Drezno 10.06.2011

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Smolek pisze:Myślę, że kto był na koncercie powinien być zadowolony. ;)
A kto nie był, ten się z żalu sztyletuje! ;(
Dzięki za super relacje i przede wszystkim FILMIKI, bo dzięki Wam będę mogła poczuć emocje jakbym tam osobiście była! (choć to i tak tylko szczypta tego co się czuje na koncercie live...)

(sorry za spam, ale to chyba przez przeładowane forum ;D)
Awatar użytkownika
Talia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 692
Rejestracja: 5 grudnia 2010, o 13:22
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Talia »

Na początek cześć wszystkim, jestem Natalia i to ja trzymałam flagę z napisem KRAKÓW :D Muszę przyznać, że jestem nowym nabytkiem wśród fanów BJ, bo moja przygoda z nimi zaczęła się w tamtym roku, więc wniosek nasuwa się sam - był to mój pierwszy koncert. Byłam tak nimi oczarowana, że już po dwóch miesiącach intensywnego słuchania kupiłam bilety na koncert. Przekabaciłam brata i oto pojechaliśmy. Tyle drogą wstępu. Koncert był dla mnie ucieleśnieniem największych i najskrytszych marzeń, nigdy bym nie pomyślała, że będę tak blisko sceny, już nie wspominając, że na wybiegu, Ryśka, Jona i Tico miałam na wyciągnięcie ręki. Może to kwestia pierwszego koncertu, ale jestem wniebowzięta - usłyszeć cokolwiek BJ na żywo jest magią, a co dopiero jak grają takie kawałki jak BOUNCE, UNDIVIDED (które osobiście nie są moimi ulubionymi, ale sam fakt, że zagrali je po tylu latach) czy Bells i SToBIn. Liczyłam na różne kawałki, ale ta lista przebiła niespodziankami moje oczekiwania. Chociaż brakowało mi trochę utworu śpiewanego tylko przez Ryśka. Gardło miałam tak zdarte, że na Livin' już nie mogłam, ale i tak próbowałam wykrzesać z niego ostatnie dźwięki (dzisiaj o dziwo działa w miarę normalnie ;) )! Powtarzam jeszcze raz niesamowite przeżycie, tyle lat na scenie i taka forma? wow. Fajnie było słyszeć wszędzie Polaków, bo jak już wszyscy zaznaczyli Niemcy zdecydowanie na minus. Najlepszy utwór to dla mnie zdecydowanie KTF kocham tę dynamikę, te solówki i te fajerwerki (szkoda, że nie były prawdziwe ;) ). Drugi najlepszy moment? Nowy element w I'll be there for you z bębnami Tico. Tyle tak na szybko, bo ciężko mi to wszystko ubrać w słowa. Będę miała o czym opowiadać ^^ i jeszcze zostać uwiecznioną na telebimie :jupi: heh. BTW ma ktoś może nagranie? :cfaniak: Z chęcią pojechałabym na jeszcze jeden koncert w tej trasie, tyle, że coraz mniej czasu na decyzję coraz mniej GOLDENów (chociaż nieźle nadszarpnęły mój studencki budżet!) bo z innymi sobie nie wyobrażam ;P Pozdrawiam Was wszystkich!
Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Post autor: ROCKSTAR »

Adrian- swietna relacja!! Generalnie ciesze sie razem z Wami i chyba nawet zazdroszcze ;) - set lista to pelne zaskoczenie!!! Na filmikach widze takie BJ, jakie pokochalem!!!
JJ pisze:Czytając Wasze wypowiedzi nasuwa mi się tylko jeden wniosek...mimo wielu narzekań i marudzenia, widać, że fanem jest się bez względu na wszystko. Jeden koncert i w każdym budzi się mały dzieciak spełniający najskrytsze marzenia
...i cos w tym jest!!!
thorgal_30
It's My Life
It's My Life
Posty: 162
Rejestracja: 2 listopada 2010, o 11:31
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: thorgal_30 »

JJ pisze: Może skoro wszyscy chętni na powtórkę, to spotkamy się na koncercie w Wiedniu ? :P
no ja po wczorajszych doznaniach ( najlepszy koncert w życiu ) już się nie mogę Wiednia doczekac, by przeżyć to jeszcze raz ;-)
Livin' On the Prayer
sebcio14
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 868
Rejestracja: 6 lutego 2010, o 11:35
Lokalizacja: Włodawa

