Wiedeń 22.07.2011

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Hutch
I Believe
I Believe
Posty: 64
Rejestracja: 6 listopada 2010, o 10:07
Lokalizacja: Stolica

Wiedeń 22.07.2011

Post autor: Hutch »

Witajcie,

Bon Jovi wystąpi 22.07.2011 w Wiedniu na stadionie Ernsta Happela.

Jest możliwość zarezerwowania wyjazdu na ten koncert. Na chwilę obecną szukam osób chętnych na taką wyprawę, aby wyjazd doszedł do skutku musi być minimum 8 osób (na chwilę obecną są 4).


Wszelkie szczegóły dotyczące godziny wyjazdu są do ustalenia, jeśli ludzie mają bilety na płytę to możemy trochę szybciej wystartować żeby nie być na ostatnią chwilę bo wówczas to już tylko oglądanie z lornetką :-)

Wyjazd będzie z Poznania (najpewniej w dniu koncertu czyli piątek) zaś przyjazd zaraz po koncercie, gdy już oczywiście zbierzemy wszystkich :-) ) ponownie do Poznania.

Koszt wyjazdu w obie strony to 179 zł od osoby.

Czy ktoś byłby zainteresowany takim rozwiązaniem ?

BTW: bilety na koncert BJ w Wiedniu można rezerwować na stronie polskiego eventimu a tym samym odbierać je w ich siedzibie w Warszawie. Wychodzi dużo taniej niż wysyłka z Wiednia itp.

EDIT !!!! Przepraszam, teraz się dowiedziałem że bilety na koncert w Wiedniu można kupić w każdym punkcie sprzedaży eventimu w Polsce !!!!! REWELACJA ! :cfaniak:

Pozdrowienia !
Ostatnio zmieniony 20 lipca 2011, o 07:45 przez Hutch, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

Musze sie powaznie zastanowic ale podoba mi sie propozycja ;)

Gdzie masz bilet? ;)
Awatar użytkownika
JJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 288
Rejestracja: 4 października 2006, o 13:30
Lokalizacja: Kępno|Poznań

Post autor: JJ »

Kurczę, kusi mnie Twoja propozycja :)) Podpisuję się pod pytaniem PePe, jeśli jechać razem, to i mieć bilety w jednym miejscu ;]
rafal_ka
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 216
Rejestracja: 9 listopada 2007, o 19:49
Lokalizacja: Zgierz/Łódź

Post autor: rafal_ka »

kurde ja tez bym siena to pisal tak powaznie ale bilecik albo kat 5 albo 6 tak jak podaje eventim, bede wiedzial pod koniec przyszlego tygodnia to dam znac na pewno, wy jakies macie bilety Hutch?
Hutch
I Believe
I Believe
Posty: 64
Rejestracja: 6 listopada 2010, o 10:07
Lokalizacja: Stolica

Post autor: Hutch »

Hey, hey

na chwile obecna to de facto nie mam żadnych biletów :-D kupię je jutro i bedą to bilety trybunowe a wynika to z faktu ze chcemy jechać po kosztach, pewnie kilka dużych zagranicznych koncertów przed nami i musimy oszczędzać na kosztach a zatem nie kupujemy biletów na GC, DC bo są kosmicznie drogie zaś sama "druga" płyta nas nie urządza bo moja Pani nic z niej nie zobaczy :-)

ALE !

Jesteśmy gotowi oczywiście iść na rękę plytowiczom i wyruszyć na koncert bardzo wczesnie, nie ma żadnego problemu...Plytowcy atakuja kolejki a trybunowicze idą zwiedzać Wieden :-D
thorgal_30
It's My Life
It's My Life
Posty: 162
Rejestracja: 2 listopada 2010, o 11:31
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: thorgal_30 »

SKoro wyjazd z Poznania to raczej przez WRocek będziecie jechać. Małe szanse aby zboczyć na Katowice i pózniej przez Ostrave cisnąć. Szkoda :/ :) W takim razie zycze udanego wyjazdu i być moze grupa polskich fanów z Górnego Śląska spotka sie z wami pod stadionem :) Pzdr
Livin' On the Prayer
rafal_ka
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 216
Rejestracja: 9 listopada 2007, o 19:49
Lokalizacja: Zgierz/Łódź

