Bon Jovi w Dublinie

Moderator: Mod's Team

ipsum
I Believe
I Believe
Posty: 61
Rejestracja: 14 listopada 2007, o 12:56
Lokalizacja: Krakow

Post autor: ipsum »

nawet o tym myslalem ale twoj nowy avatar zaczal mnie przerazac i lece z bratem :) chetnie podziekuje telefonicznie albo osobiscie jesli bys sie wybrala do monachium :)
***
Oto informacje z potweirdzenia rezerwacji:
Will Call Orders
Look under the shipping information on your order to determine if your tickets are will call.You will be picking your tickets up the night of the show at the venue.Please bring your confirmation number and a picture ID. Will Call ticket orders cannot be picked up before the evening of the show. You will receive an email one week prior to the show date with you ticket pickup instructions.

Mail Orders
If you chose to have you tickets mailed, You should receive your tickets at least one week prior to the event. If you have not received your tickets, please contact 646-485-1314.

//
Shipping Information
Will Call Order.
All Tickets must be picked up at the Venue.
Please bring your confirmation number and a picture ID. Will Call ticket orders cannot be picked up before the doors open on the evening of the show

Rozumiem ze moje zamowienie jest typu "Will Call Order" co oznacza ze odbieram bilety w dzien koncertu pod stadionem z wydrukowanym potwierdzeniem rezerwacji ktora mi przyszla na maila + dowodem osobistym. A na tydzien przed koncertem dostane jakies szzczegolowe informacje gdzie dokladnie, o ktorej godzinie itp itd. a zarazem ze nie moga byc odebrane zanim zostana otwarte bramy czyli w tym przypadku przed godz 19?

Czy dobrze to rozumiem? Pytam bo jeszcze musze dograc samolot do calego wyjazdu.
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

ipsum pisze:nawet o tym myslalem ale twoj nowy avatar zaczal mnie przerazac i lece z bratem
:placze:

To naprawdę jest banalnie proste. Potrzebny Ci tylko email potwierdzający zamówienie i dowód, aby mogli odznaczyć Cię na liście. Skończą to - będą wpuszczać na stadion.
ipsum
I Believe
I Believe
Posty: 61
Rejestracja: 14 listopada 2007, o 12:56
Lokalizacja: Krakow

Post autor: ipsum »

ok w takim razie jeszcze raz dziekuje ci za wszystko i zamawiam samolot!
TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

:)

Post autor: TheRock »

cze

jutro będę zamawiał bilety do Dublina pewnie GC już nie będzie wiec chciałem się zapytać. Jakie najlepiej jak nie GC. Czy wybierać najlepszy dostępny czy polecacie jakieś inne opcje. Ja myślę już wtedy nad normalnym na general standing... czy te na trybunach tylko wtedy chyba nie ma klimatu koncertu...
...and just only rock...
ekoper
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 272
Rejestracja: 11 marca 2006, o 00:09
Lokalizacja: Stockton-On-Tees/Wawa
Kontakt:

Post autor: ekoper »

no pewnie że bierz stojące! na trybuny to jeszcze zdążysz się wybrać, najlepiej gdzieś jakoś w okolicach swojej emerytury :P
a jak będzie taka budowa sceny jak w zeszłym roku i dopchasz się blisko nawet jeśli w zwykłym GA, to na kilka piosenek Jon i sp. prezentuje się na tym półokręgu mdzy GC a GA, więc będziesz miał ich całkiem blisko przed sobą.
Zamawiasz przez Backstage czy z ticketmastera?
TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

:)

Post autor: TheRock »

ticketmaster. Jest jakaś różnica jeśli chodzi o public sale, bo nie mam konta...