Post autor: sebcio14 »

yanni
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 408
Rejestracja: 3 czerwca 2007, o 13:35
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: yanni »

Miałeś rację Adrian.
Zrobiłem zdjęcie przez bramę z dużym zoomem - to zespół ćwiczył sobie kawałki, są wszyscy oprósz Jona.
Relację opiszę później - muszę trochę ochłonąć.

http://www.youtube.com/watch?v=FjG84fj4YiM

W 4 m 33s leci moja flaga z DC, było blisko ale niestety spadła mu pod nogi :-(

Dokładnie przyjrzałem się fotce i jest też Jon, wcześniej myślałem że jest to ktoś z obsługi ale teraz jestem pewien, to Jon.
http://kolekcjamuzyczna.blogspot.com/

22-06-2014 - Berlin, D - RS
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, D - RS
10-06-2011 - Dresden, D - BJ
04-06-2008 - Vienna, A - BJ
Orynthia
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 34
Rejestracja: 11 czerwca 2011, o 12:49
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: Orynthia »

Hej wczoraj byłam na moim pierwszym koncercie BJ i było świetnie, dawno się tak nie bawiłam. Jon miał tyle energii był cudowny ;), Rychu no co powiedzieć- grał jak w latach 80 !! Nigdy tego nie zapomne to było wielkie wydażenie a co do setlisty to chyba nie muszę nic mówić. Mogli zagrać Hey God albo Everyday ale i tak było świetnie. Publika szalała gdy zagrali pierwsze nuty Runaway, a gdy Jon wziął marakasy myśle że wszyscy wiedzieli że nadchodzi KTF!!

Podsumowanie: Najlepsza noc w moim życiu :)
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Adrian, po Twojej relacji aż żal ściska...że się tam nie było. Obejrzałam też filmik na youtube. Nawet ja mam banana na ryju jak widzę Jona łapiącego Twoją flagę :D ?A?UJę, że nie mogłam tam być! Ale cieszę się, że tak świetnie się bawiliście. Mam nadzieję, że kiedyś w końcu do Was dołączę.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

Hello:)
Adrianku drogi baaardzo się cieszę , że to właśnie Tobie udało się z takim skutkiem rzucić tą naszą polską flagę . Zasługiwałeś na to mój drogi:):) Był to naprawdę piękny moment! W ogólę wykonanie tej piosenki już spowodowało u mnie wzruszenie i w czasie tego utworu,myślałam nawet o tym czy uda nam się ich w końcu zobaczyć na tej polskiej ziemi ...a tu proszę za parę minut taki cudowny znak :) wielkie dzięki!
Koncert po prostu bajka !!! BJ w rewelacyjnej formie !!! Utwory super!!! No i przede wszystkim doskonały humor JONA , czego mi w Lipsku brakowało...
Pozdrawiam wszystkich polskich fanów, my jednak pod tym względem jesteśmy THE BEST!!! :brawo: :D
Karolina
mała-mi
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 392
Rejestracja: 17 września 2010, o 11:26
Lokalizacja: z Doliny Muminków

Post autor: mała-mi »

Dla wszystkich zainteresowanych próbka zdjęć z Drezna - jakby ktoś chciał w oryginalnym rozmiarze to pisać na priv. Enjoy!

https://picasaweb.google.com/1030859732 ... directlink
"Nawet jeśli coś jest twoim przeznaczeniem, to wcale nie znaczy, że wyniknie z tego coś dobrego."
Awatar użytkownika
szakal88
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 37
Rejestracja: 30 grudnia 2009, o 16:06
Lokalizacja: Legnica/Wrocław

Post autor: szakal88 »

Koncert był niesamowity, chłopaki na prawdę się postarali. Udało mi się nagrać prawie cały, nie nagrałem tylko Undivded i kilka 5-7 utworów jest nie nagrane w całości bo już nie dawałem rady trzymać w górze telefonu. Jakby ktoś chciał to mogę w jakiś sposób udostępnić, ale na pewno nie na Youtubie bo całość zajmuje około 8,5 GB i nie chce mi się bawić we wrzucanie ego wszystkiego. Udało mi się za to uchwycić na wideo jak na I'll Be There For You, Jon dostał naszą flagą, a na Livin' On A Prayer ją złapał i odrzucił w tłum.

