Udine 17.07.2011

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

Bartek w realnym świecie też z Ciebie taki twardziel jak tutaj na forum?
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
EVENo

Post autor: EVENo »

AxeL pisze:Bo jak tak to typek z 94 roku rozkazuje iść spać kobiecie o ... 14 lat starszej w co najmniej chamski sposób.
W którym ja znowu momencie komukolwiek cokolwiek rozkazuję? Nie napisałem "Idź spać".

Wiek? Jeżeli ktoś ewidentnie bije w moją stronę, czego potwierdzenie można zobaczyć w innym topicu to ja zaczynam wychodzić z kontrą. W świecie, że tak się wyrażę, "bez Internetu" też tak robię i jeszcze mi się nie zdarzyło, aby osoba w wieku dorosłym w ten sposób chciała pokazać swoją wyższość nade mną w rozmowie (jeżeli już, to z odpowiednią argumentacją, przez co nigdy nie mogę zaprzeczyć i muszę przyznać rację). Rówieśnicy i osoby młodsze - jak najbardziej i przez to rozmawiam z nimi jak rozmawiam, ale starsi - nigdy. Tak naprawdę to użytkowniczka kikusia28 pokazała swoją niedojrzałość i pomału zmierza do tego, żeby obrażać wszystkich i wszystko, co ma odmienne zdanie od niej. Jak polityk.
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

AxeL pisze:Bartek w realnym świecie też z Ciebie taki twardziel jak tutaj na forum?
I super, człowiek 2 lata jest spokojny na forum, to nikt nic nie powie, napisze parę postów niezbyt miłych i od razu podczepka pod coś. Nie wiem co w tych postach swoją drogą zasługiwało na taką ironię z twardzielem, nie mam pojęcia, normalne posty. Jestem bardziej ciekaw czy z Jona taki twardziel, żeby pokazać faka na ulicy kobiecie bez ochroniarzy wokół... pewnie by wpier#ol dostał od facetów, którzy by to zobaczyli. O to mi chodziło pisząc w ten sposób, Jon może pokazać fakersa jest ok, może zachować się w ten sposób do kobiety, natomiast wszyscy inni nie ;]
Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

W którym ja znowu momencie komukolwiek cokolwiek rozkazuję? Nie napisałem "Idź spać".
Ironia rzuciłeś w sposób jednoznaczny.
Wkurzają mnie po prostu osoby , które w necie sa tak odważne , wala teksty które normalnie by nie powiedziały ;-) Sadze ze jakbyś powiedział takie cos na w rzeczywistości to bys raczej w główkę dostał ;-) nawet jakby ta starsza osoba tez trochę przeginała .
.
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
KondZik

Post autor: KondZik »

No występ słaby bez dwóch zdań.
Ale z tym idiotą i matką idioty nie przesadzacie troche :)) ??
Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

I super, człowiek 2 lata jest spokojny na forum, to nikt nic nie powie, napisze parę postów niezbyt miłych i od razu podczepka pod coś.
Przepraszam , gdybym wiedział ze 2 lata byleś spokojny to bym nic nie pisał.
Nie wiem co w tych postach swoją drogą zasługiwało na taką ironię z twardzielem, nie mam pojęcia, normalne posty.
No pytam się czy normalnie tez takie teksty rzucasz do ludzi na ulicy? Czy jesteś twardziel?
Jestem bardziej ciekaw czy z Jona taki twardziel, żeby pokazać faka na ulicy kobiecie bez ochroniarzy wokół... pewnie by wpier#ol dostał od facetów, którzy by to zobaczyli. O to mi chodziło pisząc w ten sposób, Jon może pokazać fakersa jest ok, może zachować się w ten sposób do kobiety, natomiast wszyscy inni nie
A tak chciałeś nam to przedstawić . Rozumiem ze koleżanka o wszystkim wiedziała i zgodziła sie żebyś ją zmieszał z błotem?
Jakby Jon sobie udział rękę w ramach reklamy nowej płyty, rozumiem ze Ty byś nie był mu dłużny?
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
sebcio14
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 868
Rejestracja: 6 lutego 2010, o 11:35
Lokalizacja: Włodawa

Post autor: sebcio14 »

Włoscy fani wciąż chwalą Max'a Caniego za tą choreografię.
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

sebcio14 pisze:Włoscy fani wciąż chwalą Max'a Caniego za tą choreografię.
a coś więcej ? wie ktoś jak się takie akcje organizuje?
sebcio14
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 868
Rejestracja: 6 lutego 2010, o 11:35
Lokalizacja: Włodawa

Post autor: sebcio14 »

imp pisze:
sebcio14 pisze:Włoscy fani wciąż chwalą Max'a Caniego za tą choreografię.
a coś więcej ? wie ktoś jak się takie akcje organizuje?
Na razie jeszcze szukam więcej informacji na temat tej akcji. Swoją drogą nie jest łatwo wkręcić do tego typu przedsięwzięcia co najmniej 30 tys. osób. Akcja z trybunami była pewnie zrobiona tak, że wcześniej na krzesełkach położone zostały te że tak to nazwę "kartony" w odpowiednich kolorach. A na włoskim forum i między sobą fani przekazywali sobie co należy z tym zrobić i kiedy.
Nie wiem czy tak było naprawdę, to są tylko i wyłącznie moje domysły.
W Polsce też była przecież podobna akcja, na koncercie U2.
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

