Drezno 10.06.2011

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Goska
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 470
Rejestracja: 3 października 2005, o 12:05
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Goska »

Podczas I'll be there też nasza leżała mu pod nogami i nie raczył się schylić smutne.
Nawet wiem kogo to była flaga :D
KondZik

Post autor: KondZik »

Co do wyjazdowni...
Kierowca był z innej firmy, co można było skojarzyć po reklamie na busie ;)
Zaszła zmiana więc nie ma co w tej sprawie marudzić, ale powrót był szybki i bez jakiś wiekszych problemów. Nie wiem jak dojazd.
Na pewno kontakt o wiele lepszy niz w Shortcut, gdzie raczej klijent nie jest najważniejszy. :))
Przeciwnie w Wyjazdowni, gdzie kontakt jest bezproblemowy (@, smsem, czy dzwoniąc).
Jeśli będzie możliwość to na pewno pojade jeszcze z wyjazdowni, chociaż NAM wszystkim życze, żeby to w końcu była podróż w granicach naszego kochanego kraju :D
Awatar użytkownika
JJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 288
Rejestracja: 4 października 2006, o 13:30
Lokalizacja: Kępno|Poznań

Post autor: JJ »

Nawiązując jeszcze do tej flagi. Myślę, że Jon nie miał pojęcia co trzyma w ręce. Wystarczy pomyśleć, środek koncertu, facet śpiewa, instynktownie złapał coś co leciało w jego stronę.
A niektórzy uważają, że w tym momencie Jon pomyślał: "O @#$*&, flaga Polski, co za chujowy kraj, lepiej odrzucę ich flagę jak najszybciej po jeszcze sobie pomyślą że przyjedziemy do nich na koncert" :P
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

bartekbb23 pisze:Nie chce mi się pisać za dużo, dopiero wróciłem, chciałem tylko podziękować jednej osobie za rozładowanie mi telefonu, zużycie całego doładowania i wyrwania mnie przed samym koncertem spod barierki GC i za zabawę niemal pod trybuną z prawdziwym plebsem! Było warto! :D Ponadto dziękuję za piwo, colę, pączka, czekoladę i wodę na drogę. Tak więc dziękuję Joviznie from the bottom of my heart, jak to Jon zwykł mówić na koncertach he he he.
No! :) Rachunek za wszystkie produkty, usługi... i moje wspaniałe towarzystwo - wyślę pocztą :D
JJ pisze:Nawiązując jeszcze do tej flagi. Myślę, że Jon nie miał pojęcia co trzyma w ręce. Wystarczy pomyśleć, środek koncertu, facet śpiewa, instynktownie złapał coś co leciało w jego stronę.
Nie przesadzajmy. On dobrze wie jakiego kraju to flaga. Sam kiedyś na koncercie wymieniał kraje jakie widzi przed sceną i m.in. wspomniał o Poland. Nie mówiąc już o tym, że na LH tour moja była rozwieszona na barierce tuż przed nimi z pozdrowieniami i też kiwnął głową i się uśmiechnął :P Poza tym Polacy są prawie wszędzie na koncertach i nasza flaga jest im dobrze znana.
Chociaż fakt, sama poczułam niesmak gdy ją po prostu odrzucił, ale przecież byliśmy w Niemczech, więc ciężko, aby zachwycał się, przewiązywał sobie albo machał flagą innego Państwa. Co by nie było, na pewno jest to BARDZO EKSCYTUJ?CE dla osoby, która ją rzuciła.
Awatar użytkownika
JJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 288
Rejestracja: 4 października 2006, o 13:30
Lokalizacja: Kępno|Poznań

Post autor: JJ »

Może i tak, ale bądźmy szczerzy, w takich momentach decyzje podejmuje się w ułamku sekundy i na pewno nie miał na myśli obrazić polskich fanów. Odrzucił, bo przecież nie weźmie jej ze sobą i nie powiesi sobie nad łóżkiem. Nawet dobrze, że oddał. Flaga to cenna rzecz, w innym wypadku porządkowi po koncercie wywaliliby ją do śmieci :P
KondZik

Post autor: KondZik »

Zgadzam się z Tobą jovizna. Chociaż, że powiedział Poland to sobie nie przypominam :))
Ale kojarzą na pewno i to prawda, że Polacy są wszedzie :P
Rządzimy :jupi:
mała-mi
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 392
Rejestracja: 17 września 2010, o 11:26
Lokalizacja: z Doliny Muminków

