Niepełnoletni a wstęp na koncert

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Raven
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 4
Rejestracja: 4 listopada 2010, o 20:28
Lokalizacja: Gliwice

Niepełnoletni a wstęp na koncert

Post autor: Raven »

Hej,
pilnie potrzebuję informacji, jak to jest ze wstępem niepełnoletnich na koncerty w Niemczech. Czy jest wymagana jakaś pisemna zgoda do okazania przy bramce, ewentualnie dorosły, który potwierdzi, że bierze za tę osobę odpowiedzialność?
Poza tym słyszałam, że po 22-23 niepełnoletni mają zakaz przebywania poza domem, czy to tyczy się również koncertów, na które wpuszczają w końcu od 18.00?
I jeszcze jedno, zaznaczam, że interesuje mnie koncert w Dreźnie, jako godzina rozpoczęcia podana jest właśnie 18, czy chodzi o otwarcie bramek? Ile od tego czasu upływa do momentu, gdy właściwy zespół wejdzie na scenę?
Z góry wielkie dzięki za odpowiedź,
E.
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Osoby poniżej 14 roku życia muszą przebywać pod opieką dorosłego. Wątpię, aby było wymagane do tego jakieś pismo, chociaż mogę się mylic.
A koncert nie zacznie się prędzej jak przed godz. 20.00

Jeszcze jakieś pytania? Jestem dziś on call :D
dario_esik
It's My Life
It's My Life
Posty: 189
Rejestracja: 8 lipca 2009, o 20:39
Lokalizacja: Kaszczor/ Leszno

Post autor: dario_esik »

Rozmawiałem z Bodziem NIEPE?NOLETNI na wszelki wypadek wziąć ze sobą paszport :))
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

Hahaha jeszcze nas zamkną za nielegalny wywóz dzieci z Polski i postawią zarzuty handlu żywym towarem :D
dario_esik
It's My Life
It's My Life
Posty: 189
Rejestracja: 8 lipca 2009, o 20:39
Lokalizacja: Kaszczor/ Leszno

Post autor: dario_esik »

Byłoby zabawnie :D
Raven
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 4
Rejestracja: 4 listopada 2010, o 20:28
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Raven »

Mhm, czyli jedyny limit to 14 lat? W takim razie nie powinno być problemu. Dzięki.
Handel żywym towarem? Kto wie, czego można się spodziewać. :D
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

Odkąd ukradziono mi portfel w Niemczech, mam do wszystkich bez wyjątku dystans i spodziewałabym się wszystkiego. :whoeva:
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Raven
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 4
Rejestracja: 4 listopada 2010, o 20:28
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Raven »

Swoją drogą, byłby ktoś tak miły i opisał mi mniej więcej, jak wygląda kwestia wejścia i tak dalej na Golden Circle? Jak jest z bramkami, gdzie potem i cała reszta aż do samego koncertu, jak to wygląda. Byłabym wdzięczna. :)
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Oczywiście, że będę tak uprzejma!!! Bo nie rozumiem dlaczego miałabym nie powtórzyć tego wszystkiego po raz 45??? :D

Masz wyznaczone główne wejścia. Przed jednym z nich ustawia się kolejka posiadaczy biletów golden circle. Grzecznie zajmujesz miejsce i po prostu czekasz, czekasz,czekasz. Najpierw zostanie wpuszczony funclub z biletami diamond circle - maksymalna liczba osób 750. Następnie wchodzą posiadacze biletów diamond zakupionych np. na eventimie. Za DC znajdzie się sektor GC i ten sam schemat: backstage golden, reszta golden.

Obrazek

To w wielkim skrócie. Chcesz być bliżej - wstań wcześniej. Niektórzy zjawiają się przed stadionem na 36 godzin przed koncertem (np. ja :D ah to były czasy )
Zaczną wrzucać was do środka pewnie ok godz. 16-17. Potem czekanie na support i BJ, które jak już pisałam wczesniej pojawi się na scenie nie prędzej jak chwilę przed g. 20
Raven
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 4
Rejestracja: 4 listopada 2010, o 20:28
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Raven »

jovizna pisze:[...] niektórzy zjawiają się przed stadionem na 36 godzin przed koncertem (np. ja :D ah to były czasy )
Wariatka. :D Ja nie wytrzymam choćby dziesięciu, także nastawiam się na pięć czy sześć.
Wielkie dzięki, i wybacz, że jestem tą 45tą osobą. :)
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Raven pisze:
jovizna pisze:[...] niektórzy zjawiają się przed stadionem na 36 godzin przed koncertem (np. ja :D ah to były czasy )
Wariatka. :D Ja nie wytrzymam choćby dziesięciu, także nastawiam się na pięć czy sześć.
Wielkie dzięki, i wybacz, że jestem tą 45tą osobą. :)
Spoko :D to mnie nakręca :D
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

jovizna pisze:
Raven pisze:
jovizna pisze:[...] niektórzy zjawiają się przed stadionem na 36 godzin przed koncertem (np. ja :D ah to były czasy )
Wariatka. :D Ja nie wytrzymam choćby dziesięciu, także nastawiam się na pięć czy sześć.
Wielkie dzięki, i wybacz, że jestem tą 45tą osobą. :)
Spoko :D to mnie nakręca :D
Aż zmieniłaś avatar, by pokazać, jak Cię to nakręca? :D
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Mam nadzieje ,że ten podział wejść dla GC i dla zwykłych "płytowców" jest w miare czytelnie oznaczony i sie nie pogubię ;p
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „The Circle Tour 2010 / Open Air Tour 2011”