Pamiętam,że na U2 nawet jak nic nie miałaś/eś ze sobą , to osoby koło Ciebie były tak wyposażone w białe albo czerwone kartki ,że obdarowały wszystkich koło siebie. To się naprawdę da fajnie zorganizować i mam nadzieję ,że jak kiedyś jakimś cudem przyjadą do PL to coś wspólnie wykombinujemy ... byłoby miło :)
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Oglądnijcie ten filmik i powiedzcie mi czy może wam się to naprawdę nie podobać? Ja rozumiem głosy osób, które starają się zawsze narzekać i ich nie biorę pod uwagę, ale dla mnie takie wykonanie to jest kwintesencja koncertu. Jon w podzięce dla publiki chce im dać prawdziwy rarytas który dawno nie grali i nie pamięta jak leciały słowa. Przez długi okres próbuje sobie z Ryśkiem ustalić jak to zagrać a wokół mnóstwo głosów "Always". Always było planowane zaraz po tym, a mogli pójść na łatwiznę i powiedzieć ok nie pamiętam , gramy Always. Jon podejmuje jednak wyzwanie i w momencie kiedy nie wyszło stopuje i jeszcze raz.
Przecież takie filmiki to kwintesencja koncertów. Zero mechaniczności, sztuczności, pokazuje ich że są z krwi i kości i do tego reakcja publiki w wielu momentach naprawdę elektryzująca (np ye ye). Dla mnie jest to jedno z najlepszych klipów koncertowych ever. Do tego na koniec pierwsze takty Always i reakcja publiki jednoznaczna. No dla mnie magia.
http://www.youtube.com/watch?v=OAxGdCKF ... e=youtu.be
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Adrian pisze:Oglądnijcie ten filmik i powiedzcie mi czy może wam się to naprawdę nie podobać? Ja rozumiem głosy osób, które starają się zawsze narzekać i ich nie biorę pod uwagę, ale dla mnie takie wykonanie to jest kwintesencja koncertu. Jon w podzięce dla publiki chce im dać prawdziwy rarytas który dawno nie grali i nie pamięta jak leciały słowa. Przez długi okres próbuje sobie z Ryśkiem ustalić jak to zagrać a wokół mnóstwo głosów "Always". Always było planowane zaraz po tym, a mogli pójść na łatwiznę i powiedzieć ok nie pamiętam , gramy Always. Jon podejmuje jednak wyzwanie i w momencie kiedy nie wyszło stopuje i jeszcze raz.
Przecież takie filmiki to kwintesencja koncertów. Zero mechaniczności, sztuczności, pokazuje ich że są z krwi i kości i do tego reakcja publiki w wielu momentach naprawdę elektryzująca (np ye ye). Dla mnie jest to jedno z najlepszych klipów koncertowych ever. Do tego na koniec pierwsze takty Always i reakcja publiki jednoznaczna. No dla mnie magia.
http://www.youtube.com/watch?v=OAxGdCKF ... e=youtu.be
Zgadzam się z tobą. Jon to tylko człowiek, nagrał wiele piosenek, a że zapomniał parę słów, to może się zdarzyć. Najważniejsze, że zagrali to, nawet jeśli była to tylko jedna zwrotka. Niestety niektórzy krytykują, że są słabe set listy, ale jak zagrają coś innego, no to gadają, że słabo, fatalnie.. Zobaczcie ostatnie koncerty BJ. Są różnorodne set listy i wreszcie doczekane przeze mnie piosenka TAALS, której Jon może zapomnieć fragment, ale najbardziej będę się cieszył, że to zagrali. I nie ważne w jakim stylu. A Lie To Me mi się bardzo podobało i fajnie to wyglądało jak Jon wrócił i śpiewał dalej.
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Niesamowicie to zrobili. A publika wrecz doskonała. Nie dziwie sie ,że Jon chciał im dac coś ponad plan.
Fajna ta rozmowa , swoją drogą to to wyglądało jakby Rysiek proponował jak to zrobić i przypominał jak to idzie ;p myslalem ,ze u nich raczej odwrotnie jest jesli chodzi o pamiec do utworów ;]
Obrazek
Hiena
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
I Believe
I Believe
Posty: 94
Rejestracja: 23 maja 2011, o 20:00
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Hiena »

Dzięki za linka. Dla mnie super.
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Proponuję Adminowi dodać do bazy emotikonkę, która w sposób wymowny będzie wyrażała istne zdruzgotanie zachowaniem niektórych osób na forum.

Natomiast zgadzam się z argumentacją Adriana. Chłopaki to nie chodzące napuszone pawie.
Dowód pewnej artystycznej głupoty mieliśmy okazję zaobserwować na tegorocznym Openerze, gdzie wyskoczyła sobie na scenę pseudo gwiazdka rocka i strzelił fochem, bo ktoś z publiczności zabrał mu okulary. I wolę oglądać Jona, który przyjął porażkę (?!) na klatę, bo robił to dla publiczności.
ODPOWIEDZ

Wróć do „The Circle Tour 2010 / Open Air Tour 2011”