Lisbon 31.07.2011

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
KondZik

Post autor: KondZik »

No właśnie nie wiem. Bo np wybierając kawałki na album też niby Richie odwraca się i myśli o niebieskich migdałach. To jednak zdolny muzyk który chyba nie jest aż takim "sesyjnym" dla Jona.
kejt93bub
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 678
Rejestracja: 12 sierpnia 2010, o 14:11
Lokalizacja: Wwa

Post autor: kejt93bub »

KondZik pisze:Tak to chyba lepszy pomysł. Something to believe, I believe, Damned, Santa Fe, Get Ready itd... warto by było mieć to na jednym wydawnictwie.
Dodałabym jeszcze nasze dreznowe Bounce na opener, Bells Of Freedom, Undivided, Letting you go i Wild is the wind...ah, szczęście murowane :D

[ Dodano: 2011-08-02, 21:39 ]
imp pisze:Te inne - jak nie-naj-perfect np Lie To Me
Myślę, że to fajnie wyglądałoby na DVD, taki spontan ludziom się podoba :))
KondZik

Post autor: KondZik »

kejt93bub pisze:
KondZik pisze:Tak to chyba lepszy pomysł. Something to believe, I believe, Damned, Santa Fe, Get Ready itd... warto by było mieć to na jednym wydawnictwie.
Dodałabym jeszcze nasze dreznowe Bounce na opener, Bells Of Freedom, Undivided, Letting you go i Wild is the wind...ah, szczęście murowane :D

[ Dodano: 2011-08-02, 21:39 ]
imp pisze:Te inne - jak nie-naj-perfect np Lie To Me
Myślę, że to fajnie wyglądałoby na DVD, taki spontan ludziom się podoba :))
Heh, nigdy nie zapomne reakcji pinioola i mojej kiedy usłyszeliśmy riff Bounce'a :P
Totalny odlot i maksymalne zaskoczenie :P :D To był mój pierwszy koncert i 2 kawałki z Bounce'a dostałem... :jupi: Kiedyś byłem bardzo związany z tym albumem więc jest mi dość wyjątkowy ;]
kejt93bub
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 678
Rejestracja: 12 sierpnia 2010, o 14:11
Lokalizacja: Wwa

Post autor: kejt93bub »

KondZik pisze:Heh, nigdy nie zapomne reakcji pinioola i mojej kiedy usłyszeliśmy riff Bounce'a
Totalny odlot i maksymalne zaskoczenie To był mój pierwszy koncert i 2 kawałki z Bounce'a dostałem...
Mój także pierwszy ;) Pamiętam, jak się dosłownie modliłam, żeby zagrali Undivided i STBin i jak usłyszałam na soundcheck'u riff Undivided po prostu zaczęłam skakać z radości, chociaż niczego nie mogłam być pewna :)) :D
KondZik

Post autor: KondZik »

kejt93bub pisze:
KondZik pisze:Heh, nigdy nie zapomne reakcji pinioola i mojej kiedy usłyszeliśmy riff Bounce'a
Totalny odlot i maksymalne zaskoczenie To był mój pierwszy koncert i 2 kawałki z Bounce'a dostałem...
Mój także pierwszy ;) Pamiętam, jak się dosłownie modliłam, żeby zagrali Undivided i STBin i jak usłyszałam na soundcheck'u riff Undivided po prostu zaczęłam skakać z radości, chociaż niczego nie mogłam być pewna :)) :D
Ja przeżyłem coś innego...
Z siostrą od 3 rano podróżowaliśmy z Poznania do Drezna i kiedy po zwiedzaniu miasta szliśmy w okolice sceny, kierując się korytem rzeki...
Idziemy idziemy, i słysze gitare... Dźwięk tak znajomy... Fender Dual, na której Richie gra Have a nice day. Miałem ciarki... spojrzałem na siostre i mówie... Słyszysz ?? !! yyy...
To było coś niesamowitego. I po chwile zauważyłem kawałeczek sceny z oddali.
:))
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

KondZik pisze:Fender Dual, na której Richie gra Have a nice day. Miałem ciarki...
To było coś niesamowitego. I po chwile zauważyłem kawałeczek sceny z oddali.
łaaaaaaaaaaadneeeee :))
ODPOWIEDZ

Wróć do „The Circle Tour 2010 / Open Air Tour 2011”