Drezno 10.06.2011

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Nie chce mi się pisać za dużo, dopiero wróciłem, chciałem tylko podziękować jednej osobie za rozładowanie mi telefonu, zużycie całego doładowania i wyrwania mnie przed samym koncertem spod barierki GC i za zabawę niemal pod trybuną z prawdziwym plebsem! Było warto! :D Ponadto dziękuję za piwo, colę, pączka, czekoladę i wodę na drogę. Tak więc dziękuję Joviznie from the bottom of my heart, jak to Jon zwykł mówić na koncertach he he he.

PS. Koncert lepszy niż w Brukseli 3 lata temu na którym byłem, mimo że wtedy miałem miejsce pod samiutką sceną, Jonem i Ryśkiem, a set lista wtedy była tam też niczego sobie. Chłopakom się chciało, publika reagowała, fantastyczna scena, dzięki której bycie na samym końcu nie jest już problemem, a co do tego bisu na set liście.... dla mnie to pic na wodę... widzieliście żeby kiedyś grali LH na bis? Tak tylko dla pokazu to jest na moje. Bisu nie było bo tak jak mówiłem dlatego, że mało ludu i Jon się oszczędzał przed Monachium.
mała-mi
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 392
Rejestracja: 17 września 2010, o 11:26
Lokalizacja: z Doliny Muminków

Post autor: mała-mi »

Witam powracających z opóźnieniem :D Gośka myślałam, że do tego Krakowa to przez Szczecin wracałaś :P Bart, tak jak pisałam Tobie zazdroszcze nawet mimo tych niedogodności związanych z podróżą i wyczekiwaniem w róznych dziwnych miejscach ;)
Ricky - podtrzymuje to co mówiłam o Shortcut - sprawnie, wygodnie, szybko ALE: po pierwsze nie da się u nich wynegocjować godziny wyjazdu, po drugie mają liczą sobie ciut więcej niż wyjazdownia i do dnia wyjazdu kiepsko z jakąkolwiek komunikacją! Na 4 dni przed wyjazdem wysłałam im maila i do samego wyjazdu nie doczekałam się odpowiedzi! Ale do samego przejazdu nie mam zastrzeżeń - busik był naprawdę wporzo i trasa powrotna Drezno- Poznań w 5 godzin :)
"Nawet jeśli coś jest twoim przeznaczeniem, to wcale nie znaczy, że wyniknie z tego coś dobrego."
KondZik

Post autor: KondZik »

Pytanie co tam jest napisane nad tymi kawałkami w prawym dolnym rogu.
Ale Bartekbb23 ma racje, gdzie LH na bis? :))
cintus
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 47
Rejestracja: 28 marca 2008, o 20:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cintus »

Moje nagranie: Intro + Bounce - perłka
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

kondzik pisze:Pytanie co tam jest napisane nad tymi kawałkami w prawym dolnym rogu.
Ale Bartekbb23 ma racje, gdzie LH na bis? :))
Lost Highway
Whole Lot Of Leavin'
Beautiful
Blaze Of Glory
Always
ostatniego (?) nie podejmę się rozszyfrować ;)

no mógł coś z tego dorzucić :))

Mam wrażenie, że Jon wpisuje na audible coś tam, co mu przychodzi do głowy kiedy układa setliste a koncert i tak to zmienia. LH była też na liście w grudniu, w Sydney chyba i też nie zagrali. I rzeczywiście, po tylu opener'ach chyba by to dziwnie wyszło pod koniec koncertu...
Awatar użytkownika
Goska
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 470
Rejestracja: 3 października 2005, o 12:05
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Goska »

Gośka myślałam, że do tego Krakowa to przez Szczecin wracałaś :P
To nie było takie śmieszne. Po przyjeździe do Warszawy troszkę sobie musiałam poczekać na pociąg. Na początku pomyślałam, że zwiedzę se trochę Wawę, ale gdzie tam, jak się rozsiadłam na schodach na dworcu (bo ławki były zajęte) to żadna siła nie była w stanie mnie ruszyć. Potem już droga powrotna pociągiem (kolejne 3 godz.)

Już przynajmniej będę wiedziała na przyszłość, że najbliższa droga z Krakowa do Drezna nie jest przez Wrocław, tylko Kraków-Warszawa-Poznań-Drezno.

