Nowe info dotyczace koncertu na otwarcie Stadionu Ślaskiego

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

sater pisze:
Agata BJ pisze:Na razie nie ma podstaw by wierzyć w jakiekolwiek słowa mówiące o przyjeździe BJ do Polski. A o cenach 150-200 można zapomnieć już teraz. To jedynie marzenia nie do spełnienia ;) Nawet jeśli przyjadą (co jest bardzo wątpliwe) to ceny biletów będą takie, że niewiele osób będzie sobie mogło na taki koncert pozwolić.
Po pierwsze PRIMO: 150 -200 zl beda kosztowac najtansze bilety..a nie wszytskie weteranko bon jovi.
A czy ja gdziekolwiek napisałam, że nie chodzi o najtańsze bilety? Moim zdaniem nawet najtańsze nie będą w takiej cenie. Poza tym, uszczypliwe nazywanie mnie "weteranką" uważam za całkowicie niepotrzebne i nie na miejscu.
sater pisze: Wg mnie na bank zagraja na Sląskim a potwierdzenie jest tylko kwestia czasu.
Widzisz - według Ciebie. A według mnie nie. Oczywiście jeśli to ogłoszą to będę prze szczęśliwa, ale jestem realistką. Każdy może mieć swoje zdanie, uczą tego od przedszkola chyba.
sater pisze: pozdr dla weternaki
Darujmy sobie te czułości ;)

P.S - "Bon Jovi" to nazwa własna i pisze się ją z wielkich liter.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

To, że toczą się rozmowy z managementem bj nie jest już niczym podniecającym.
W zeszłym roku też było bardzo blisko, ale jak zwykle któraś ze stron po prostu się rozmyśliła. Nie dziwię się, że ludzie zaczynają podchodzić do tego sceptycznie. Jeśli za rok naprawdę otworzą ten stadion, to powalą nas cenowo. Jeśli za zwykły koncert żądają 2 mln $,to ciekawe ile wezmą za specjalny przyjazd do Europy :] Dziwne to wszystko.
yanni
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 408
Rejestracja: 3 czerwca 2007, o 13:35
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: yanni »

Myślę,że jeżeli chodzi o kasę to jest to jak najbardziej realne.
Bo jeżeli za koncert żądają 2 mln $ to jest ok 5,5 mnl zł.
Myslę że koncert mógł by zgromadzić ok 40000 - ną widownię ( na koncert przyjechali by pewnie fani z ościennych krajów a może nawet z całej Europy - jeżeli byłby to jedyny koncert w europie w tym czasie).
Przy średniej cenie biletu 250 zł ( bilety są droższe i tańsze ale zakładam że więcej jest tych tańszych ok 200 zł.) to daje 10 mln zł.
Więc teoretycznie takie przedsięwzięcie było by możliwe.
KEEP THE FAITH!!!
http://kolekcjamuzyczna.blogspot.com/

22-06-2014 - Berlin, D - RS
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, D - RS
10-06-2011 - Dresden, D - BJ
04-06-2008 - Vienna, A - BJ
sater
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 6
Rejestracja: 8 maja 2011, o 10:21
Lokalizacja: chorzów

Post autor: sater »

sater pisze:
Agata BJ pisze:Na razie nie ma podstaw by wierzyć w jakiekolwiek słowa mówiące o przyjeździe BJ do Polski. A o cenach 150-200 można zapomnieć już teraz. To jedynie marzenia nie do spełnienia ;) Nawet jeśli przyjadą (co jest bardzo wątpliwe) to ceny biletów będą takie, że niewiele osób będzie sobie mogło na taki koncert pozwolić.
Po pierwsze PRIMO: 150 -200 zl beda kosztowac najtansze bilety..a nie wszytskie weteranko bon jovi.
Po drugie PRIMO:to nie bedzie zwykly koncert tylko koncert na otwarcie stadionu ktory wspolfinansowac bedzie wojewodztwo sląskie.
Po trzecie PRIMO 7 maja odbywaly sie wycieczki po budowanym stadionie i jeden moj kumpel spytal sie pacjenta ktory ich oprowadzal co z tym bon jovi -gosc powiedzial poczekajcie do konca czerwca...