Jak długo general standings są w sprzedaży od momentu startu?? Innymi słowy - ile czasu mam na zakup biletu. Nie ma GC więc może poczekałbym do wypłaty do początku grudnia... Te bilety niczym się nie różnią prawda??
...and just only rock...
ipsum
I Believe
I Believe
Posty: 61
Rejestracja: 14 listopada 2007, o 12:56
Lokalizacja: Krakow

Post autor: ipsum »

Z tego co kojarze z poprzednich tras to najszybciej rozchodza sie bilety wlasnie w UK + Irlandia. Watpie zeby byly do grudnia bo RDSArena to nie Croke Park na ktory wchodzi 80.000 (RDS to polowa tego).
Pamietaj ze najprawdopodobniej (niepotwierdzone oficjalnie) 30.06 bedzie drugi koncert w Dublinie wiec moze wtedy dostaniesz nawet GC (ale proponuje wtedy przez backstage kupic).

[ Dodano: 2010-11-11, 12:09 ]
do ekoper: a czy półokręg nie jest miedzy Diamond Circle a Gold Circle?
czyli diamond > półokręg > gold > general?
TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

Post autor: TheRock »

już bilety na pierwszy koncert wyprzedane??

Możliwe, że wyprzedano wszystkie bilety w parę godzin?? w momencie jak pojawiła się informacja na ticketmaster o drugim koncercie na pierwszy już nie można było kupić...
to jakiś chwyt czy po prostu jakieś prace na serwerze??

gdzie indziej są, ale są droższe...

kur... a miałem szanse kupić rano... wstałem miałem dziś offa, ale się zastanawiałem i dupa... w końcu w ogóle nie pojadę...

ale jestem wkur... na siebie !!!!
...and just only rock...
ekoper
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 272
Rejestracja: 11 marca 2006, o 00:09
Lokalizacja: Stockton-On-Tees/Wawa
Kontakt:

Post autor: ekoper »

ipsum pisze: [ Dodano: 2010-11-11, 12:09 ]
do ekoper: a czy półokręg nie jest miedzy Diamond Circle a Gold Circle?
czyli diamond > półokręg > gold > general?
w zeszłym roku nie było jeszcze diamond, więc był mdzy golden a general.

gdzie jest oficjalnie podane, że jest już ten drugi koncert? na ticketmaster?
TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

:)

Post autor: TheRock »

na ticketmaster i paru innych...
...and just only rock...
ekoper
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 272
Rejestracja: 11 marca 2006, o 00:09
Lokalizacja: Stockton-On-Tees/Wawa
Kontakt:

Post autor: ekoper »

no znalazłam, bo na bj.com nic jeszcze nie ma.
fajnie!
TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

:)

Post autor: TheRock »

miałem bilet na general standing na talerzu i głupio się zastanawiałem... aż wreszcie zabrakło... Myślałem, że zwykłe bilety to jeszcze kilka dni będą, ale się przeliczyłem...

Myślicie, że ten drugi może być równie dobry ? obawiam się, że ten 30 będzie taki na odwal się dla tych którzy się nie zmieścili na pierwszym...
...and just only rock...
ekoper
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 272
Rejestracja: 11 marca 2006, o 00:09
Lokalizacja: Stockton-On-Tees/Wawa
Kontakt:

Post autor: ekoper »

bosz, ależ Ty kombinujesz i wymyślasz! chyba tylko byle nie kupić :PPP
16ego będziesz miał drugą szansę.

co ciekawe fc wycieczka nadal ma koncerty 28 i 29 i w zastrzeżeniach, że "może się przedłużyć"... choć z drugiej strony to nie chce mi się aż wierzyć, żeby była jeszcze trzecia noc, w końcu to nie lądek.
TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

:)

Post autor: TheRock »

najgorsze jest to, że podeirzewam, iż stadion na 29 jeszcze nie jest wypełniony w 1/3. Przez te kilka godzin wyprzedali ludziom, którym koncert w ogóle nie interesi i opychają po eBayach.
...and just only rock...
ekoper
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 272
Rejestracja: 11 marca 2006, o 00:09
Lokalizacja: Stockton-On-Tees/Wawa
Kontakt:

Post autor: ekoper »

słuchaj, ten stadion ma raptem 35tys miejsc...
ODPOWIEDZ

Wróć do „The Circle Tour 2010 / Open Air Tour 2011”