koncertowy helper

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

koncertowy helper

Post autor: TheRock »

Nie wiem czy już taki temat był na forum.
Trochę chyba za późno poruszany - większość ludzi było już w Dreźnie..., ale może pomoże komuś kto się wybiera na któryś z reszty koncertów.

O której najlepiej się stawić na miejscu koncertu, ile bramek, czy osobne bramki na różne typy biletów, na ile czasu przed koncertem wpuszczają na stadion, po której stronie najlepiej stanąć - naprzeciwko sceny czy na bokach, czy jest macanka, co można wnieść, czy na GC są miejscówki czy kto pierwszy ten lepszy, czy jest sens mieć plecak, co warto zabrać i wiele innych...

Chodzi o Wasze podpowiedzi, spostrzeżenia, wyniesione doświadczenia z koncertów.

Dublin 30.06.11 - dla mnie to pierwszy koncert Bon Jovi i nie wiem jak to wygląda.

Myślę, że Wasze rady byłyby niezmiernie pomocne dla innych, a i wymiana doświadczeń oraz opinii też fajna sprawa...
...and just only rock...
KondZik

Post autor: KondZik »

Więc na pewno duża woda na bramkach nie przejdzie :PPP
Wiem coś o tym :P
Regie
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 42
Rejestracja: 21 czerwca 2011, o 05:56
Lokalizacja: Zgorzelec

Post autor: Regie »

Byłam na koncercie w Dreźnie... teraz się wybieram do Wiednia...
Co do biletów GC to też mnie to interesuje. W Dreźnie miałam "zwykły" bilet a na Wiedeń już mam GC :) Jak znam życie to pewnie lepiej być wcześniej...
W Dreźnie większych "macanek" nie było, ale ochroniarze chcieli zobaczyć zawartość torby (miałam taką na ramię) i jak zobaczyli że mam wodę (aż 0,5l) i kanapki to powiedzieli, że z tym nie można wchodzić i kazali wyrzucić :(
KondZik

Post autor: KondZik »

Regie pisze:Byłam na koncercie w Dreźnie... teraz się wybieram do Wiednia...
Co do biletów GC to też mnie to interesuje. W Dreźnie miałam "zwykły" bilet a na Wiedeń już mam GC :) Jak znam życie to pewnie lepiej być wcześniej...
W Dreźnie większych "macanek" nie było, ale ochroniarze chcieli zobaczyć zawartość torby (miałam taką na ramię) i jak zobaczyli że mam wodę (aż 0,5l) i kanapki to powiedzieli, że z tym nie można wchodzić i kazali wyrzucić :(
Dokładnie... A swoją drogą z czym były :( ?
Regie
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 42
Rejestracja: 21 czerwca 2011, o 05:56
Lokalizacja: Zgorzelec

Post autor: Regie »

TO już mało istotne, skoro wylądowały w koszu ;)
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Na ten temat zostalo przeciez napisanych juz TYLE postow przez te wszystkie lata, ze trudno by je chyba nawet bylo zliczyc. Wszystko opisane w najdrobniejszych szczegolach. Polowa moich postow dotczy wlasnie tego.

Prosba do moderatowow,aby temat ten byl zawsze na widoku.
Za dzien, dwa, miesiac czy rok kazdy bedzie mogl tu znalezc odpowiedzi na swoje pytania zwiazane z koncertem. Nie mozna przeciez ciagle powtarzac tego samego, co chwile to w innym temacie. :))
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

Prośba została spełniona :) Niech to będzie taki przewodnik koncertowicza. Jednocześnie zachęcam do przewertowania starszych tematów. Znajdziecie w nich również wiele przydatnych informacji bo sprawa była już, jak słusznie zauważyła Jovizna poruszana na forum wiele razy.
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Dziekuje Frank :)

Najwazniejsze to bilet, pieniadze, dokument stwierdzajacy tozsamosc, flaga ew. baner, aparat, jakis napoj-nie wiekszy niz 500 ml (kazdy inny najprawdopodobniej bedziecie musieli wyrzucic przy wejsciu), cos do podsiadki - jesli ktos ma problem z siedzeniem na ziemi i to chyba byloby na tyle. Jedzenie/ napoje mozna przeciez kupic w srodku.

Nie ma zadnych miejscowek. Kto pierwszy ten lepszy. Musisz pamietac tylko, ze funclub wchodzi pierwszy.
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

Post autor: TheRock »

na bilecie jest gates 5:30 pm.

- o której najlepiej być pod stadionem? koło 12.00/13.00 ?
- koncert jest o 7pm jest sens być 7 h przed ??

mam nadzieję, że koncerty się udadzą, ale 2 razy dzień po dniu, jakoś tego nie widzę... :(
...and just only rock...
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Oj chlopie, chlopie. Mozesz wyjsc zaraz po sniadaniu a mozesz tez i po obiedzie. Do 19 spokojnie masz czas, bo BJ nie wyjda na scene predzej jak pare minut przed 20.
Z tego co pamietam to masz bilet Golden Circle, wiec jakby nie bylo - kazde miejsce w tym sektorze bedzie dobre. Wyluzuj :D Wszystko zalezy od Twojego szczescia. Baw sie dobrze.
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
ODPOWIEDZ

Wróć do „The Circle Tour 2010 / Open Air Tour 2011”