Bon Jovi w Dublinie

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Wiem, że dorzucają :) ale ja nie mam ochoty siedzieć przed kompem 24/24 wciskając F5, by odświeżać stronę. W sumie to nie wiem czego chce.

[ Dodano: 2010-11-15, 21:49 ]
Taniutki dolar to był w 2008, 2.50 PLN. Można było szaleć.
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Gosiak
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 10
Rejestracja: 8 listopada 2010, o 19:42
Lokalizacja: Dublin

Post autor: Gosiak »

A nie wiecie ile osob wchodzi na GC?
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Pewnie 2 x takie jak Diamond. 1.500? Może trochę przesadziłam, ale na pewno się zmieścisz :)
Gosiak
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 10
Rejestracja: 8 listopada 2010, o 19:42
Lokalizacja: Dublin

Post autor: Gosiak »

:D
TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

:(

Post autor: TheRock »

ale jaja chciałem jechać 29, ale nie było już biletów więc kupiłem na 30, teraz Goldeny są na oba koncerty wciąż dostepne:

http://www.ticketmaster.ie/event/180045 ... norcatid=1

http://www.ticketmaster.ie/event/180045 ... norcatid=1

można żałować, że się nie poczekało teraz mógłbym spokojnie kupić na 29 goldena.

Natomiast największe współczucie dla tych, którzy kupili z braku laku gips, - gdzieś wyrąbane daleko lub nawet na pitch - wcześniej, z obawy, że już nie ma żadnych innych. Teraz można spokojnie bez stresu zakupić golden na oba koncerty. To jest tragedia, bo przecież kupa ludzi już nie sprawdza, bo wie, że golden rozeszły się... a nie interesuje ich miejsce gdzie indziej, bo byli wiele razy na koncertach. Ciekawe czy zespół wie, że dystrybutornie sobie takie jaja robią. Chyba, że zwiększyli sekcję golden ze względu za zainteresowanie i Jonny chce więcej kaski, w końcu to o jakieś 10 euro więcej na ludziu. Pewnie na dodatkowy gar zupy mu zabrakło w jadłodajni...

Poza tym mówi się o trzeciej dacie w Dublinie - już będzie na drugie danie...
...and just only rock...
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

A nie mówiłam, by się nie gorączkować i nie robić czegoś w popłochu? Jestem pewna, że bilety będą dorzucane również na backstage, mimo, że napisali sobie SOLD OUT. Nie twierdzę, że będzie ich jeszcze 200, ale jeśli ktoś bardzo uparł się na dany koncert to niestety trzeba ciągle pilnować i sprawdzać. Przy ostatniej trasie z tego co pamiętam, to Niemcy też były wyprzedane już w listopadzie a z końcem kwietnia znowu można było zakupićte bilety. Jak wspominałam również - znane jest już wtedy rozłożenie tych wszystkich sektorów GC, DC i można wtedy zweryfikować ile tak naprawdę osób mozna do nich wepchnąć. Cheers.

P.S.
W tą trzecią datę Dublina coś nie bardzo chce mi się wierzyć. Z tego co mi się o uszy obiło to terminy mają być przesunięte... albo juz były? nie wiem. W każdym bądż razie dodano na pewno Bristol na 27 czerwca.
ODPOWIEDZ

Wróć do „The Circle Tour 2010 / Open Air Tour 2011”