Drezno 10.06.2011

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
sonoaga
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 9
Rejestracja: 30 października 2010, o 18:43
Lokalizacja: warszawa

Post autor: sonoaga »

Kochani,
ja już chyba nic więcej nie mogę dodać. Zostałam dłużej w Dreźnie i miałam czas aby trochę ochłonąć, ale po zajrzeniu tutaj wszystko wróciło do mnie jak bumerang i to z zdwojoną mocą.
Słowa to za mało, żeby opisać ten koncert, emocje i do tego polska flaga ... dla takich chwil warto żyć !!!
Nie wytrzymam i szukam kolejnego koncertu i mam nadzieję do zobaczenia ... Szkoda, że nie miałam możliwości Was poznać, ale to chyba nic straconego

Pozdrawiam wszystkich
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

jovizna pisze:To ta scena musiała być bardzo szeroka, skoro wszyscy znaleźli miejsce w pierwszym rzędzie... :D
Właśnie , takie pytanko dla tych , dla których nie był to pierwszy raz. Czy zawsze tak łatwo jest dostać świetne miejsce w GC ? Ja fakt , troche podbiegłem ale też jakoś bez szału, wchodząc stałem praktycznie przy barierce a i jeszcze sporo minut minelo zanim ktos sie ustawil za mną. Ja byłem w kolejce o 12tej ale wystarczyło sie pojawić o 16tej i można było byc tuż przy Diamondzie.
Obrazek
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Dand pisze:
jovizna pisze:To ta scena musiała być bardzo szeroka, skoro wszyscy znaleźli miejsce w pierwszym rzędzie... :D
Właśnie , takie pytanko dla tych , dla których nie był to pierwszy raz. Czy zawsze tak łatwo jest dostać świetne miejsce w GC ? Ja fakt , troche podbiegłem ale też jakoś bez szału, wchodząc stałem praktycznie przy barierce a i jeszcze sporo minut minelo zanim ktos sie ustawil za mną. Ja byłem w kolejce o 12tej ale wystarczyło sie pojawić o 16tej i można było byc tuż przy Diamondzie.
Nie, nie zawsze. :D
Edyta
It's My Life
It's My Life
Posty: 171
Rejestracja: 10 lipca 2007, o 00:33
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Edyta »

Cześć :))
Praktycznie wszystko już zostało napisane :D Mogę dodać tylko tyle, że wprawdzie to dopiero mój trzeci koncert, ale mimo wszystko jakąś tam skalę porównawczą mam ;) i powiem tak...było REWELACYJNIE :D :D
Pozdrawiam wszystkich fanów i ludzi, którzy jechali z Wyjazdownią :D
Podobno droga powrotna do Poznania była pełna wrażeń, ale ja wiem o tym tylko z opowieści, bo spałam jak zabita po tych wszystkich emocjach :P
Adrian miło było Cię znów zobaczyć i to w tak fajnych okolicznościach przyrody :D
Teraz czekam na koncert na Śląskim :D :P
Awatar użytkownika
szakal88
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 37
Rejestracja: 30 grudnia 2009, o 16:06
Lokalizacja: Legnica/Wrocław

Post autor: szakal88 »

A tu jest Livin z pod samej barierki w GC, widać jak Jon odrzuca naszą flagę z powrotem w tłum, jak łapał to był za duży zoom i tego akurat nie widać, ale za to dobrze słychać reakcję moją i innych Polaków na sam fakt:
http://www.youtube.com/watch?v=CfPz6TiYBMI
majka93
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 1
Rejestracja: 12 czerwca 2011, o 16:36
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: majka93 »

Spełniło się moje największe, jak do tej pory, życiowe marzenie. Ze szczęścia płakałam chyba 4 razy, zwłaszcza na Bells of freedom :D Chłopaki są w niesamowitej formie, dawali z siebie wszystko, Jon pokazał, że pomimo wieku wciąż jest najseksowniejszym wokalistą jakiego znam. Brak organizacji- prawda. Zdecydowanie za długie przerwy między supportami, ale generalnie obłędnie, genialnie, cudownie, magicznie, rewelacyjnie. Jedyne czego żałuję- za późno się obudziłam, mając 3 miejsca wolne w samochodzie, mogłam kogoś zabrać, mieszkam w Zielonej Górze, a dużo ludzi widziałam jechało z tych okolic. Niestety, nie poznałam też nikogo, choć widziałam kilkoro polskich fanów, szkoda, że nie zagadałam. Mam nadzieję, że następnym razem się uda poznać resztę fanów Bon Jovi. :D

