Koncerty w O2 - opinie, filmiki itp.

Moderator: Mod's Team

studentmibm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 582
Rejestracja: 14 maja 2006, o 16:38
Lokalizacja: Bytom

Post autor: studentmibm »

Adrian pisze:Zrobił to samo co z Die For You z Yokohamy. Obie wersje świetne.

Tak, tyle ze I'd die for you z Yokohamy bylo zagrane akustycznie tylko dlatego, ze mieli na to taka ochote. Santa fe nie dosc, ze bylo grane akustycznie tylko dlatego, ze nie byl w stanie tego zaspiewac, to jeszcze wykonywali ta piosenke pierwszy raz wogole. Ja bym se darowal, bo to jest dla mnie taka kwintesencja rozmieniania sie na drobne.
Adrian pisze:Wiadomo, że live Santa Fe w oryginale nie jest do zaśpiewania i nie sądzę żeby kiedykolwiek byłby ją w stanie zaśpiewać z takim powerem jak w oryginale. Zapewne też dlatego nigdy jej nie śpiewał.
No zgadza sie, Santa fe moim laicznym okiem faktycznie ciezkie do zaspiewania, ale nie wierze, ze w okresie kiedy byla nagrywana Jon nie daly rady jej wyciagnac.
Adrian pisze:Tutaj kolejny filmik Hard Letting You Go. Dla mnie jedna z najgorszych piosenek w ich repertuarze

WHAT?? najgorsza?? ja wiem gusta sa rozne ale jak mozna nazywac najgorsza ich piosenką, utwor wrecz kipiacy emocjami... Jeden z najmocniejszych pktow TD.
Adrian pisze: ale live daje rade.http://www.youtube.com/watch?v=9ZruX8YiwQ0
ja nie wiem czy to wina tego nagrania czy co, ale ja tam nie slysze ani krzty oryginalu. Zespoł cos tam sobie, Jona wokalnie i na gitarce(po jaka cholere mu ona w tej piosence??) cos tam sobie i wyszlo takie niewiadomo co.
KondZik

Post autor: KondZik »

studentmibm pisze:
Adrian pisze:Tutaj kolejny filmik Hard Letting You Go. Dla mnie jedna z najgorszych piosenek w ich repertuarze

WHAT?? najgorsza?? ja wiem gusta sa rozne ale jak mozna nazywac najgorsza ich piosenką, utwor wrecz kipiacy emocjami... Jeden z najmocniejszych pktow TD.
Dokładnie, to świetny kawałek :))
sebcio14
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 868
Rejestracja: 6 lutego 2010, o 11:35
Lokalizacja: Włodawa

Post autor: sebcio14 »

Dobra jedni mogą być zadowoleni z tego co chłopaki pokazali podczas serii koncertów w O2 arena ,a inni nie.Jednak według mnie można zaliczyć te koncerty do udanych.Usłyszeliśmy piosenki,które dawno nie były wykonywane lub też takie ,które w ogóle nie były wykonane ani razu (Santa Fe).

Zespół zrobił to co miał zrobić,czyli zagrał te koncerty na nie wiem czy nie przesadzę ale wysokim poziomie.Fajnie ,że zagrali These Days akustycznie oraz Lay Your Hands On Me w wersji Jon+ Richie i Richie sam :D .Set listy może nie zachwycały bo niektóre utwory mogły się znudzić.Niektóre piosenki mogły być zastąpione przez inne np.zamiast Lost Highway mogli przynajmniej raz zagrać Without Love .

Również ludzie z forum dobrze spisywali się podczas koncertów w O2 arena.Na forum można było ujrzeć set listy z koncertów zanim jeszcze zostały wstawione na stronę główną(nie chcę się przechwalać ale to głownie ja wrzucałem set listy na forum :D :cfaniak:)

Jak na razie tyle mam do powiedzenia o koncertach w O2 arena :D

Jeśli ktoś to przeczyta to wielkie dzięki :))
KondZik

Post autor: KondZik »

sebcio14 pisze:Dobra jedni mogą być zadowoleni z tego co chłopaki pokazali podczas serii koncertów w O2 arena ,a inni nie.Jednak według mnie można zaliczyć te koncerty do udanych.Usłyszeliśmy piosenki,które dawno nie były wykonywane lub też takie ,które w ogóle nie były wykonane ani razu (Santa Fe).

Zespół zrobił to co miał zrobić,czyli zagrał te koncerty na nie wiem czy nie przesadzę ale wysokim poziomie.Fajnie ,że zagrali These Days akustycznie oraz Lay Your Hands On Me w wersji Jon+ Richie i Richie sam :D .Set listy może nie zachwycały bo niektóre utwory mogły się znudzić.Niektóre piosenki mogły być zastąpione przez inne np.zamiast Lost Highway mogli przynajmniej raz zagrać Without Love .

Również ludzie z forum dobrze spisywali się podczas koncertów w O2 arena.Na forum można było ujrzeć set listy z koncertów zanim jeszcze zostały wstawione na stronę główną(nie chcę się przechwalać ale to głownie ja wrzucałem set listy na forum :D :cfaniak:)

Jak na razie tyle mam do powiedzenia o koncertach w O2 arena :D

Jeśli ktoś to przeczyta to wielkie dzięki :))
Jestem za. No a takie "lost highway'e" do muszą być bo wcześniej mieliśmy taką a nie inna płyte... ;) Ale jak dla mnie seria koncertów na plus.
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

Adrian pisze: Dla mnie jedna z najgorszych piosenek w ich repertuarze, ale live daje rade.
http://www.youtube.com/watch?v=9ZruX8YiwQ0
Ostatnio często zgadzam się z Adrianem, martwi mnie to. Jak zacznę mówić, że HAND jest najlepszy itp. itd. to mnie zbanujcie. :D
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

Wczoraj na soudchecku Sambora zaśpiewał piosenkę Stranger in This Town ... ciekawe dlaczego na koncercie tego nie powtórzył ... . Dawno nie śpiewał własnych piosenek na koncertach BJ.

