Bucharest 10.07.2011

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

jovizna pisze:Czy mi się wydaje czy pisałeś ostatnio pożegnalnego posta i mówiłeś, że na forum już więcej Twoja noga nie postanie?
Jak na mnie, to to było już dawno temu :P
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Czy mi się wydaje czy pisałeś ostatnio pożegnalnego posta i mówiłeś, że na forum już więcej Twoja noga nie postanie? ;]
Czy nie uważasz, że tego typu pytanie pokazuje poziom prowadzonej przez Ciebie dyskusji?
Nie będę siebie usprawiedliwiał, bo to co napisałaś to 100% racja, a motyw swojej decyzji o uczestniczeniu w tym akurat temacie uzasadniłem dużo wcześniej przynajmniej 2 razy i jak czytasz moje posty (w co akurat trochę wątpię) to znasz dobrze odpowiedź.
I chyba nie sądzisz, że usunięcie mnie z portali społecznościowych wpędzi mnie w jakąś depresję? :D dziecinada.
I widzisz tutaj się różnimy, bo ja nie zrobiłem tego od tak po 1 poście z którym się nie zgadzam. Przeanalizowałem Twoje zachowanie, podejście do mnie, do zespołu, nasze wspólne zainteresowania i doszedłem do wniosku, że nie dość, że nadajemy na zupełnie innej fali to jeszcze swoim zachowaniem okazujesz często brak jakiegokolwiek szacunku do mnie czy do ludzi których ja szanuje. Nie mam czasu i ochoty tracić chociażby chwili czasu na kontakty z ludźmi z taką postawą życiową. Wole przeczytać jakąś książkę, posłuchać muzyki czy porozmawiać z ludźmi dla których zdanie innych też jest ważne i które szanują innych. Nie zbanowałem Cię, będziesz chciała to się odezwiesz a ja na pewno Ci odpowiem chociażby z kultury osobistej jednak nie jesteś w kręgu zainteresowań osób z którymi chciałbym z własnej woli utrzymywać dalszy kontakt. Tyle w tej sprawie. A ja od siebie na koniec powiem, ze życzę Ci jak najlepiej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „The Circle Tour 2010 / Open Air Tour 2011”