Lisbon 31.07.2011

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
misiek_93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 763
Rejestracja: 24 września 2008, o 18:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misiek_93 »

Wczoraj cały wieczór mi stronka nie działała, ale daliście w palnik serwerowi :D
Dla mnie sama obecność Hard Letting You Go stwarza genialną setlistę, w sumie mogli by tylko to zagrać i zejść xD (joke :P). Szkoda, że to już koniec Open Air Tour i trochę żałuję, że nie byłem na żadnym koncercie na otwartym powietrzu, tylko rok temu na O2 w Londynie, ale tam też było super :) Świetna trasa i Panowie udowodnili, że nie zapomnieli jak gra się live. Zgadzam się z Dand'em, że Jovinsi to najlepszy zespół koncertowy świata!
A jakbym miał wpływ na plany naszych idolów to natychmiast zapędził bym Richiego do studia - niech nagrywa :D Niestety nie mam takiej mocy ale i tam mam nadzieje, że Richie wejdzie do studia i wyda album, i szczeny nam opadną ;) . Oczywiście liczę też na album Jona, pożyjemy zobaczymy.
KondZik

Post autor: KondZik »

Po jaką cholere tam są te kamery na tych koncertach. Oglądam filmiki i jeździ to coś i co? No niech to pokażą ;]
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

KondZik pisze:Po jaką cholere tam są te kamery na tych koncertach. Oglądam filmiki i jeździ to coś i co? No niech to pokażą ;]
Mała podpowiedź - są tam też telebimy... 1+1=...
KondZik

Post autor: KondZik »

Scrooge pisze:
KondZik pisze:Po jaką cholere tam są te kamery na tych koncertach. Oglądam filmiki i jeździ to coś i co? No niech to pokażą ;]
Mała podpowiedź - są tam też telebimy... 1+1=...
Zgadza się ale to był post z nadzieją na wydanie jakiegoś DVD. No to będzie głupota jeśli nic nie wydadzą po takiej trasie, szczególnie europejskiej części.
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

MSG się sprzedawało bardzo dobrze dlatego moim zdaniem coś wypuszczą. Fajnie gdyby to nie był zapis jednego koncertu tylko zlepki z całej trasy.
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Po jaką cholere tam są te kamery na tych koncertach. Oglądam filmiki i jeździ to coś i co? No niech to pokażą
Jeśli jest to pytanie bez żadnych podtekstów, to podam Ci odpowiedź. Po 1wsze to co rejestrują kamery pokazywane jest na telebimie a po drugie "podobno" i miał to potwierdzić sam Matt każdy (tak KA?DY) koncert jest nagrywany i wszystkie te nagrania przechowywane są w archiwum. Może kiedyś coś będzie wydawane jak np obecnie wychodzą koncerty typu Rio, Tokyo, OLWNight itp na takich nieoficjalnych wydawnictwach.

A co do DVD to obecnie nic nikt nie mówił, ale o koncercie z NJ pokazywanym w kinie tez nic nie było wiadomo do końca. Liczę, że czas rozłąki z BJ minie nam właśnie w oczekiwaniu na np album live i koncertowe oficjalne DVD.
KondZik

Post autor: KondZik »

Scrooge pisze:MSG się sprzedawało bardzo dobrze dlatego moim zdaniem coś wypuszczą. Fajnie gdyby to nie był zapis jednego koncertu tylko zlepki z całej trasy.
Tak to chyba lepszy pomysł. Something to believe, I believe, Damned, Santa Fe, Get Ready itd... warto by było mieć to na jednym wydawnictwie.
ekoper
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 272
Rejestracja: 11 marca 2006, o 00:09
Lokalizacja: Stockton-On-Tees/Wawa
Kontakt:

Post autor: ekoper »

Adrian pisze:
Po jaką cholere tam są te kamery na tych koncertach. Oglądam filmiki i jeździ to coś i co? No niech to pokażą
Jeśli jest to pytanie bez żadnych podtekstów, to podam Ci odpowiedź. Po 1wsze to co rejestrują kamery pokazywane jest na telebimie a po drugie "podobno" i miał to potwierdzić sam Matt każdy (tak KA?DY) koncert jest nagrywany i wszystkie te nagrania przechowywane są w archiwum. Może kiedyś coś będzie wydawane jak np obecnie wychodzą koncerty typu Rio, Tokyo, OLWNight itp na takich nieoficjalnych wydawnictwach.
no, mnie się też w to nie chciało wierzyć że nagrywają KA?DY koncert, ale zapytałam o to tego długowłosego azjatę -technika Sambory no i on potwierdził.
Ponadto mocno twierdził też, że Jon ogląda KA?DY z tych koncertów by coś tam poprawić, dodać itp itd... z tym że w moim miemaniu to musiałby mieć chyba dobę min. 30 godzinną, żeby tak każdy koncert oglądac.
Swoją drogą, ciekawe co z tym archiwum... mogliby kiedy udostępnić. Albo Steph i Ava za jakieś 50 lat będą sprzedawać jako pamiątki po rodzicach... ;P
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

Też liczę na jakieś wydawnictwo DVD z tej trasy tylko żeby nie było zlepków z kilku koncertów, a żeby zamiast tego dali zapis wybranego całego koncertu. Nie ma to jak czuć tą specyficzną atmosferę danego miejsca i chwili. To do mnie o wiele bardziej przemawia niż gdyby mieli wycinać taki numer jak z MSG, gdzie Obie pociął setlistę co od razu popsuło efekt całości Live at MSG.