Ale było warto, dla tych około 2 godzin koncertu.
thorgal_30
It's My Life
It's My Life
Posty: 162
Rejestracja: 2 listopada 2010, o 11:31
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: thorgal_30 »

Ricky Skywalker pisze:A ja znalazłem pełny rip audio :D Nie wiem, jakiej jakości, bo dopiero ściągam, ale... http://www.filesonic.pl/file/1194006024/BJD10611.rar :)
całkiem dobra jakośc, fajnie wrócić tam z powrotem, jedyny feler ze w całości, anie na tracki..ale i tak super :) thx za linka
Livin' On the Prayer
Awatar użytkownika
szakal88
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 37
Rejestracja: 30 grudnia 2009, o 16:06
Lokalizacja: Legnica/Wrocław

Post autor: szakal88 »

thorgal_30 pisze:
Ricky Skywalker pisze:A ja znalazłem pełny rip audio :D Nie wiem, jakiej jakości, bo dopiero ściągam, ale... http://www.filesonic.pl/file/1194006024/BJD10611.rar :)
całkiem dobra jakośc, fajnie wrócić tam z powrotem, jedyny feler ze w całości, anie na tracki..ale i tak super :) thx za linka
ja właśnie sobie podzieliłem na tracki i usunąłem te niepotrzebne przerwy jak Jon schodził na wybieg przed Memory i przed encore, jak chcecie to mogę gdzieś wrzucić na jakiś serwer
KondZik

Post autor: KondZik »

byłoby miło:)
ja mogę zrobić tagi do tego, ale to już jutro i o ile jest sens :P
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

aha, co do tej flagi, to ja niestety tak jak Jovizna stojąc z tyłu i oglądając wszystko na telebimie, odniosłem dość negatywne wrażenie. Jon złapał, zobaczył co za kolorki i 'szmyrgnął' po prostu z powrotem, pewnie dużo niemców miało uśmiechniętą japę w tym momencie. Chwilę później złapał jakąś tam inną , nie wiem włoską? nie pamiętam, w każdym bądź razie obwiesił się nią akurat. Podczas I'll be there też nasza leżała mu pod nogami i nie raczył się schylić smutne.
cintus
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 47
Rejestracja: 28 marca 2008, o 20:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cintus »

bartekbb23 pisze:aha, co do tej flagi, to ja niestety tak jak Jovizna stojąc z tyłu i oglądając wszystko na telebimie, odniosłem dość negatywne wrażenie. Jon złapał, zobaczył co za kolorki i 'szmyrgnął' po prostu z powrotem, pewnie dużo niemców miało uśmiechniętą japę w tym momencie. Chwilę później złapał jakąś tam inną , nie wiem włoską? nie pamiętam, w każdym bądź razie obwiesił się nią akurat. Podczas I'll be there też nasza leżała mu pod nogami i nie raczył się schylić smutne.
oczywiście, że poza paroma osobami zza Odry nikogo te flagi nie obchodziły. Kolejna rzucona rzecz. Widziałem JBJ wracającego na scenę - to była flaga Hiszpanii... mogła być Polski, Niemiec, mógł być to szalik, koszulka - umówmy się - nie ma się czym ekscytować. Próbujmy dalej na kolejnych koncertach - zwłaszcza z plakatami, transparentami itp., a jak padnie w komentarzu ze sceny "Poland" wtedy będzie sukces. No i oczywiście polskie flagi na kolejnych koncertach "sprzedawać" telebimom - niech chociaż inni fani wiedzą, że i Polacy jeżdżą za BJ.
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

szakal88 pisze:
thorgal_30 pisze:
Ricky Skywalker pisze:A ja znalazłem pełny rip audio :D Nie wiem, jakiej jakości, bo dopiero ściągam, ale... http://www.filesonic.pl/file/1194006024/BJD10611.rar :)
całkiem dobra jakośc, fajnie wrócić tam z powrotem, jedyny feler ze w całości, anie na tracki..ale i tak super :) thx za linka
ja właśnie sobie podzieliłem na tracki i usunąłem te niepotrzebne przerwy jak Jon schodził na wybieg przed Memory i przed encore, jak chcecie to mogę gdzieś wrzucić na jakiś serwer

Chcemy i będziemy wdzięczni :)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
szakal88
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 37
Rejestracja: 30 grudnia 2009, o 16:06
Lokalizacja: Legnica/Wrocław

Post autor: szakal88 »

Tu jest podzielony na tracki:
http://www.fileserve.com/file/kX3eERe

hasło: always
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

szakal88 pisze:Tu jest podzielony na tracki:
http://www.fileserve.com/file/kX3eERe

hasło: always
dzięki, fajnie to wrzucić na słuchawki
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Dzięki :)

A pierwszym supportem był niemiecki zespół Unbottoned Heart - http://www.unbuttonedheart.com/ubh/ :)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
ODPOWIEDZ

Wróć do „The Circle Tour 2010 / Open Air Tour 2011”