Wg mnie na bank zagraja na Sląskim a potwierdzenie jest tylko kwestia czasu.
pozdr dla weteranki
WETERANKI miało byc:) i dzieki za info ze Bon Jovi pisze sie z duzej litery..juz wpislem w swój magiczny skoroszyt. Wiesz mam juz 30 lat wiec jesli bedziesz w moim wieku tez zapomnisz o podstawach pisowni :)

[ Dodano: 2011-05-10, 20:07 ]
Agata BJ pisze:
karola2210 pisze:
Agata BJ pisze:Na razie nie ma podstaw by wierzyć w jakiekolwiek słowa mówiące o przyjeździe BJ do Polski. A o cenach 150-200 można zapomnieć już teraz. To jedynie marzenia nie do spełnienia ;) Nawet jeśli przyjadą (co jest bardzo wątpliwe) to ceny biletów będą takie, że niewiele osób będzie sobie mogło na taki koncert pozwolić.
Wzorowe podejście fana BJ :-)

Wiem, że aby uniknąć ewentualnego rozczarowania nie powinniśmy się specjalnie napalać, ale jednak przydałaby się odrobina entuzjazmu.
Kto ma wierzyć, że ten koncert się odbędzie jeśli nie my- FANI ?
Entuzjazmu? Obiecuję, że nie zabraknie mi go jak usłyszę oficjalną informację o koncercie BJ w Polsce. Teraz natomiast nie ma się czym entuzjazmować, moim zdaniem. Może to po prostu podejście starej fanki, którą jestem. Zbyt wiele razy obiecywano nam ich koncert. Ani razu nie doszedł on do skutku. Także wybaczcie, ale nie ma w co wierzyć póki co ;)
Przeciez sama nazwalas sie STAR? fanka..wiec stara fanka=weternaka..:)
szafran73
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 7 czerwca 2011, o 20:31
Lokalizacja: lublin

Post autor: szafran73 »

Agata BJ, jedziesz do drezna?tez jestem z lbn
yanni
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 408
Rejestracja: 3 czerwca 2007, o 13:35
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: yanni »

Nie chce rozsiewać plotek.....
....Ale mam informację od osoby, która zna się z dyrektorem stadionu, że koncert BJ na śląskim jest już zaklepany.
http://kolekcjamuzyczna.blogspot.com/

22-06-2014 - Berlin, D - RS
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, D - RS
10-06-2011 - Dresden, D - BJ
04-06-2008 - Vienna, A - BJ
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Fajnie by było gdyby...
Jednak życie zabrania mi wierzyć w informacje z X ręki ;)
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

szafran73 pisze:Agata BJ, jedziesz do drezna?tez jestem z lbn
Wybacz, że wcześniej nie zauważyłam Twojego pytania. Niestety nie było mnie w Dreźnie.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
JJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 288
Rejestracja: 4 października 2006, o 13:30
Lokalizacja: Kępno|Poznań

Post autor: JJ »

yanni pisze:Nie chce rozsiewać plotek.....
....Ale mam informację od osoby, która zna się z dyrektorem stadionu, że koncert BJ na śląskim jest już zaklepany


gdyby to była prawda...<buja> Możesz dać nam jakiś dowód ? :P
piniool
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 49
Rejestracja: 11 listopada 2007, o 19:46
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: piniool »

yanni pisze:Nie chce rozsiewać plotek.....
....Ale mam informację od osoby, która zna się z dyrektorem stadionu, że koncert BJ na śląskim jest już zaklepany.
Jeśli to się okaże prawdą idę na ten koncert piechotą :D
I nikt nie ocaleje poza nami
mała-mi
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 392
Rejestracja: 17 września 2010, o 11:26
Lokalizacja: z Doliny Muminków

Post autor: mała-mi »

piniool pisze:Jeśli to się okaże prawdą idę na ten koncert piechotą
Hahah daleko to nie masz :D Jeśli się to okaże prawdą to proponuje długie beforeparty dla wszystkich fanów, w szczególnosci ze Śląska :D Tak apropos to dużo nas! :)
"Nawet jeśli coś jest twoim przeznaczeniem, to wcale nie znaczy, że wyniknie z tego coś dobrego."
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

No to czekamy tylko na oficjalne info ;)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

No cóż, gdyby było to prawdą, byłoby super, ale jestem już ostrożniejsza do tego typu spraw po mojej euforii po zobaczeniu fake listy koncertów na 2011. Dlatego też pozostaje mi (i nam) czekać na oficjalne info.
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Awatar użytkownika
Goska
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 470
Rejestracja: 3 października 2005, o 12:05
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Goska »

Jeśli się to okaże prawdą to proponuje długie beforeparty dla wszystkich fanów, w szczególnosci ze Śląska :D
Skoro Sosnowiec co po niektórzy zaliczają do zachodniej małopolski to może w tej sytuacji Kraków zaliczy się do bardzo wschodniego śląska? Ogólnie rzecz biorąc ja też chce być na beforeparty :D

Nawet mogę jechać przez Szczecin i Białystok żeby tylko być na koncercie. Bardzo chcę koncert w Polsce, choć jak sobie przypomnę reakcje Jona na naszą flagę, to jednak jeszcze troszkę poczekamy.
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Nie dramatyzowałbym z tą reakcją na naszą flagę :) Ot, mnóstwo tego wszystkiego było i tyle ;) Może nie chciał naszych Szwabskich braci irytować...? ;)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
ODPOWIEDZ

Wróć do „The Circle Tour 2010 / Open Air Tour 2011”