Wybrać ten jeden występ zapewne może być trudno, ale wolę mieć jeden cały od intro po ostatnią piosenkę encore niż poszatkowany zlepek kilku.
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

Frankie pisze:Wybrać ten jeden występ zapewne może być trudno, ale wolę mieć jeden cały od intro po ostatnią piosenkę encore niż poszatkowany zlepek kilku.
Z całego serca jestem ZA, ale obawiam się, że jeśli w ogóle będzie jakiekolwiek wydawnictwo to raczej zlepek z różnych koncertów. Taki subiektywny wybór Jona tych kawałków, w których nie potknął się/nie pluł akurat/red jacket się prezentował i włos wyglądał na gęstą grzywę...

Prawda jest taka, że cokolwiek dadzą i tak się ucieszę :P Czekając na zapowiadane płyty solowe, czy powrót zespołu na nową trasę (oby szybko) ach...
Bootlegi swoją drogą, a nagrania z tego jeżdżącego słupa i tak chętnie bym zobaczyła... ;)
KondZik

Post autor: KondZik »

Nie do końca się zgodze. Tak Johny Boy wybierze co chce, ale już tak na wygląd nie patrzy :P
Bardziej czy dał rade wokalnie, swoją drogą ktoś kojarzy koncert akustyczny w Yokohamie w 2003r. ?? Kiedy nie mógł wyciągnąć Always, chyba był chory ale i tak uważam, że dobrze się wokalnie teraz trzyma porównując.
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

Szło mi nie tyle o wygląd, co ogólnie o tak zwany marketing całości ;] Wybierze (jeśli ;)) to co było bardziej efektowne - i wokalnie i wizualnie...

Te inne - jak nie-naj-perfect np Lie To Me, pominie pewnie...

Ale co tam, zgrałam z You Tube!
KondZik

Post autor: KondZik »

Akurat też bym tak zrobił jeśli mówimy o Lie To Me. Każdy chce się zaprezentować jak najlepiej.
Zawsze zastanawia mnie ile do powiedzenia ma prawa ręka czyli Richie.
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

Frankie pisze:Też liczę na jakieś wydawnictwo DVD z tej trasy tylko żeby nie było zlepków z kilku koncertów, a żeby zamiast tego dali zapis wybranego całego koncertu. Nie ma to jak czuć tą specyficzną atmosferę danego miejsca i chwili. To do mnie o wiele bardziej przemawia niż gdyby mieli wycinać taki numer jak z MSG, gdzie Obie pociął setlistę co od razu popsuło efekt całości Live at MSG.

Wybrać ten jeden występ zapewne może być trudno, ale wolę mieć jeden cały od intro po ostatnią piosenkę encore niż poszatkowany zlepek kilku.
Takich wrażeń to się szuka na koncercie live, a nie na DVD... a po drugie, chyba żaden oficjalnie wydany koncert BJ nie zawiera występu od A do Z, ani Zurich, ani tym bardziej Live from London o MSG nie wspominając... ?aden zespół nie gra koncertów perfekcyjnych od A do Z, a Jon nigdy nie zgodziłby się na umieszczenie nutki fałszu na oficjalnym DVD, m.in. dlatego pewnie MSG wygląda jak wygląda.
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

Scrooge pisze:Takich wrażeń to się szuka na koncercie live, a nie na DVD... a po drugie, chyba żaden oficjalnie wydany koncert BJ nie zawiera występu od A do Z, ani Zurich, ani tym bardziej Live from London o MSG nie wspominając... ?aden zespół nie gra koncertów perfekcyjnych od A do Z, a Jon nigdy nie zgodziłby się na umieszczenie nutki fałszu na oficjalnym DVD, m.in. dlatego pewnie MSG wygląda jak wygląda.
Racja.
KondZik pisze:Zawsze zastanawia mnie ile do powiedzenia ma prawa ręka czyli Richie.
Sądzę, że niewiele :)) Myślę, że nie jest pytany o zdanie :P I , zawsze mam wrażenie, że nie oczekuje takiego pytania...
ODPOWIEDZ

Wróć do „The Circle Tour 2010 / Open Air Tour 2011”