Pozdrowienia dla ekipy z wyjazdowni
KondZik

Post autor: KondZik »

Mam pytanie... Odniósł ktoś wrażenie, że przy Wanted chłopaki czekali aż zaczniemy śpiewać 1 zwrotke? Nie zaczeliśmy więc Jon zaczął śpiewać.
szakal88 pisze:Koncert był niesamowity, chłopaki na prawdę się postarali. Udało mi się nagrać prawie cały, nie nagrałem tylko Undivded i kilka 5-7 utworów jest nie nagrane w całości bo już nie dawałem rady trzymać w górze telefonu. Jakby ktoś chciał to mogę w jakiś sposób udostępnić, ale na pewno nie na Youtubie bo całość zajmuje około 8,5 GB i nie chce mi się bawić we wrzucanie ego wszystkiego. Udało mi się za to uchwycić na wideo jak na I'll Be There For You, Jon dostał naszą flagą, a na Livin' On A Prayer ją złapał i odrzucił w tłum.

Pozdrowienia dla ekipy z wyjazdowni
Super, że nagrałeś :) A mógłbyś wrzucić na serwer jakiś kawałek zobaczyć jak to wyszło?
ps. kierowca wymiatał :P
jonajka
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 29
Rejestracja: 6 sierpnia 2010, o 10:49
Lokalizacja: Wrocław

;)

Post autor: jonajka »

kondzik pisze:Mam pytanie... Odniósł ktoś wrażenie, że przy Wanted chłopaki czekali aż zaczniemy śpiewać 1 zwrotke? Nie zaczeliśmy więć Jon zaczął śpiewać.
szakal88 pisze:Koncert był niesamowity, chłopaki na prawdę się postarali. Udało mi się nagrać prawie cały, nie nagrałem tylko Undivded i kilka 5-7 utworów jest nie nagrane w całości bo już nie dawałem rady trzymać w górze telefonu. Jakby ktoś chciał to mogę w jakiś sposób udostępnić, ale na pewno nie na Youtubie bo całość zajmuje około 8,5 GB i nie chce mi się bawić we wrzucanie ego wszystkiego. Udało mi się za to uchwycić na wideo jak na I'll Be There For You, Jon dostał naszą flagą, a na Livin' On A Prayer ją złapał i odrzucił w tłum.

Pozdrowienia dla ekipy z wyjazdowni
Super, że nagrałeś :) A mógłbyś wrzucić na serwer jakiś kawałek zobaczyć jak to wyszło?
ps. kierowca wymiatał :P
z Wanted też miałam takie wrażenie, trochę tutaj fani się nie popisali, ale za to cała reszta..ehhh nadrobiliśmy w innych momentach;))) było fantastycznie!!!!!!!!!!!!!!!!
Kierman - brak słów by opisać umiejętności :P pozdr dla ekipy;)
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Fajnie że relacja pisana tak na szybko się wam podoba. Tak samo sytuacja z flagą ;)
Mam nadzieje, że kiedyś napisze jeszcze podobną relacje do tej.
sebcio14 pisze: PS. Adrian, świetny rzut flagą. :D W ogóle to przez chwilę kilka flag przeleciało obok Jaśka wtedy, jak już Twoją odrzucił. :D
Flagi PL co chwila się pojawiały na półkolu podczas koncertu, a na tym filmiku LOP widać jeszcze kilka ;)
yanni pisze:Miałeś rację Adrian.
Zrobiłem zdjęcie przez bramę z dużym zoomem - to zespół ćwiczył sobie kawałki, są wszyscy oprósz Jona.

Dokładnie przyjrzałem się fotce i jest też Jon, wcześniej myślałem że jest to ktoś z obsługi ale teraz jestem pewien, to Jon.
Ja na początku STB i TMTC słyszałem jakby Jona a potem już tylko zespół. Co prawda nie byłem pewny, ale usłyszenie tych piosenek to był dobry znak i niewątpliwie podgrzało to atmosfere.

