Drezno 10.06.2011

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

Ah tak koncert był niesamowity, chłopaki dali nieźle czadu sa w świetnej formie, grali głównie rockowe kawałki;D troche za mało ballad jak dla mnie, ale to nie ważne;D Jon świetnie utrzymywał kontakt z publicznością :D było wiele niespodzianek, zagrali mój ulubiony utwór wiec koncert uważam za idealny :D niezapomniane przezycie ;)

A co do wyjazdowni to rzeczywiscie była to jakaś tragdia..To cud, ze my, żyjemy i byliśmy na tym koncercie. nie wiem kim był ten facet ale napewno nie kierowca:p nie miał pojecia o niczym.. No cóż chociaz nam sie nie nudziło w drodze ;D
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Przesadzacie... Rozmawiałem z kumplem z Drezna - i rewelki nie było :). Standard.
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
ekoper
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 272
Rejestracja: 11 marca 2006, o 00:09
Lokalizacja: Stockton-On-Tees/Wawa
Kontakt:

Post autor: ekoper »

sobol_77 pisze:Przesadzacie... Rozmawiałem z kumplem z Drezna - i rewelki nie było :). Standard.
sam jesteś standard :PPPP
To był mój 7my koncert BJ w życiu i bardzo wysoko go stawiam na mojej osobistej liście top. Świetna setlista. Mieliśmy zawieszony baner na barierce z prośbą o Always albo Dry County, ale też nie ma co narzekać (ja osobiście miałam okazje oba już słyszeć na żywo).

Tym czasem watek doczytałam tylko do relacji Adiego, bo szukałam info o tej polskiej fladze co Jon złapał.
No więc info do Ciebie: Adi - MAM WASZ? FLAGę odrzuconą przez Jona. Aha, i uprzedzając następne pytanie - nie, wcale nie zamierzam Ci jej oddać, moja Ci ona! :cfaniak:
My staliśmy dokładnie centralnie do sceny, pomiędzy Jonem i Richiem pod barierką więc też na wyciągnięcie ręki, że można im było zmarszczki liczyć. Rozglądałam się za Tobą czy Bartkiem, ale musieliście jakoś późno chyba dobić?
Od nas Monia rzucała im dwa razy takiego białego miśka z polską flagą, ale bez powodzenia, raz go sprzątnął Matt tuż spod nóg Jona, zanim ten się odwrócił, drugi raz, też ochroniarze przechwycili.
Ale jestem bardzo zadowolona z koncertu, choć organizacja była najgorsza z możliwych i nawet żartowałam przed koncertem, że chłopaki będa musieli nam to wynagrodzić. Richie rewela! Słuchaliśmy soundchecku i grali m.in Undivided, The more things change (ktorego w końcu nie było, a szkoda, bo to mój ulubiony z tych 4ech najnowszych) czy somethin to belive in, ale jakoś nie pomyślałam wtedy że moga to zagrać, więc koncert pełen niespodzianek, i nie zagrany jak to bywa "na autopilocie" u Jona. A teraz idę dalej odsypiać!
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Przesadzacie... Rozmawiałem z kumplem z Drezna - i rewelki nie było :) . Standard.
Zawsze znajdzie się osoba, która będzie narzekała. Masz tyle zachwytów od osób które były na wielu koncertach i każda niemal mówi, że zespół był w formie więc wnioski narzucają się same. Po Lipsku dużo osób mówiło, że widać było zmęczenie u Jona a tutaj każdy mówi, że tryskał energią na maksa.
Tym czasem watek doczytałam tylko do relacji Adiego, bo szukałam info o tej polskiej fladze co Jon złapał.
No więc info do Ciebie: Adi - MAM WASZ? FLAGę odrzuconą przez Jona. Aha, i uprzedzając następne pytanie - nie, wcale nie zamierzam Ci jej oddać, moja Ci ona! :cfaniak:
Super ;D Wczoraj się z kumplem zastanawiałem czy osoba która ją złapała (obstawialiśmy kogoś z Azji) jak sobie ją zawiesi w pokoju to czy przypadkiem nie zawiesi jej do góry nogami, bo żadnego napisu na niej nie było więc łatwo pomylić ;)
teraz mam pewność, że flaga trafiła we właściwe ręce ;)
My staliśmy dokładnie centralnie do sceny, pomiędzy Jonem i Richiem pod barierką więc też na wyciągnięcie ręki, że można im było zmarszczki liczyć. Rozglądałam się za Tobą czy Bartkiem, ale musieliście jakoś późno chyba dobić?
Hmm Bartek był na GA, a ja, Ricky, Scrooge, Mała mi i inni trochę na prawo od Jona i Richiego gdy byli na półkolu. Zresztą załączam fotkę ;D (Ja, Scrooge, Ricky).
Czasami byliśmy trochę bliżej od tej fotki, czasami dalej, ale ogólnie gdzieś tak jak tam widać.
Obrazek
Od nas Monia rzucała im dwa razy takiego białego miśka z polską flagą, ale bez powodzenia, raz go sprzątnął Matt tuż spod nóg Jona, zanim ten się odwrócił, drugi raz, też ochroniarze przechwycili.
Polecam obejrzeć temat "Polska akcja...". Wrzuciłem tam fotkę z miśkiem. A miśiek wpadł w dobre ręce, bo ma go "Mała mi" ;D Więc wszystko zostaje w rodzinie ;)
Awatar użytkownika
szakal88
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 37
Rejestracja: 30 grudnia 2009, o 16:06
Lokalizacja: Legnica/Wrocław