Post autor: rafal_ka »

hmm niezly pomysl :) co raz bardziej mi sie podoba, fakt stac z tlumem od rana a isc pozniej i miec miejsce klepniete, czyli te za 60e?:) koncert bon jovi za 420zl:) Klepnij mi miejsce w tym busie bracie, jest juz nas 5tka!
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

A ja mam pytanie odnośnie biletów do Wiednia na Eventim. Wiadomo, czy może będą jeszcze na GC? Czy już są wyprzedane i nie da rady na więcej?
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Hutch
I Believe
I Believe
Posty: 64
Rejestracja: 6 listopada 2010, o 10:07
Lokalizacja: Stolica

Post autor: Hutch »

alniac pisze:A ja mam pytanie odnośnie biletów do Wiednia na Eventim. Wiadomo, czy może będą jeszcze na GC? Czy już są wyprzedane i nie da rady na więcej?
hmm z tym nigdy nic nie wiadomo bo może już faktycznie nie być wszak Austriacy do ubogich krewnych się nie zaliczają :cfaniak: ale z drugiej strony mogę powiedzieć że np bilety na U2 w Rzymie i Zurichu też rozeszły się momentalnie a później cyklicznie pojawiała się jakaś tam pula aż do ostatnich dni przed koncertowych...wszystko jest możliwe :o
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

Bo powiem szczerze, że stanie na płycie mnie nie rajcuje, bo raz, że daleko, a dwa, że z pewnością zobaczyłabym mniej. No ale cóż, poczekam jeszcze.
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

Ja teoretycznie może bym się pisał, ale muszę czekać na przypływ gotówki bo wykosztowałem się na Golden w Dreźnie.
dario_esik
It's My Life
It's My Life
Posty: 189
Rejestracja: 8 lipca 2009, o 20:39
Lokalizacja: Kaszczor/ Leszno

Post autor: dario_esik »

Ja moge jechać .. nastawiam się w kierunku Drezno ale jeśli tu uzbiera się więkasza liczba osób to teoretycznie już jest nas 6tka :D ale podejmijcie w miarę szybką decyzję :D
Hutch
I Believe
I Believe
Posty: 64
Rejestracja: 6 listopada 2010, o 10:07
Lokalizacja: Stolica

Post autor: Hutch »

Ok, kupiłem 4 sztuki za które dałem nieco ponad 900 zeta. Są to najtańsze trybuny w Sektorze C (Block F Steige 312)

Możecie na wszelki wypadek z góry zapewnić pracowników obsługujących w punktach eventimu że system sam przeliczy Euro na złotówki (nie każdy o tym wie !) i unikniecie wówczas nerwów w stylu "ale ja nie wiem jakie będzie przeliczenie Euro" itp więc polecam :-)

:jupi: :jupi:

[ Dodano: 2010-11-27, 15:36 ]
Sorki że post pod postem ale chciałbym z już nakreślić jakąś listę gdzie będę miał osoby, które wyrażają gotowość wyjazdu a z którymi będę się kontaktował PM-owo, celem przesłania danych Firmy do przelania pieniędzy, zadawania wszelkich pytań etc. itp., gdy tylko otrzymam w/w dane od Firmy (dzisiaj wysłałem potwierdzenie że jest minimum 8 osób) :brawo:

Oczywiście kolejni chętni proszę się dopisywać :cfaniak:

a zatem:

1. Hutch
2. + 3
3. rafal_ka
4. + 1
5. haryztybetu
6. + 1

Pzdr !
haryztybetu
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 1
Rejestracja: 27 listopada 2010, o 13:53
Lokalizacja: Poznań

Post autor: haryztybetu »

Ja wstępnie również powinienem jechać na ten koncert i również na sektor C się nastawiam :)
Jechałbym z moją dziewczyną i bylibyśmy chętni także na ten bus :D

[ Dodano: 2010-11-27, 15:46 ]
O sorry, nie zauważyłem nowego posta ;)
rafal_ka
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 216
Rejestracja: 9 listopada 2007, o 19:49
Lokalizacja: Zgierz/Łódź

Post autor: rafal_ka »

wiadomo juz cos o transporcie? podobno jakas firma z poznania organizuej wyjazd na ten koncert wie ktos cos wiecej?
ODPOWIEDZ

Wróć do „The Circle Tour 2010 / Open Air Tour 2011”