Nowe info dotyczace koncertu na otwarcie Stadionu Ślaskiego

Moderator: Mod's Team

sater
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 6
Rejestracja: 8 maja 2011, o 10:21
Lokalizacja: chorzów

Nowe info dotyczace koncertu na otwarcie Stadionu Ślaskiego

Post autor: sater »

Trwaja Dni województwa śląskiego.Wczoraj odbyl sie Rock Star Festival pod patronatem Marszałka wojewodztwa sląskiego-zagrała Ira i Big Cyc na marginesie Ira rewelacyja)Podczas przerwy w koncercie gosciu ktory prowadził impreze wskazal palcem na stadion slaski i powiedzial :zapraszamu tutaj w czerwcu przyszlego roku ,na slaskim zagra zespół ktorego w Polsce jeszcze nie było..negocjacje trwaja juz od roku wkrótce potwierdzenie..wiec??jaki zespol nie byl jeszcze w Polsce???:)Badzmy dobrej myśli.
pozdr
Awatar użytkownika
wiolcik66
It's My Life
It's My Life
Posty: 158
Rejestracja: 15 kwietnia 2011, o 17:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: wiolcik66 »

właśnie dziś myślałam kiedy będzie coś nowego na forum o koncercie :)) no i jest :jupi: ciekawe tylko kiedy w końcu powiedzą tak oficjalnie, że Bon Jovi przyjadą :))

i mam jeszcze jedno pytanko :) jak myślicie ile będą kosztować bilety na taki koncert?? wiem, że nie mało;] ale może ktoś z Was wie tak około :)) pozdr :P
If the love that I got for you is gone
If the river I cried ain't that long
Then I'm wrong, yeah, I'm wrong
This ain't a love song.
EVENo

Post autor: EVENo »

Wczoraj nie mogłem przybyć. Byłem za to na ?zach i Myslovitz. Ale jak to na festiwalach - krótko. Myslovitz tylko kilka piosenek :beksa:

Co do gościa, który prowadził imprezę to se mógł powiedzieć, co mu się żywnie podobało, wyczuwam tu tylko chwyt mający na celu zachęcenie do obserwowania najnowszych informacji. Mimo to - dalej mam nadzieję na koncert.
sater
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 6
Rejestracja: 8 maja 2011, o 10:21
Lokalizacja: chorzów

Post autor: sater »

nie wiem czy tak "MÓG? SE":) powiedziec co mu sie podoba..ale nie bedziemy sie kłócic..wg mnie na 99.99% zagraja w przyszłym roku na Śląskim..a co do cen..nie wiadomo jak bedzie wygladac otwarcie..jesli tylko sam koncert to bilety najtansze pewnie miedzy 150 a 200 zl..
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Na razie nie ma podstaw by wierzyć w jakiekolwiek słowa mówiące o przyjeździe BJ do Polski. A o cenach 150-200 można zapomnieć już teraz. To jedynie marzenia nie do spełnienia ;) Nawet jeśli przyjadą (co jest bardzo wątpliwe) to ceny biletów będą takie, że niewiele osób będzie sobie mogło na taki koncert pozwolić.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
karola2210
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 38
Rejestracja: 18 lutego 2010, o 19:28
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: karola2210 »

Agata BJ pisze:Na razie nie ma podstaw by wierzyć w jakiekolwiek słowa mówiące o przyjeździe BJ do Polski. A o cenach 150-200 można zapomnieć już teraz. To jedynie marzenia nie do spełnienia ;) Nawet jeśli przyjadą (co jest bardzo wątpliwe) to ceny biletów będą takie, że niewiele osób będzie sobie mogło na taki koncert pozwolić.
Wzorowe podejście fana BJ :-)

Wiem, że aby uniknąć ewentualnego rozczarowania nie powinniśmy się specjalnie napalać, ale jednak przydałaby się odrobina entuzjazmu.
Kto ma wierzyć, że ten koncert się odbędzie jeśli nie my- FANI ?
Awatar użytkownika
wiolcik66
It's My Life
It's My Life
Posty: 158
Rejestracja: 15 kwietnia 2011, o 17:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: wiolcik66 »

Wiem, że te ceny to są marzenia, ale Sater mówił o najtańszych :)) a zresztą jakie będą to się przekonamy ;)
If the love that I got for you is gone
If the river I cried ain't that long
Then I'm wrong, yeah, I'm wrong
This ain't a love song.
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Spoko a 3-ego sierpnia mają zagrać w Rosji. Tez takie informacje pojawiają się ostatnio. I wiecie co? Wcale się nie zdziwię jak ich koncert dojdzie do skutku razem z tym na biegunie północnym. Przecież to już jest śmieszne. Potrafili dogadać się z Turcją, Rumunią i Chorwacją a z nami jak zwykle jest problem!!!
negocjacje trwaja juz od roku wkrótce potwierdzenie
dobre :D skoro nie mogą dogadać się od roku... to i pewnie przez najbliższy się nie dogadają :]

Męczące są już te informacje.
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Nowe info dotyczace koncertu na otwarcie Stadionu Ślaski

