Drezno - oczekiwania

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Drezno - oczekiwania

Post autor: Adrian »

Już za 2 tygodnie duża cześć z nas będzie bawiła się na koncercie Bon Jovi w Dreźnie. Jakie są wasze oczekiwania do tego show, setlisty, składu zespołu, czego nie chcecie aby zagrali, co chcecie usłyszeć itp.

Oto moje oczekiwania:
Widownia: 50-70% zapełnionego stadionu
Czas trwania: 100 - 145 min
Liczba piosenek: 21 - 26
Support: Coś rockowego pokroju MSPreachers, MCRomance, Reamonn itp. Nie chciałbym usłyszeć "tylko" lokalnych zespołów które wygrały w konkursie na support BJ.
Skład: Chciałbym zobaczyć Phila jako 2ga gitara, ale to w tym momencie już chyba nie realne.
Inne: Przywitać się i porozmawiać chociaż przez chwile ze znajomymi z forum tak jak to miało miejsce w Lipsku

Setlista:
Średnia setlista utworzona z wszystkich setlist granych w 2011 roku przedstawia się następująco:
http://www.setlist.fm/stats/average-set ... ?year=2011

Realnie patrząc i robiąc tylko kilka zamian setlista którą chciałbym zobaczyć prezentuje się następująco:

01.Happy Now
02.You Give Love A Bad Name
03.Born To Be My Baby
04.We Weren't Born To Follow
05.Superman Tonight

06.It's My Life
07.Runaway
08.No Apologies

09.We Got It Going On
10.Bad Medicine / Pretty Woman / Paint It Black
11.Lay Your Hands On Me (Jon voc)
12.Nowa piosenka wykonana przez Ryśka
13.Work For The Working Man
14.Bed Of Roses
15.I'll Be There For You (Jon voc)

16.Have A Nice Day
17.Keep The Faith
18.Diamond Ring
19.Love's The Only Rule


Bis:
20.Always
21.Dry County

22.Wanted Dead Or Alive
23.Livin On A Prayer

Pogrubione to te piosenki na których mi zależy na tej setliście. Resztę mogą dowoli zmieniać.

Co chciałbym dodatkowo usłyszeć, ale jest to raczej mało realne:
ShotTTHeart, OLonely, HPITNight, WITWInd!!, IIWYMother, Hey God, STBIn, coś rzadko granego z Crusha (np OWN, MTrain itp), Undivided!!, Everyday, Misunderstood, HMUp, OANight, Wildflower, Novocaine, I Am, LCigarette, AODay!!, TLNight, BPLand!!, TILTIL!!

O piosenkach typu Love Is War itp nie będę wspominał, bo to zupełne Sci-Fi aby je usłyszeć na żywo.

Czego na pewno nie chciałbym usłyszeć:
Lost Highway / LMStanding / Blood On Blood - jako openery.
ISWIDead / Bad Medicine (samo) / LHighway / LMS / WSYCGHome / Squeeze Box / Memphis / Summertime / BITALORNRoll / - albo się już nimi przejadlem, albo po prostu jak Sleep ich nie trawie.

Będzie to 2gie show w Europie po 2 tygodniowym odpoczynku więc spodziewam się świeżośći, energi, coś nowego od Richiego (jak to było z TDays) i jakiejś perełki typu zapowiadane IIWYMother.

Ogólnie życzę sobie i wam mile spędzonego czasu.
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

Co do set listy to nawet nie chce mi się rozpisywać, tym bardziej, że byłaby dość nierealna ;) tak więc generalnie mam dwa oczekiwania:
- Sambora w możliwie najlepszej formie,
- spotkanie z paroma osobami z forum - Adi, Bartek...

Tyle ;)
Awatar użytkownika
Goska
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 470
Rejestracja: 3 października 2005, o 12:05
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Goska »

- Zobaczyć zespól w pełnym składzie (ale to chyba oczywiste)
- Jako support mogłabym zobaczyć MSPreachers
- A jeśli chodzi o setliste to ja chce usłyszeć Stick To Your Guns - ale to raczej niemożliwe
- Pogadać z Wami w realu też by było fajnie
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Goska pisze:A jeśli chodzi o setliste to ja chce usłyszeć Stick To Your Guns - ale to raczej niemożliwe
matko... oby tego nie zagrali, bo się PEWNA osoba porządnie wkur@#@# jak to się stanie a jej tam nie będzie :D

Osobiście oczekuje ładnej napierdzielanki na poziomie mortal kombat i dobrego dania sobie po mordzie za te wszystkie lata sprzeczek i waśni, POLSCY KIBICE DALI O SOBIE ZNAć NA KONCERCIE BON JOVI W DRE?NIE. STRACH NIEMCÓW NA ROK PRZED EURO 2012. Tak będą wyglądały tytuły gazet w całej Europie po naszej akcji.
Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Post autor: ROCKSTAR »

Ja Wam wszystkim zycze Sambory na scenie, w miare dobrej setlisty, dobrej pogody i zimnego piwa w rozsadnej cenie ;)
jonajka
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 29
Rejestracja: 6 sierpnia 2010, o 10:49
Lokalizacja: Wrocław

;)

Post autor: jonajka »

jeszcze troszke i sami sie przekonamy jak setlista będzie wyglądać ;)
póki co..życzę Sobie i Wam zajebistych wrażeń w Dreźnie ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „The Circle Tour 2010 / Open Air Tour 2011”