Post autor: szakal88 »

Na razie You Give Love a Bad Name:
http://www.youtube.com/watch?v=p-TufGdZZrM

później jeszcze wrzucę Livin
mała-mi
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 392
Rejestracja: 17 września 2010, o 11:26
Lokalizacja: z Doliny Muminków

Post autor: mała-mi »

Adrian pisze:Cytat:
Od nas Monia rzucała im dwa razy takiego białego miśka z polską flagą, ale bez powodzenia, raz go sprzątnął Matt tuż spod nóg Jona, zanim ten się odwrócił, drugi raz, też ochroniarze przechwycili.

Polecam obejrzeć temat "Polska akcja...". Wrzuciłem tam fotkę z miśkiem. A miśiek wpadł w dobre ręce, bo ma go "Mała mi" ;D Więc wszystko zostaje w rodzinie
Mam miśka oraz flagę i wcale nie zamierzam oddać :P Aczkolwiek nie zamierzam też zatrzymywać - po prostu będzie do wykorzystania na następnym koncercie i zobaczymy do kogo tym razem trafi :lol: Może w końcu wróci do właściciela po latach :D
"Nawet jeśli coś jest twoim przeznaczeniem, to wcale nie znaczy, że wyniknie z tego coś dobrego."
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Adrian pisze:
Przesadzacie... Rozmawiałem z kumplem z Drezna - i rewelki nie było :) . Standard.
Zawsze znajdzie się osoba, która będzie narzekała.
Nie narzekał - tylko jego pinia była bardziej stonowana :). Ale co ja mogę wiedzieć - byłem wtedy na Sonisphere hehe. Cieszę się Waszym szczęściem :).
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
jonajka
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 29
Rejestracja: 6 sierpnia 2010, o 10:49
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: jonajka »

sobol_77 pisze:Przesadzacie... Rozmawiałem z kumplem z Drezna - i rewelki nie było :) . Standard.

Malkontent! Koncert niesamowity!! Zmień kolegę albo forum..
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Adrian pisze:
Przesadzacie... Rozmawiałem z kumplem z Drezna - i rewelki nie było :) . Standard.
Zawsze znajdzie się osoba, która będzie narzekała.
Nie narzekał - tylko jego opinia była bardziej stonowana :). Ale co ja mogę wiedzieć - byłem wtedy na Sonisphere hehe. Cieszę się Waszym szczęściem :).
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
KondZik

Post autor: KondZik »

Każdy inaczej odbiera, każdy ma swoje zdanie więc spoko :))
Ja byłem pierwszy raz więc co ja moge wiedzieć, ale jak na to co widziałem i na to co widziałem oglądajac w necie czy na dvd to dla mnie nawet setlista jest nie dobra a bardzo dobra :P
A co do kierowcy jeszcze... W pewnym momencie nawet powiedziałem Mu, że chyba ma światła za wysoko ustawione, bo ciągle mu mrugają :PPP Stwierdził, że nie wie :D Więc od wtedy zacząłem modlitwe, żebyśmy jakoś dojechali :P Ale udało się i ufff.
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

sobol_77 pisze:
Adrian pisze:
Przesadzacie... Rozmawiałem z kumplem z Drezna - i rewelki nie było :) . Standard.
Zawsze znajdzie się osoba, która będzie narzekała.
Nie narzekał - tylko jego opinia była bardziej stonowana :). Ale co ja mogę wiedzieć - byłem wtedy na Sonisphere hehe. Cieszę się Waszym szczęściem :).
Nie narzekał - tylko jego opinia była bardziej stonowana :) . Ale co ja mogę wiedzieć - byłem wtedy na Sonisphere hehe. Cieszę się Waszym szczęściem :) .
Poniekąd Twój kolega miał racje. To było standardowe show Bon Jovi na najwyższym poziomie. Takie show za które pokochał ich cały świat.