Post autor: Ricky Skywalker »

sater pisze:Trwaja Dni województwa śląskiego.Wczoraj odbyl sie Rock Star Festival pod patronatem Marszałka wojewodztwa sląskiego-zagrała Ira i Big Cyc na marginesie Ira rewelacyja)Podczas przerwy w koncercie gosciu ktory prowadził impreze wskazal palcem na stadion slaski i powiedzial :zapraszamu tutaj w czerwcu przyszlego roku ,na slaskim zagra zespół ktorego w Polsce jeszcze nie było..negocjacje trwaja juz od roku wkrótce potwierdzenie..wiec??jaki zespol nie byl jeszcze w Polsce???:)Badzmy dobrej myśli.
pozdr
Dodam, że ja wtedy, stojąc w pierwszym rzędzie, krzyknąłem "BON JOVI", na co obaj prowadzący spojrzeli na mnie i Michał (ten z Ani Mru Mru :D) rzucił "no, tylko cicho" :D
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

karola2210 pisze:
Agata BJ pisze:Na razie nie ma podstaw by wierzyć w jakiekolwiek słowa mówiące o przyjeździe BJ do Polski. A o cenach 150-200 można zapomnieć już teraz. To jedynie marzenia nie do spełnienia ;) Nawet jeśli przyjadą (co jest bardzo wątpliwe) to ceny biletów będą takie, że niewiele osób będzie sobie mogło na taki koncert pozwolić.
Wzorowe podejście fana BJ :-)

Wiem, że aby uniknąć ewentualnego rozczarowania nie powinniśmy się specjalnie napalać, ale jednak przydałaby się odrobina entuzjazmu.
Kto ma wierzyć, że ten koncert się odbędzie jeśli nie my- FANI ?
Entuzjazmu? Obiecuję, że nie zabraknie mi go jak usłyszę oficjalną informację o koncercie BJ w Polsce. Teraz natomiast nie ma się czym entuzjazmować, moim zdaniem. Może to po prostu podejście starej fanki, którą jestem. Zbyt wiele razy obiecywano nam ich koncert. Ani razu nie doszedł on do skutku. Także wybaczcie, ale nie ma w co wierzyć póki co ;)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
sater
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 6
Rejestracja: 8 maja 2011, o 10:21
Lokalizacja: chorzów

Post autor: sater »

Agata BJ pisze:Na razie nie ma podstaw by wierzyć w jakiekolwiek słowa mówiące o przyjeździe BJ do Polski. A o cenach 150-200 można zapomnieć już teraz. To jedynie marzenia nie do spełnienia ;) Nawet jeśli przyjadą (co jest bardzo wątpliwe) to ceny biletów będą takie, że niewiele osób będzie sobie mogło na taki koncert pozwolić.
Po pierwsze PRIMO: 150 -200 zl beda kosztowac najtansze bilety..a nie wszytskie weteranko bon jovi.
Po drugie PRIMO:to nie bedzie zwykly koncert tylko koncert na otwarcie stadionu ktory wspolfinansowac bedzie wojewodztwo sląskie.
Po trzecie PRIMO 7 maja odbywaly sie wycieczki po budowanym stadionie i jeden moj kumpel spytal sie pacjenta ktory ich oprowadzal co z tym bon jovi -gosc powiedzial poczekajcie do konca czerwca...

Wg mnie na bank zagraja na Sląskim a potwierdzenie jest tylko kwestia czasu.
pozdr dla weternaki
EVENo

Post autor: EVENo »

sater pisze:pozdr dla weternaki
My również pozdrawiamy Ciebie bardzo gorąco i serdecznie.
thorgal_30
It's My Life
It's My Life
Posty: 162
Rejestracja: 2 listopada 2010, o 11:31
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: thorgal_30 »

Hm, w przyszłym roku być może U2 będzie w trasie, wszak nowy album sie szykuje, a znając historię U2 i stadionu śląskiego ( flaga, genialna publiczność ) to raczej bym obstawiał takie otwarcie... ale tez mi sie marzy Bj na śląskim i wtedy żadna cena, nawet z kosmosu by mnie nie powstrzymała, zawsze mozna wziąść "kredyt z mini ratką" -- ale trudno mi sobie wyobrazić sprowadzenie BJ w przyszłym roku do Europy, skoro trase grają w tym.. choć KEEP THE FAITH :)
Livin' On the Prayer
kingofswing85
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 8 października 2010, o 06:55
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: kingofswing85 »

Witam,
Wiele lat już tu nie pisałem. Kiedyś nawet napisałem cały post, dlaczego BJ do Polski nigdy nie przyjadą. Jednak od kilku dni jestem cały naelektryzowany informacją o Stadionie Śląskim.
Chyba mamy podstawy do patrzenia w przyszłość pozytywnie. Może już pora zastanowić się nad jakaś akcja, typu śpiewamy Wanted albo Ill be there for you;):):)
pzdr dla wszystkich niedowiarków.
thorgal_30
It's My Life
It's My Life
Posty: 162
Rejestracja: 2 listopada 2010, o 11:31
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: thorgal_30 »

no i'll be there na 50 tysiecy gardeł to by było coś :)
Livin' On the Prayer
ODPOWIEDZ

Wróć do „The Circle Tour 2010 / Open Air Tour 2011”