Post autor: mała-mi »

jovizna pisze: Co by nie było, na pewno jest to BARDZO EKSCYTUJ?CE dla osoby, która ją rzuciła.
I dla osoby, która następnie złapała ;)
"Nawet jeśli coś jest twoim przeznaczeniem, to wcale nie znaczy, że wyniknie z tego coś dobrego."
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Może i tak, ale bądźmy szczerzy, w takich momentach decyzje podejmuje się w ułamku sekundy i na pewno nie miał na myśli obrazić polskich fanów.
Ej czy tylko mnie śmieszy cała ta dyskusja ;D Cham bo mu się flagi nie chciało podnieść, znieważył nas bo nie klęknął przed PL flagą (nawet nie ucałował) ;> Normalnie jakbym słuchał debaty o Smoleńsku...
Chociaż fakt, sama poczułam niesmak gdy ją po prostu odrzucił, ale przecież byliśmy w Niemczech
A tak na serio to co on miał z nią zrobić?? Pytam poważnie. Zbierał się do śpiewania refrenu i nie potrzebował żadnych przeszkód. Flagę hiszpańską wrzucili mu do ręki jak śpiewał więc mógł abo ją od razu wyrzucić albo coś zrobić więc zawiesił na chwile.
więc ciężko, aby zachwycał się, przewiązywał sobie albo machał flagą innego Państwa
Z jednej strony zarzuty a z drugiej nawet sensowne wyjaśnienie, które powinno determinować brak żadnych sensownych zarzutów ;)
Co by nie było, na pewno jest to BARDZO EKSCYTUJ?CE dla osoby, która ją rzuciła.
Ekscytujace to było na koncercie szczególnie jak mi się darli Polacy z obu stron. Mega pozytywne doświadczenie. Podobne reakcje można zobaczyć na filmiku od szakala chociaż był zupełnie gdzie indziej niż ja ;P
Teraz nie ma ekscytacji, tylko duma, ze udało się połączyć w taki sposób ze swoim idolem. Jest to piękna dla mnie chwila i dziwie się, ze może być to w taki sposób interpretowane, ale cóż polak potrafi ;)
A niektórzy uważają, że w tym momencie Jon pomyślał: "O @#$*&, flaga Polski, co za chujowy kraj, lepiej odrzucę ich flagę jak najszybciej po jeszcze sobie pomyślą że przyjedziemy do nich na koncert" :P
;D ;D :D
Dodałbym, że Jon jako profesjonalista nie mógł sobie pozwolić na to, aby fani z PL domyślili się, ze szykowany jest jakiś koncert w PL. Dlatego nie zabrał tej flagi do domu ;)
A pierwszym supportem był niemiecki zespół Unbottoned Heart - http://www.unbuttonedheart.com/ubh/ :)
Powiem szczerze, że ten support nie był taki zły. Na pewno lepszy od właściwego supportu, który w połowie przespałem ;)
Awatar użytkownika
JJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 288
Rejestracja: 4 października 2006, o 13:30
Lokalizacja: Kępno|Poznań

Post autor: JJ »

Adrian pisze: Ej czy tylko mnie śmieszy cała ta dyskusja ;D Cham bo mu się flagi nie chciało podnieść, znieważył nas bo nie klęknął przed PL flagą (nawet nie ucałował) ;> Normalnie jakbym słuchał debaty o Smoleńsku...
Racja, wyszło jakoś za poważnie :P Szacun dla Ciebie za rzut i dla Jaśka że złapał ;]
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

jovizna pisze:bartekbb23 napisał/a:
Nie chce mi się pisać za dużo, dopiero wróciłem, chciałem tylko podziękować jednej osobie za rozładowanie mi telefonu, zużycie całego doładowania i wyrwania mnie przed samym koncertem spod barierki GC i za zabawę niemal pod trybuną z prawdziwym plebsem! Było warto! :D Ponadto dziękuję za piwo, colę, pączka, czekoladę i wodę na drogę. Tak więc dziękuję Joviznie from the bottom of my heart, jak to Jon zwykł mówić na koncertach he he he.


No! :) Rachunek za wszystkie produkty, usługi... i moje wspaniałe towarzystwo - wyślę pocztą :D
Niech tego jedna osoba lepiej nie czyta, bo będzie się zastanawiała o jakie usługi chodzi i co my robiliśmy jak nas tam chwile nie było i poszliśmy w strone Toi Toiiiów ( Dobry akcent? :D) i czemu taka zadowolona wracałaś a potem taka zmęczona cały koncert byłaś i skąd miałaś kasę na te rzeczy dla mnie.... może dlatego była taka smutna? :D
kondzik pisze:Zgadzam się z Tobą jovizna. Chociaż, że powiedział Poland to sobie nie przypominam :))
Nie w Dreznie, gdzieś tam indziej kiedyś.
Adrian pisze:Cytat:
Może i tak, ale bądźmy szczerzy, w takich momentach decyzje podejmuje się w ułamku sekundy i na pewno nie miał na myśli obrazić polskich fanów.