Fotke mógłbyś gdzieś umieśćić a najlepiej całośc podać na DVD. Info poniżej.
yanni pisze: W 4 m 33s leci moja flaga z DC, było blisko ale niestety spadła mu pod nogi :-(
Tych flag na półkole to narzucaliśmy masakrycznie dużo ;)
Złapie następnym razem. Nie można mieć wszystkiego naraz ;)
kikusia28 pisze:Hello:)
Adrianku drogi baaardzo się cieszę , że to właśnie Tobie udało się z takim skutkiem rzucić tą naszą polską flagę . Zasługiwałeś na to mój drogi:):) Był to naprawdę piękny moment!..
Karolina
Nie powiem było to dla mnie magiczne. Ale równiez bardzo zadowolony jestem z tego, że mogliśmy się spotkac ponownie na koncercie BJ ;)
mała-mi pisze:Dla wszystkich zainteresowanych próbka zdjęć z Drezna - jakby ktoś chciał w oryginalnym rozmiarze to pisać na priv. Enjoy!

https://picasaweb.google.com/1030859732 ... directlink
Ja będe chciał na DVD. Poszło info na PW ;)
szakal88 pisze:Koncert był niesamowity, chłopaki na prawdę się postarali. Udało mi się nagrać prawie cały, nie nagrałem tylko Undivded i kilka 5-7 utworów jest nie nagrane w całości bo już nie dawałem rady trzymać w górze telefonu. Jakby ktoś chciał to mogę w jakiś sposób udostępnić, ale na pewno nie na YouTubie bo całość zajmuje około 8,5 GB i nie chce mi się bawić we wrzucanie ego wszystkiego. Udało mi się za to uchwycić na wideo jak na I'll Be There For You, Jon dostał naszą flagą, a na Livin' On A Prayer ją złapał i odrzucił w tłum.

Pozdrowienia dla ekipy z wyjazdowni
Jak pisałem na PW filmik z Livina mógłbyś zamieścić teraz gdzieś na serwerze. Byłbym bardzo wdzięczny. Reszte chętnie dostałbym pocztą na DVD w ramach tego naszego wspólnego DVD o którym info poniżej.
kondzik pisze:Mam pytanie... Odniósł ktoś wrażenie, że przy Wanted chłopaki czekali aż zaczniemy śpiewać 1 zwrotke? Nie zaczeliśmy więc Jon zaczął śpiewać.
Jasne. Pisałem to w swojej relacji. Na filmikach widać, że Richie nie wie czemu nie śpiewamy ;D Trochę to intro jakoś inaczej zagrali niż dotychczas i nie zaakcentowali wejścia.
Frankie pisze:No to w takim razie czekamy z niecierpliwością na DVD z koncertu. To z Lost Highway Tour było świetnym pomysłem. Fajnie byłoby to wszystko zobaczyć z tzw. pierwszej ręki.
To nie zależy już tylko ode mnie. Jeśli znajdą się chętne osoby do podzielenia to ja się tym zajmę. Już teraz mam bardzo dużo dobrej jakości filmików praktycznie do każdej piosenki.

Poniżej podaje link dla wszystkich zainteresowanych powstaniem DVD "From Poland To Dresden"

http://bonjovi.pl/forum/topics57/from-p ... vt2268.htm
piopio
It's My Life
It's My Life
Posty: 147
Rejestracja: 18 maja 2011, o 20:46
Lokalizacja: Sopot

Post autor: piopio »

Koncert był po prostu rewelacyjny :D Setlista widać że zmieniona na tracę europejską. Biorąc pod uwagę fakt, że był to koleżanki i mój pierwszy koncert BJ mamy wspaniałe wspomnienia z całego wyjazdu. Udało nam się w japońskim stylu zwiedzić część Drezna i po 4 godzinach bezowocnego szukania jakiegokolwiek sklepu spożywczego (może akurat w tej części miasta ich nie było) ustawiliśmy się ok godz 15 w kolejce. Zajęliśmy strategiczne miejsca przy wyspie realizatorskiej, prawie idealnie na wprost sceny, ale od tej bardziej nasłonecznionej strony więc słoneczko dawało o sobie znać. Cały koncert nas tak pochłonął, że nie mieliśmy czasu bawić się w zdjęcia i filmiki, więc DVD byłoby dobrym materiałem do wspomnień :))

Nas również spotkały pewne niemiłe gesty od gospodarzy, ale nie popsuły one nam humoru.
Co do kierowcy z Wyjazdowni to ten pan powinien wystąpić w programie najgorszy i najbardziej nieogarnięty kierowca, złamał chyba większość możliwych przepisów, ale całych i zdrowych nas dowiózł do celu :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „The Circle Tour 2010 / Open Air Tour 2011”