Chicago 08 i 09.03.11

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Chicago 08 i 09.03.11

Post autor: imp »

08.03.2011 United Center, Chicago, USA

1. Blood On Blood
2. You Give Love A Bad Name
3. Born To Be My Baby
4. We Weren't Born To Follow
5. Lost Highway
6. Whole Lot Of Leavin'
7. It's My Life
8. Runaway
9. The More Things Change
10. We Got It Goin' On
11. Bad Medicine - Pretty Woman
12. Lay Your Hands On Me (Richie Sambora)
13. (You Want To) Make A Memory
14. What Do You Got?
15. I'll Be There For You
16. Who Says You Can't Go Home
17. I'll Sleep When I'm Dead - Start Me Up
18. No Apologies
19. Have A Nice Day
20. Keep The Faith

21. Wanted Dead Or Alive
22. I Love This Town
23. Livin On A Prayer

Setlista przewidywalna do bólu. Bez Always, bez Bed Of Roses.
Ciekawe co zagrają dzisiaj. Kolejny standardowy zestaw czy coś oryginalnego. Mam nadzieję, że druga noc będzie ciekawsza. Patrząc na listę wyżej - nie będzie to trudne ;]
Ostatnio zmieniony 10 marca 2011, o 06:14 przez imp, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Myślałem, że zagrają jakieś inną set listę z okazji dnia kobiet. Ale sprawdziłem w necie i okazało się, że w USA nie obchodzi się tego święta.
mała-mi
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 392
Rejestracja: 17 września 2010, o 11:26
Lokalizacja: z Doliny Muminków

Post autor: mała-mi »

Smolek pisze:w USA nie obchodzi się tego święta.
Bulwers :P
"Nawet jeśli coś jest twoim przeznaczeniem, to wcale nie znaczy, że wyniknie z tego coś dobrego."
sebcio14
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 868
Rejestracja: 6 lutego 2010, o 11:35
Lokalizacja: Włodawa

Post autor: sebcio14 »

Oj zawiodłem się, ale z reguły jest tak, że jak graja 2 noce z rzędu w jednym miejscu, to na 2 noc jest lepsza set lista. Oby sprawdziło się to i tym razem. ;)
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

09.03.2011 United Center, Chicago, USA

1. Prayer
2. Bad Name
3. Born To Be My Baby
4. We Weren't Born To Follow
5. Lost Highway
6. Blaze of Glory
7. It's My Life
8. Runaway
9. The More Things Change
10. We Got It Goin' On
11. Bad Medicine/Hot Legs
12. Lay Your Hands On Me (Richie vocals)
13. Bed of Roses
14. Diamond Ring
15. I'll Be There For You
16. Love For Sale
17. Saturday Night
18. Who Says You Can't Go Home
19. Sleep When I'm Dead
20. Work For The Working Man
21. Have A Nice Day
22. Keep The Faith

23. Dry County
24. Wanted
25. In These Arms
26. Always


Końcówka powalająca, jak dla mnie. I Prayer na wejściu :o Chcę to zobaczyć na YT.
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

1. Prayer
Nie spodziewałem się tego. Od dawna już nie grali LOAP pierwszej. Ale świetnie początek wygląda set listy: Prayer, Bad Name, Born To Be My Baby. I dla mnie zdecydowanie się podoba się taki początek niż jaki zawsze jest. Cieszy na pewno obecność Always i Bed Of Roses, które ostatnio częściej grają, no i znowu Dry County :))
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Matko, pierdzielicie, że głowa mała :P

Zagrali kilka koncertów inaczej na jakąś setkę i wielkie hurra. Co do jakości, nagranie nagraniu nierówne. Nagranie z jednego miejsca może brzmieć lepiej niż z innego miejsca i nie mówię tu o jakości nośnika, nagrania, a samej gry. Takowe always nie pamiętam z którego dnia, brzmiało przyzwoicie wokalnie gdzieś z góry hali, podczas gdy spod sceny brzmiało tragicznie! Ponadto Jon jedzie na pogłosie i sam się na to nabierałem, ale niestety już przestałem, z jego formą wcale nie jest tak dobrze. Dry county brzmi tragicznie, nie powinni tego grać.

?atwo was kupić, wystarczy zamienić Blood na Livin i od razu inaczej. Cieszycie, się, że grają Dry itp, ale zaraz i tak będzie jęczenie, że znowu to samo.

