New Orleans 30.04.2011

Moderator: Mod's Team

Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

Przykro to pisać, ale swoim wykonaniem KTF Pan X wysyłał Samborę na emeryturę... z resztą cały ten koncert potwierdza to co pisałem tu już od dawna, że Sambora się skończył. Teraz sam już nie wiem, czy lepiej byłoby zobaczyć jego upadek w Dreźnie na własne oczy, czy może lepiej pojechać na "pseudo" BJ, a Samborę zachować we wspomnieniach takiego jakim był kiedyś.
sebcio14
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 868
Rejestracja: 6 lutego 2010, o 11:35
Lokalizacja: Włodawa

Post autor: sebcio14 »

Niestety, ale masz rację Scrooge. KTF w wykonaniu Phila było o wiele lepsze niż w wykonaniu Ryśka. 2 solo, to już w ogóle popis umiejętności Pana X...
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

KTF było bardzo dobre ale w moim mniemaniu słabsze choćby do tego z MSG. Choc musze przyznac ,że jestem pod wrazeniem zarówno Phila jak i tego ,że Jon wziął kogoś tak rockowego, z jajami a nie jakiegoś popowego ciecia. Nie spodziewałem sie takiego wyboru.

Richie to Richie i bez niego nie ma Bon Jovi ale ten koleś bardzo dobrze go zastąpił.
Aha i jeszcze jedna sprawa - nie ma kompletnie chemii miedzy nim a Jonem, zero. A Wanted bez Ryśka to nie Wanted.
Obrazek
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Livin' On A Prayer:

http://www.youtube.com/watch?v=Ph2y8dw_Ug0

Pewnie na następnym koncercie będzie więcej piosenek ;)
KondZik

Post autor: KondZik »

Obejrzałem...
po primo balerino Nie cierpie solo bobbiego :D Wszelkie sola jego to granie, że mój kumpel gitarzysta go pozamiata i lepiej czuje ten styl :P
wiec
-Blood on blood poprawnie, dla mnie ok,
-Bad name ogólnie nie czuje, widać, że inna bajka muzyczna, nawet sposób trzymania gitary na pasku mówi o stylu gry gitarzysty,
-Born to follow bardzo fajnie, nawet Jon się uśmiechnał i pokazał, że jest ok,
-Whole lot of leaving ok i jak dla mnie to niech graja dopoki nasz Richie nie wroci, po to przeciez ten song Richie !! be strong !!
-It's my life , fajnie gra na talk boxie ;) bardziej jak slash niz richie :)) no i poza tym poradzil sobie bo tez utwor prosty jak drut
-Runaway spoko, troche X zrypał solo ale ok, Jon zagrał to swoje nawet niezle
-More things change heh :P dla mnie kawałek żeby Jon mógl sobie pogadac typu: "this's lady gaga, i get it, i know, understand, but i say hey! i was there before was madonna" :PPP
-Sleep when całkiem całkiem, jon sie zmeczyl to juz widac
-Bad medicine/ pretty woman fajnie, widac ze sie X bawi niezle , lubie jak graja woman :P I co ten Jon w Marshalla z buta heh, no wreszcie ożył, troche późno :P
-Lay your hands moim zdaniem troche za dużo góry ustawił w wiośle, ale to moje zdanie takie tylko, że w każdym kawałku ciutke dołu jakby brakło, ogolnie fajnie tak kowbojsko zagrał ten kawałek, fajna końcówka
-Who says Bardzo fajnie, nie ma tego chórka, ale David z tym swoim klasycznym wokalem jest więc spoko ;) solówka bez problemu bo też ciężka nie jest, ogólnie fajnie nawet Jon do kogoś, że ma fajny kapelusz ;] i to it's alright hm... denerwujące ale chciałbym, żeby nas tym chórkiem w Polsce Jon tak męczył :D
-Working man Dobry song się obronił, jestem na tak
-Have a nice day znowu wg mnie za dużo góry, no ale to inaczej sie każdy ustawia i inne wiosło, ogólnie Jon żył reszta też, dla mnie powinni grać to wcześniej kiedy jeszcze ma więcej siły, no i bandiera znowu tym swoim krowim stylem :P o God niech on nie gra solo
-Livin no widac ze talk box w tym kawałku w innym stylu, ale ujdzie jakoś, solo bardzo ok
-Wanted Fajnie ale nie ma chórka wiec wiadomo ze brakuje, solo widać z szacunkiem bo to solo na prawde klasa światowa naszego Rycha
-Keep the faith Dla mnie chyba najlepiej wyszło, ale kto mówi, że lepiej niż Sambora... Nawet to, żeby nie było, że jakieś z lat 90 wyciągne tylko z obecnej trasy niedawno:
http://www.youtube.com/watch?v=Et0IJJvqczc 2:1 dla King of swing Dziękuje, Dobranoc :brawo:
sebcio14
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 868
Rejestracja: 6 lutego 2010, o 11:35
Lokalizacja: Włodawa

Post autor: sebcio14 »

Kondzik, jakie szczegółowe podsumowanie koncertu... ;)

Co do solo Bobbiego, to one jakieś trochę dziwne są. ;D Ale ogólnie nie jest zły.
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Ja nie jestem ekspertem od gitarowych solowek ale cos te bobby'ego dziwne sa. Chyba Jon sobie z tego zdaje sprawe skoro nie wziął go na gitare prowadzącą. Jak ten Phil sie poduczy to pewnie na amerykańskiej części bedzie sam grał wszystko a bobby to co zwykle.
Obrazek
sebcio14
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 868
Rejestracja: 6 lutego 2010, o 11:35
Lokalizacja: Włodawa

Post autor: sebcio14 »

Ostatnim razem jak Bobby zastępował Ryśka na gitarze prowadzącej, to jego solówki były, nie ma co ukrywać słabe...
Ostatnio zmieniony 2 maja 2011, o 20:53 przez sebcio14, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Też za solówkami Bobbyego nie przepadam, zdecydowanie bardziej mi się podobają Phila "X" i mam nadzieję, że on tylko będzie je grał, a Bobby może z czasu zrobić coś w stylu Lay Your Hands On Me, ale lepiej, żeby stał na swoim miejscu i grał swoje ;)
sebcio14
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 868
Rejestracja: 6 lutego 2010, o 11:35
Lokalizacja: Włodawa

Post autor: sebcio14 »

Ale ogólnie można stwierdzić, że Bobby w końcu ożył na scenie. ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „The Circle Tour 2010 / Open Air Tour 2011”