for you is gone
If the river I cried ain't that long
Then I'm wrong, yeah, I'm wrong
This ain't a love song.
rtcr
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 215
Rejestracja: 15 maja 2011, o 19:54
Lokalizacja: Pińczów

Post autor: rtcr »

Wniosek z tego prosty. Maja tyle wspanialych piosenek ze musieli by zrobic setliste na 50 utworow i moze by zmiescili wszystkie te wspaniale piosenki ktore chcemy uslyszec.
How does money lead to greed
When there's still hungry mouths to feed
rosie1996
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 291
Rejestracja: 3 kwietnia 2011, o 13:52
Lokalizacja: Płock

Post autor: rosie1996 »

wiolcik66 pisze:
ps. ciekawe ile jutro będzie ludzi na forum, skoro ostatni koncert ;]
Też mnie to ciekawi ;) If i was your mother - mhm, marzenia :( ale trzeba wierzyć. Coś czuję że jutro forum czeka przeciążenie :)
Where are u now? Only in my dreams...
Rosie
sebcio14
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 868
Rejestracja: 6 lutego 2010, o 11:35
Lokalizacja: Włodawa

Post autor: sebcio14 »

Co do forum, to będzie się działo, zapewniam. ;)
Select
I Believe
I Believe
Posty: 58
Rejestracja: 18 czerwca 2011, o 21:12
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Select »

If I was your mother, My guitar, 99 in the shade, Roulette, Fear, Next 100 years, Little bit of soul. Ahh to by było cudowne. Jeszcze Richie, jakiś kawałek ze Strangera a do tego soczysta solówka :D Mam nadzieję na świetny koncert, bo w końcu koniec trasy. Powinni coś specjalnego zagrać ;]
sebcio14
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 868
Rejestracja: 6 lutego 2010, o 11:35
Lokalizacja: Włodawa

Post autor: sebcio14 »

Hmm, w sumie to mogliby wydać jakieś DVD z koncertu... :)
mała-mi
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 392
Rejestracja: 17 września 2010, o 11:26
Lokalizacja: z Doliny Muminków

Post autor: mała-mi »

Mnie od dłuższego czasu prześladuje mania na Blame it on the love of rock'n'roll i Justice in the barell ;) Oczywiście nie sądze, aby coś z tego jutro poszło live ;) ale ja to dobrze, bo mnie nie będzie :P
Z takich bardziej prawdopodobnych to chcialabym My giuitar.
Natomiast z tych co juz zagrali to: Something to Belive In, Living in Sin, Dry county, Wild is the Wind no i TAALS :)
"Nawet jeśli coś jest twoim przeznaczeniem, to wcale nie znaczy, że wyniknie z tego coś dobrego."
arina
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 1
Rejestracja: 31 lipca 2011, o 10:06
Lokalizacja: Polska

Post autor: arina »

Każdy ma jakieś marzenia, mnie się marzyło być na ich koncercie i moje marzenie się spełniło.Miałam okazję zobaczyć ich koncert W Dusseldorfie 13.07.2011.
Wspaniały koncert,wspaniały kontakt z publiką no i świetna organizacja przez Niemców.
Takich koncertów życzyłabym sobie w naszym kraju.Pozdrawiam wszystkich fanów Bon Jovi ale i fanów dobrej muzyki.

http://www.youtube.com/watch?v=9SMSmLk6LO8 :brawo:
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

STICK TO YOUR GUNS i będę mogła umrzeć...
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
kejt93bub
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 678
Rejestracja: 12 sierpnia 2010, o 14:11
Lokalizacja: Wwa

Post autor: kejt93bub »

Ooh, moje marzenia na dzisiaj są raczej mało realne. Głowę dałabym sobie uciąć za My Guitar, If I Was Your Mother i Brokenpromiseland... :D aah. Ale nie mam wątpliwości, że koncert będzie niesamowity, są w genialnej formie, co mogliśmy zobaczyć podczas całej tej trasy. Moim marzeniem, tak jak ariny, było zobaczenie ich live oraz usłyszenie Undivided i Something To Believe In. Udało się :jupi:
Tak bardziej realnie, to byłabym bardzo szczęśliwa, gdyby zagrali It's Hard Letting You Go, TAALS, Let It Rock, ITA z Davidem na wokalu, LYHOM z Richiem i What a wonderful world z Tico.
rosie1996
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 291
Rejestracja: 3 kwietnia 2011, o 13:52
Lokalizacja: Płock

Post autor: rosie1996 »

A ja pomijając moje wcześniejsze życzenia dałabym wszystko by zagrali Let's make it baby... aczkolwiek oni już chyba nawet nie pamiętają, że coś takiego mają w swoim repertuarze. ;)
Where are u now? Only in my dreams...
Rosie
ODPOWIEDZ

Wróć do „The Circle Tour 2010 / Open Air Tour 2011”