Bed of roses jest grana stosunkowo często na tej trasie, żadne halo. Co do poprzednich set list i niby rarytasów to nie było tego za dużo, utwory typu Hey God czy These days były grane już parę razy na tej trasie, jak i tamtej, dla mnie to nie rarytas, niestety.
KondZik

Post autor: KondZik »

bartekbb23 pisze:Matko, pierdzielicie, że głowa mała :P

Zagrali kilka koncertów inaczej na jakąś setkę i wielkie hurra. Co do jakości, nagranie nagraniu nierówne. Nagranie z jednego miejsca może brzmieć lepiej niż z innego miejsca i nie mówię tu o jakości nośnika, nagrania, a samej gry. Takowe always nie pamiętam z którego dnia, brzmiało przyzwoicie wokalnie gdzieś z góry hali, podczas gdy spod sceny brzmiało tragicznie! Ponadto Jon jedzie na pogłosie i sam się na to nabierałem, ale niestety już przestałem, z jego formą wcale nie jest tak dobrze. Dry county brzmi tragicznie, nie powinni tego grać.

?atwo was kupić, wystarczy zamienić Blood na Livin i od razu inaczej. Cieszycie, się, że grają Dry itp, ale zaraz i tak będzie jęczenie, że znowu to samo.

Bed of roses jest grana stosunkowo często na tej trasie, żadne halo. Co do poprzednich set list i niby rarytasów to nie było tego za dużo, utwory typu Hey God czy These days były grane już parę razy na tej trasie, jak i tamtej, dla mnie to nie rarytas, niestety.

Rarytas to słowo na wyrost dla każdego każdego kawałka w tej trasie, może prócz Thank you for loving me. Spoko my pierdzielimy i cieszymy się, że nie graja co noc tej samej setlisty a Ty marudzisz i spoko :D Bo w równowaga w przyrodzie musi być zachowana. ;)
Dla mnie fajnie, że ktoś ciągle wrzuca setliste i co się działo w daną noc, że nie musze tego szukać na głównej tyko moge na polski fanclubie (podobno). :PPP Chociaż coś się dzieje i można coś się nowego dowiedzieć (teraźniejszego) a nie marudzenie o tym samym czy wstydzić sie słuchać BJ albo dlaczego nie grają tego co kiedyś itd. Polskie marudzenie i szukanie dziury w całym, "bo dobrze to nigdy nie jest" :P
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

bartekbb23 pisze:Ponadto Jon jedzie na pogłosie i sam się na to nabierałem, ale niestety już przestałem, z jego formą wcale nie jest tak dobrze.
I nie widzisz żadnej różnicy między koncertem w Penn State i tymi ostatnimi? ?adnej poprawy?
bartekbb23 pisze:Dry county brzmi tragicznie, nie powinni tego grać.
Pomijając dyskusję o jakości nagrań. Poszukaj Dry z MSG (05.03). Jest parę filmików wystarczająco dobrych, żeby ocenić jak to wykonali. Nie użyłabym słowa "tragicznie"...

Rarytasy. Pewnie, że frajdą byłoby usłyszeć jakieś Rivers Run Dry ale bądźmy realistami. ;) Dlatego cieszy mnie jeśli zamieniają Blood na cokolwiek innego, a już szczególnie na Radio czy Raise Your Hands. Przy niemal 100% pewności, że znów będzie It's My Life czy We Weren't Born To Follow zawsze zwrócę na to uwagę i będę się cieszyć. Tak samo jak z Hey God czy These Days.
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

kondzik pisze:Spoko my pierdzielimy i cieszymy się, że nie graja co noc tej samej setlisty a Ty marudzisz i spoko :D Bo w równowaga w przyrodzie musi być zachowana. ;)
Masz rację. Jedna osoba powie, że się jej podoba, a druga uważa odwrotnie. Tak było, jest i będzie. Mi się podoba. To jest moje zdanie i nikt nie jest w stanie zmienić mojego podejścia ani zmiany mojego zdania.
sebcio14
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 868
Rejestracja: 6 lutego 2010, o 11:35
Lokalizacja: Włodawa

Post autor: sebcio14 »

Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

sebcio14 pisze:LOAP na rozpoczęcie: http://www.youtube.com/watch?v=FKzV6LAN6fE ;)
Thx :)
Właśnie to chciałam zobaczyć: tych na widowni kiedy BJ zaczynają, i ich reakcję kiedy się zorientowali, że pierwsze LOAP :D :D
sebcio14
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 868
Rejestracja: 6 lutego 2010, o 11:35
Lokalizacja: Włodawa

Post autor: sebcio14 »

Nie ma za co. ;)
Też chciałem to zobaczyć, dlatego poszukałem. Widać, że publiczności się podobało. :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „The Circle Tour 2010 / Open Air Tour 2011”