Oby zaczął śpiewać coś swojego bo przecież ma dobry bagaż piosenek na swoim koncie.
C'mon
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

studentmibm pisze: Tak, tyle ze I'd die for you z Yokohamy bylo zagrane akustycznie tylko dlatego, ze mieli na to taka ochote. Santa fe nie dosc, ze bylo grane akustycznie tylko dlatego, ze nie byl w stanie tego zaspiewac, to jeszcze wykonywali ta piosenke pierwszy raz wogole. Ja bym se darowal, bo to jest dla mnie taka kwintesencja rozmieniania sie na drobne.
1.Nie zakłądałbym czegfoś czego nie ma szansy sprawdzić.
Faktem jest, ze nigdy jej nie wykonywał, a teraz zrobił to dla fanów.
Całkiem możliwe, ze sprawdził i ocenił w jakim stopniu mógłby ją zaśpiewać i czy nie lepiej zrobić innej wersji, która ma swój urok (dla mnie jest zajebista) niż pousić się na coś niemożliwego i zrobić z niej parodie.
Dla mnie piosenka nabrała nowego znaczenia i jak widać na DC osoby które nie lubiły tej piosenki mówią, że im się podoba. Wole wersje oryginalna, ale ta też mi się podoba.
studentmibm pisze: No zgadza sie, Santa fe moim laicznym okiem faktycznie ciezkie do zaspiewania, ale nie wierze, ze w okresie kiedy byla nagrywana Jon nie daly rady jej wyciagnac.
Jedyną szanse widzę z takim wokalem jaki Jon miał podczas Oscarów. Tylko co innego jest śpiewanie jednej piosenki na wypoczętym głosie, po odpowiednich napojach, a co innego śpiewanie jej w trakcie koncertu. Pojedyncze wykonanie live w czasach Blaze prawdopodobne, ale nie pewne.
WHAT?? najgorsza?? ja wiem gusta sa rozne ale jak mozna nazywac najgorsza ich piosenką, utwor wrecz kipiacy emocjami... Jeden z najmocniejszych pktow TD.
Sprawa gustu. Owszem piosenka emocjonalna, ale od początku odbierałem ją jako słodziudką popową piosenkę. Ma klimat i to ją ratuje, szczególnie zwrotka przed ostatnim refrenem. No, ale ogólnie jak mówię przesłodzona.
Jeśli ktoś to przeczyta to wielkie dzięki :))
Przeczytałem i wstawię swoją opinie, ale jutro.
Ostatnio często zgadzam się z Adrianem, martwi mnie to. Jak zacznę mówić, że HAND jest najlepszy itp. itd. to mnie zbanujcie. :D
;D
Oby zaczął śpiewać coś swojego bo przecież ma dobry bagaż piosenek na swoim koncie.
I to mnie martwi. Powinien zaśpiewać tutaj Father Time czy One Light Burning nie mówiąc już o singlach. Zresztą na O2 na każdym powinien śpiewać inna swoją piosenkę w mojej opinii.
sebcio14
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 868
Rejestracja: 6 lutego 2010, o 11:35
Lokalizacja: Włodawa

Post autor: sebcio14 »

Adrian pisze:Przeczytałem i wstawię swoją opinie, ale jutro.



Kiedy wstawisz swoją opinie ? Bo jestem ciekawy co sądzisz o tym co napisałem :D

[ Dodano: 2010-06-29, 21:46 ]
kondzik pisze:Jestem za. No a takie "lost highway'e" do muszą być bo wcześniej mieliśmy taką a nie inna płyte... ;) Ale jak dla mnie


Dzięki :)) No cóż nic nie poradzę na to,że wyszła taka płyta jak lost highway ,no ale mogli zagrać te Without Love :D
Ostatnio zmieniony 8 lipca 2010, o 10:56 przez sebcio14, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Ma ktoś jakieś bootlegi audio z o2? Nawet niekoniecznie całe koncerty, ale pojedyncze utwory - przede wszystkim Santa Fe i fenomenalne Paint It Black ;)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
eNZu
It's My Life
It's My Life
Posty: 144
Rejestracja: 24 września 2005, o 21:08
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: eNZu »

Na Dime są w niezłej jakości pierwsza, druga i trzecia noc oraz Bercy.
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

http://www.mediafire.com/?sharekey=1a4f ... e37b913e74

Znalazłem folder ze sporą liczbą pojedynczych utworów z o2 ;)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
kendzior
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 7
Rejestracja: 2 grudnia 2009, o 18:29
Lokalizacja: otwock

Post autor: kendzior »

Nie bo nie sledzę tego wątku tak dokładnie ,ale.......... wejdźcie na youtuba i poszukajcie użytkownika jovihammer tam są filmiki niesamowitej jakości :)))) pozdrawiam , byłem 11 w O2 arena :)))
KondZik

Post autor: KondZik »

Nie wiem dlaczego ale wole Lay Your Hands On Me kiedy gdy na wokalu jest Jon...
Np. to jest całkiem niezły występ:
http://www.youtube.com/watch?v=eCiZUf2NYFc
Bardzo lubie wikal Ryśka i uważam, że do kilku kawałków lepiej pasuje ale ten utwór jakoś w jego wykonaniu tak do mnie nie trafia. Jak dla mnie kiedy mamy Jon + Richie jest optymalnie ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „The Circle Tour 2010 / Open Air Tour 2011”