Nowe info dotyczace koncertu na otwarcie Stadionu Ślaskiego

Moderator: Mod's Team

lawenda
I Believe
I Believe
Posty: 68
Rejestracja: 14 maja 2011, o 15:54
Lokalizacja: Palau

Post autor: lawenda »

Wiosna... czyli może być i w czerwcu i w marcu.:) ale znając nasz klimat to pewnie najwcześniej maj...
no nic, dzięki za info. może niedługo pojawi się w końcu oficjalne info. Mówili przecież o końcu czerwca, a jakby nie patrzeć, ten już mamy.
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Sądzę, że kwiecień-maj ;) Nie zrobią przecież otwarcia stadionu w trakcie Mistrzostw Europy - nawet, jeśli na nim nie odbędą się żadne mecze, uwaga ludu będzie skupiona raczej na meczach, niż na takich koncertach, jak nasz ;)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
lawenda
I Believe
I Believe
Posty: 68
Rejestracja: 14 maja 2011, o 15:54
Lokalizacja: Palau

Post autor: lawenda »

ups, zapomniałam o Euro... :D Masz rację - w tym czasie nie opłaci się raczej żaden event tego rodzaju. Więc może w lipcu, już po Euro? Tym bardziej, że coś ostatnio czytałam, że mają na śląskim jakieś problemy z konstrukcją... ;/
Zatem chyba nie ma co na razie liczyć tych miesięcy, tym bardziej, że wciąż nie wiemy czy to BJ zagrają...

Choć nadzieja mnie nie opuszcza - jak dostałam powiadomienie na maila, że ktoś coś napisał w tym temacie, nie ukrywam, że dostałam palpitacji serca... ;)
Hutch
I Believe
I Believe
Posty: 64
Rejestracja: 6 listopada 2010, o 10:07
Lokalizacja: Stolica

Post autor: Hutch »

Hmm ja tak zupełnie prywatą kierowany powiem, że cichaczem 3-mam kciuki za Stadion (L)egiunii od kilku dni znany jako Pepsi Arena :cfaniak:

Wszyscy oficjele mówią, że PepsiCo. ma ogromne dojścia na rynku muzycznym i z urzędu będzie chciało sprowadzać zaprzyjaźnionych artystów na koncerty na ten właśnie obiekt bo m.in. to zakłada umowa podpisana z klubem.

No co źle by było ? :P
lawenda
I Believe
I Believe
Posty: 68
Rejestracja: 14 maja 2011, o 15:54
Lokalizacja: Palau

Post autor: lawenda »

no ba! spacerkiem na koncert BJ - marzenie! tylko, skoro Bj mają pauzować po tej trasie, to co ich miałoby skłonić do przyjazdu do Wawy...?
Hutch
I Believe
I Believe
Posty: 64
Rejestracja: 6 listopada 2010, o 10:07
Lokalizacja: Stolica

Post autor: Hutch »

lawenda pisze:no ba! spacerkiem na koncert BJ - marzenie! tylko, skoro Bj mają pauzować po tej trasie, to co ich miałoby skłonić do przyjazdu do Wawy...?
$$$$ ??

Wydaje mi się że wszystko jest kwestią szmalcu...no i...po koncercie, Pepsi graaatisss :hahaha:
lawenda
I Believe
I Believe
Posty: 68
Rejestracja: 14 maja 2011, o 15:54
Lokalizacja: Palau

Post autor: lawenda »

Hutch pisze:no i...po koncercie, Pepsi graaatisss :hahaha:
hahaha... co do "zielonych" masz rację, ale pytanie zasadnicze - czy chłopaki lubią pepsi...? ;D
Awatar użytkownika
misiek_93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 763
Rejestracja: 24 września 2008, o 18:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misiek_93 »

Hutch pisze:Wszyscy oficjele mówią, że PepsiCo. ma ogromne dojścia na rynku muzycznym i z urzędu będzie chciało sprowadzać zaprzyjaźnionych artystów na koncerty na ten właśnie obiekt bo m.in. to zakłada umowa podpisana z klubem.
http://www.youtube.com/watch?v=p5a1U2llXRs - Jon swego czasu reklamował Coca Colę, więc nie wiem czy jest taki zaprzyjaźniony z Pepsi :D
Ale ściągnąć Britney czy Beyonce do naszego kraju jak najbardziej by mogli. To przynajmniej się sprzeda.... http://www.youtube.com/watch?v=CfxwXneCtEM
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

http://www.youtube.com/watch?v=_zZ_1QS4CZU W zeszłym roku grali w jakimś Pepsi Center, więc może są szanse :D
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Awatar użytkownika
Martaaa
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 333
Rejestracja: 30 grudnia 2010, o 18:58
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Martaaa »

Ja tydzień temu w Radiu Zet słyszałam takie info: pan prezenter ok. 6:30 rano, zaraz po skończeniu się piosenki Always powiedział, że jak wszystko dobrze pójdzie to niedługo zobaczymy zespół Bon Jovi w naszym pięknym kraju. Potem dodał coś, że u nas jeszcze nie gościli ani razu i słyszał recenzje koncertu w Wiedniu i jest naprawdę pod wrażeniem. :))
mała-mi
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 392
Rejestracja: 17 września 2010, o 11:26
Lokalizacja: z Doliny Muminków

Post autor: mała-mi »

Jak wszystko dobrze pójdzie... cos czuje, ze to jeszcze dłuuuga dłuuga droga ;)
"Nawet jeśli coś jest twoim przeznaczeniem, to wcale nie znaczy, że wyniknie z tego coś dobrego."
Awatar użytkownika
misiek_93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 763
Rejestracja: 24 września 2008, o 18:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misiek_93 »

Spiker z Radia Zet pewnie wszedł na nasze forum zobaczył ten wątek, przeczytał i powiedział na tej podstawie, że jak dobrze pójdzie to będzie koncert :D
My nawet nie wiemy czy są prowadzone jakieś rozmowy z zespołem...
Edyta
It's My Life
It's My Life
Posty: 171
Rejestracja: 10 lipca 2007, o 00:33
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Edyta »

Cytat z dzisiejszej "Gazety Wyborczej"
"Marek Szczerbowski, dyrektor Stadionu Śląskiego, nie zostawia złudzeń... stadion nie zostanie oddany do uzytku na przełomie roku, jak zakładano. Wciąż są problemy techniczne z klamrami podtrzymującymi zadaszenie obiektu...W pierwszym półroczu na Śląskim miało się odbyć pięć wielkich widowisk... jakie imprezy przejdą kibicom koło nosa? ...dwa mecze reprezentacji polski... MIAŁ TEŻ SIĘ ODBYC KONCERT TOPOWEJ GRUPY MUZYCZNEJ... " koniec cytatu :(
Czyli pieszą wyprawę fanów ze Śląska na koncert chyba na razie musimy przełożyć ;)
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

No w sumie nie jest powiedziane, że nie skończą budowy w kwietniu/maju, a wtedy sprawa wciąż będzie otwarta ;)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Jakieś wieści w temacie? Cokolwiek?
Nie mogę ustalić daty ślubu z narzeczonym nr 1, gdy nie znam daty przyjazdu narzeczonego nr 2.

Ricky? :>
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
ODPOWIEDZ

Wróć do „The Circle Tour 2010 / Open Air Tour 2011”