[ Dodano: 2011-06-12, 18:48 ]
no i byłam zdecydowanie za daleko! widzę większość była prawie pod sceną, mi nie było to dane. maybe next time.. :)
through the years and miles between us
it's been a long and lonely ride
but if i got a call in the
dead of the night
i'd be right by your side
KondZik

Post autor: KondZik »

Ile było ludu w Dreźnie?
rosie1996
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 291
Rejestracja: 3 kwietnia 2011, o 13:52
Lokalizacja: Płock

Post autor: rosie1996 »

Moi drodzy, po tylu postach chwalących koncert nic nie mogę dodać ani ująć. Mimo licznych komplikacji pojawiłam się na swoim pierwszym koncercie i to było coś niesamowitego. Darłam się ze wszystkim, prawie każde słowo w każdej piosence. Świetna forma. Richie powrócił!! Zasmuciło mnie ciut brak wokalu Ryśka, ale ważne, że był. Na Memory, Bells, I'll be there for you oczy mi się zeszkliły. Nie wytrzymałam po prostu nie mogłam uwierzyć, że moje marzenie się spełniło! Stałam przy barierce od prawej strony. I miałam zaszczyt zobaczyć jak Jon łapie naszą flagę!!!!!! To było coś. Pozdro dla wszystkich!
Where are u now? Only in my dreams...
Rosie
piniool
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 49
Rejestracja: 11 listopada 2007, o 19:46
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: piniool »

Witam
Na temat koncertu myślę, że już dużo zostało napisane.
Szczególne podziękowania dla ADRIANA bez niego nie poznałbym tylu wspaniałych fanów.
Adi pamiętaj zawsze masz u mnie miejsce w samochodzie na jakikolwiek koncert BJ.
Podziękowania dla KONDZIKA za z....te towarzystwo bez ciebie ten koncert wyglądałby inaczej.
I nikt nie ocaleje poza nami
sebcio14
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 868
Rejestracja: 6 lutego 2010, o 11:35
Lokalizacja: Włodawa

Post autor: sebcio14 »

Znalazł ktoś na YT nagranie z WWBTF ?
piniool
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 49
Rejestracja: 11 listopada 2007, o 19:46
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: piniool »

kondzik pisze:Ile było ludu w Dreźnie?
"Sächsischen Zeitung" podało że ponad 25000.
Koncert kameralny :D
I nikt nie ocaleje poza nami
Awatar użytkownika
Talia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 692
Rejestracja: 5 grudnia 2010, o 13:22
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Talia »

Ja znalazłam, ale bardzo słabej jakości:
http://www.youtube.com/watch?v=kWuHwNZg9ps
I ain't quittin' - I'm just splittin' for awhile
sebcio14
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 868
Rejestracja: 6 lutego 2010, o 11:35
Lokalizacja: Włodawa

Post autor: sebcio14 »

Dzięki, słaba jakość, ale widać moment z flagą. :D
Awatar użytkownika
szakal88
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 37
Rejestracja: 30 grudnia 2009, o 16:06
Lokalizacja: Legnica/Wrocław

Post autor: szakal88 »

Orchidea pisze:Ja znalazłam, ale bardzo słabej jakości:
http://www.youtube.com/watch?v=kWuHwNZg9ps
Dzisiaj w nocy postaram się wrzucić moje nagranie i jak nie wyskoczy jakiś błąd to rano wrzucę link
KondZik

Post autor: KondZik »

piniool pisze:
kondzik pisze:Ile było ludu w Dreźnie?
"Sächsischen Zeitung" podało że ponad 25000.
Koncert kameralny :D
Dzięki za info Piniool.
I to ja Tobie dziękuje za wspaniałe towarzystwo :brawo:
Pozdrów rodzinke, moja siorka również świetnie się bawiła i gorąco pozdrawia. ;)
Świetnie było dwa takie wokale były że hoho :P I to Twoje "RYCHU!!!!!!!" hehe:P piąteczka:))
Mam nadzieje, że jeszcze się spotkamy. :))

BON JOVI FAMILY :jupi:
WE ARE FAMILY :jupi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „The Circle Tour 2010 / Open Air Tour 2011”