A na odbiór koncertu wpływa wiele czynników takich jak miejsce, osoby obok, Twój nastrój, nastawienie itp. Podejrzewam, że osoby które były na trybunach i w trakcie koncertu sobie chodziły po hamburgery, hot-dogi itp inaczej odbierają show od osób które miały zespół na wyciągnięcie ręki i był wśród osób które zdzierały gardło na całego przy każdym utworze.
Jeśli chodzi o atmosferę i zabawę to był to zdecydowanie mój najlepszy koncert. I nie mówię tu tylko o BJ, ale także U2, Killersów, Guano Apes i wiele innych moich ulubionych kapel których udało mi się widzieć na żywo.
Mógłbym wymieniać co na tym koncercie było lepsze niż na poprzednich dwóch i odwrotnie, ale nie o to tutaj chodzi. Koncert był zaj***ty i nic i nikt nie zmieni moich rewelacyjnych wspomnień ;)
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

To ta scena musiała być bardzo szeroka, skoro wszyscy znaleźli miejsce w pierwszym rzędzie... :D

Cieszę się waszym szczęściem i przeżyciami.
Tylko gdzie są teraz ci, co tak zawsze głośno piali, że BJ się skończyło a swoją opinię wydawali na podstawie filmików obejrzanych na youtube, co? :) Również jak ekoper mam 7 koncertów za sobą i jakoś szczególnie Drezna nie wyróżniam, chociaż było czadowo (ale to pewnie dlatego, że bawiłam się z Bartem :D ) Trzeba najpierw czegoś doświadczyć, aby potem móc się spierać i wydawać opinie.


A co do tej flagi... odebrałam to jako lekką zniewagę. Wziął, popatrzył i wyrzucił...
hiszpańską (jeśli dobrze widziałam) przynajmniej przerzucił sobie przez ramię.
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

Koncert był rewelacyjny i koniec kropka!!!
Od mojego 1 koncertu BJ minęło 11 lat i nigdy nie sądziłam , że po tak długim czasie stwierdzę , że byli nawet w lepszej formie niż wtedy. Mają obecnie jeszcze więcej energii, chęci no i wyglądają po prostu BOSKO!
Przede wszystkim cieszę się , że po 17 latach słuchania wreszcie mi się udało usłyszeć "In these arms" - uwielbiam ten utwór....
A na DVD będę czekać z niecierpliwością, bo to z Lipska było super:) Niestety nic od siebie nie dorzucę , ponieważ moje wersje są tragiczne :)
Buzka dla wszystkich którzy się super bawili :brawo:
Awatar użytkownika
Goska
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 470
Rejestracja: 3 października 2005, o 12:05
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Goska »

A co do tej flagi... odebrałam to jako lekką zniewagę. Wziął, popatrzył i wyrzucił...
hiszpańską (jeśli dobrze widziałam) przynajmniej przerzucił sobie przez ramię.
Hahaha pewnie jak się kapnął, że to polska flaga to ją odrzucił. Stwierdził "Nie ku*wa. Wszystko tylko nie Polska, nie będzie tam koncertu"

A co do Drezna, no cóż można więcej dodać, wszystko co chciałam powiedzieć już zostało napisane.

Był to mój pierwszy koncert, a do tego wszystkiego taki GENIALNY koncert, dlatego pewnie każdy następny będzie gorszy od tego pierwszego, a może i nie...
Awatar użytkownika
wiolcik66
It's My Life
It's My Life
Posty: 158
Rejestracja: 15 kwietnia 2011, o 17:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: wiolcik66 »

Ludzie, jasny gwint, jak ja Wam zazdroszczę. Ale jednocześnie cieszę się, że dobrze się bawiliście :)) Dzięki za super relacje i ogólnie za wszystko co piszecie. Mam nadzieję (jeżeli koncert w Polsce wypali) to spotkamy się i będziemy się równie dobrze bawić :))
Adrian- świetny rzut :brawo: dla Ciebie no i dzięki za genialną relacje :D
Dzięki też za filmiki które dodaliście :)
If the love that I got for you is gone
If the river I cried ain't that long
Then I'm wrong, yeah, I'm wrong
This ain't a love song.
ODPOWIEDZ

Wróć do „The Circle Tour 2010 / Open Air Tour 2011”