Ej czy tylko mnie śmieszy cała ta dyskusja ;D Cham bo mu się flagi nie chciało podnieść, znieważył nas bo nie klęknął przed PL flagą (nawet nie ucałował) ;> Normalnie jakbym słuchał debaty o Smoleńsku...
Ogarnijcie się chłopaki. Nikt tego nigdzie nie napisał, co wy tu teraz dajecie. :whoeva: Wy rzuciliście byliście blisko, spoko tak odczuwacie, ktoś kto widział to na telebimie może uważać inaczej. Dla nas to była sekunda i wydawało się to naprawdę nie fajne, zwłaszcza że 10 sekund później złapał inną flagę i się nią przewinął, a że wiedział jaka to flaga to pewne, Jon jest ignorantem, ale bez przesady.
Adrian pisze:Cytat:
Chociaż fakt, sama poczułam niesmak gdy ją po prostu odrzucił, ale przecież byliśmy w Niemczech

A tak na serio to co on miał z nią zrobić?? Pytam poważnie. Zbierał się do śpiewania refrenu i nie potrzebował żadnych przeszkód. Flagę hiszpańską wrzucili mu do ręki jak śpiewał więc mógł abo ją od razu wyrzucić albo coś zrobić więc zawiesił na chwile.
A tak na serio Adrian, to zachowujesz się jakby ktoś Ciebie atakował za rzucenie flagi. Nie bierz tego tak do siebie bo tak nie jest, raczej parę osób jest zniesmaczonych zachowaniem Jona. Może i mu przeszkadzała, ale chociaż spróbował, nie tak jak z naszą- złapał, oblukał, $*^&&% za przeproszeniem.
Adrian pisze:Jest to piękna dla mnie chwila i dziwie się, ze może być to w taki sposób interpretowane, ale cóż polak potrafi ;)
Przestań pieprzyć, proszę Cię. Polak potrafi :whoeva: NIKT CIę NIE ATAKUJE, naprawdę.
Ostatnio zmieniony 15 czerwca 2011, o 20:47 przez bartekbb23, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Adrian proszę Cię :D

Po 1. nikt tego tak nie ujął jak nam zarzucasz.
Po 2. nawet jeśli Jon podeptałby tą flagę, to obwiniłbyś flagę, że źle spadła na Jona.
Po 3. uważam, że gdybym to była ja, to byś to zanegował :)
Po 4. szkoda, że tak późno dotarłam i się nie spotkaliśmy :D
Po 5. skończmy już gadać o dupie Maryny.
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Gosh, przecież na filmikach wyraźnie widać że obie flagi potraktował w podobny sposób - potrzymał chwilę, pouśmiechał się i odrzucił; jedyna różnica - hiszpańską zawiesił sobie na ramię na moment, odrzut jednak już nie miał nic wspólnego z jakimś preferowaniem iberyjczyków nad nami - nawet nie spojrzał, gdzie poleciała. Ot, gorączka koncertu, Prayera, chęć, by zdążyć wrócić na scenę przed końcem piosenki :P
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Antares30
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 9
Rejestracja: 22 maja 2011, o 06:45
Ulubiona płyta: Keep The Faith
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Antares30 »

Jon zbiera flagi tak jak mój brat znaczki. Spojrzał na naszą flagę i pomyślał, że ma już taką, złapał ją na koncercie w Monako, więc ją odrzucił. :lol:
I swear I'm gonna live forever tell my Maker He can wait.
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Wgl., ekipa - co ze zdjęciami z koncertu? Mieliście poudostępniać! :P

[ Dodano: 2011-06-21, 17:33 ]
http://www.youtube.com/watch?v=tOTcprIapsw

A na tym filmiku pięknie nas słychać - szczególnie Adriana xD

(i tak, to na pewno my, bo filmik jest od Kamili, która była z rodzicami i stała obok nas...)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
ekoper
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 272
Rejestracja: 11 marca 2006, o 00:09
Lokalizacja: Stockton-On-Tees/Wawa
Kontakt:

Post autor: ekoper »

Kate93 - mam wielka prosbe...
Czy moglabys opisac jak upgrade'owalas swoj bilet GC? - gdzies podawalas, ze Ci sie to jednak udalo.
Bo nawet sama gdziestam w innym temacie Ci odpisywalam, ze to niemozliwe, a tu prosze! Widac wszystko jest jednak mozliwe ;) a zostaly mi jeszcze 3 koncerty i tylko na jeden z nich udalo mi sie kupic pakiet z diamondem, wiec bardzo chetnie wyprobowalabym Twoj sposob, a noz widelec - moze sie uda;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „The Circle Tour 2010 / Open Air Tour 2011”