Udine 17.07.2011

Moderator: Mod's Team

thorgal_30
It's My Life
It's My Life
Posty: 162
Rejestracja: 2 listopada 2010, o 11:31
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: thorgal_30 »

nie kumam po co się czepiasz tego zespołu z openera ( nie pamiętam nazwy ) -- popierasz złodziejstwo czy jak ?? miał podziękować ze sceny ze mu podprowadził jakis naćpany brele ??
Livin' On the Prayer
mała-mi
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 392
Rejestracja: 17 września 2010, o 11:26
Lokalizacja: z Doliny Muminków

Post autor: mała-mi »

Co do Lie to me - ok, zapomniał tekstu, ok to tylko pierwsza zwrotka i refren, ale to było NIEPLANOWANE. Co do samego wykonania nie mam zastrzeżeń, wręcz mogę powiedzieć, że bardzo dobrze zaśpiewane. I mnie tam taka perełka będzie zawsze cieszyć :)
"Nawet jeśli coś jest twoim przeznaczeniem, to wcale nie znaczy, że wyniknie z tego coś dobrego."
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

mała-mi pisze:Co do Lie to me - ok, zapomniał tekstu, ok to tylko pierwsza zwrotka i refren, ale to było NIEPLANOWANE. Co do samego wykonania nie mam zastrzeżeń, wręcz mogę powiedzieć, że bardzo dobrze zaśpiewane. I mnie tam taka perełka będzie zawsze cieszyć :)
zgadzam się, to są takie momenty, które się pamięta...
i też uważam, że wyszło fajnie :) Pewnie gdyby się przygotowywali, próbowali itd byłoby jeszcze lepiej ale taki spontan jest niesamowity dla mnie :)) I wtedy nie oczekuję perfekcji.

I nie wiem czy ktoś już napisał: Just Older Jon zadedykował Max'owi. Też ładny gest.
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

nie kumam po co się czepiasz tego zespołu z openera ( nie pamiętam nazwy ) -- popierasz złodziejstwo czy jak ?? miał podziękować ze sceny ze mu podprowadził jakis naćpany brele ??
Uśmiałam się bardziej niż oglądając przemówienia premiera :D

To ci słonko wytłumaczę. Stać go na tysiąc par takich okularów, a skoro ten zespół (również nie pamiętam nazwy) jest taką GWIAZD? za jaką się uważają, to członkowie powinni wiedzieć, iż podczas bliższego spotkania z rozkrzyczanymi fanami obowiązuje zasada ograniczonego zaufania. Skończyłam dyskusję. Amen :cfaniak:
kejt93bub
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 678
Rejestracja: 12 sierpnia 2010, o 14:11
Lokalizacja: Wwa

Post autor: kejt93bub »

Chodzi Wam o The Strokes, prawda? Po pierwsze misstwisted, nie jest to jakaś pseudo-gwiazdka rocka, a zespół grający rock alternatywny, z domieszką punk rocka, bardzo ceniony w Stanach i Europie. Po drugie, wykonują naprawdę dobrą robotę, muzykę mają świetną, a akcja z okularami? Stałam niedaleko, rzucił się w tłum, myślę, że liczył się z tym, że ktoś mu okulary może zabrać :whoeva: W każdym razie nie zauważyliśmy ze znajomymi tego focha, Julian stanął na wysokości zadania i zrobił bardzo fajne show z super muzyką.
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

@kejt93bub Będę ich nazywała jak mi się podoba, bo to moja opinia. Dla ciebie mogą to być nawet bogowie, ale mi ich muzyka kojarzy się z tłuczeniem chochlą w aluminiowy garnek z zupą grzybową :)
Nie jeżdżę po takich festiwalach, więc liczyłam na opinie innych osób, które odebrały ich zejście ze sceny jakby wychodzili z szalet miejskich ;)
Uważam, że gadka o tym jest zbędna. Przeszłoby bez echa gdyby ogień poprzedniej kłótni przestał trzymać ostatniego forumowicza i nie rzucił się na mnie bezpodstawnie :PPP
kejt93bub
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 678
Rejestracja: 12 sierpnia 2010, o 14:11
Lokalizacja: Wwa

Post autor: kejt93bub »

Widzę, że strasznie podniosło Ci ciśnienie, jak na zespół, którego nazwy nie pamiętasz i właściwie nie znając, obrzucasz błotem :P Poza tym, nie zabroniłam Ci ich nazywać jak sobie tylko zamarzysz, wspomniałam o ich W?AŚCIWEJ nazwie i o tym, że Twoje postrzeganie jest bardzo ograniczone. Dziekuje, dobranoc.
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Tak właśnie Jon będzie dyskutował z Rychem, gdy zobaczy następnym razem mój request o stick 2 your guns :P
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

kejt93bub pisze:Widzę, że strasznie podniosło Ci ciśnienie, jak na zespół, którego nazwy nie pamiętasz i właściwie nie znając, obrzucasz błotem :P Poza tym, nie zabroniłam Ci ich nazywać jak sobie tylko zamarzysz, wspomniałam o ich W?AŚCIWEJ nazwie i o tym, że Twoje postrzeganie jest bardzo ograniczone. Dziekuje, dobranoc.
Jakkolwiek mocnym argumentem dysponuję w tej chwili - ja się już na ten temat nie wypowiadam.
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

To jest piosenka dla BON JOVI napisana przez fanów, grana przez Marię Musti, po cudownym koncercie :))

http://www.youtube.com/watch?v=v_SZ1L3NOTE
BJ - It's my life - Always !
ODPOWIEDZ

Wróć do „The Circle Tour 2010 / Open Air Tour 2011”