Są już daty!!!

Moderator: Mod's Team

cintus
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 47
Rejestracja: 28 marca 2008, o 20:38
Lokalizacja: Warszawa

Są już daty!!!

Post autor: cintus »

Narazie tylko Ameryka. Luty-Kwiecień.

Niewiele miejsca na Europę... Może tak jak LH, 2 lata temu - koniec maja i czerwiec? Ale 26 i 27 maja NJ - New Meadowlands Stadium. Druga połowa lipca dalej w Ameryce.
Może sierpień? Obstawiam też serię koncertów w Londynie w O2. A pod koniec czerwca wybieram się do USA na work&travel i nie chciałbym się minąć z zespołem dzieś po drodze... :(
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Póki co znamy daty następujących koncertów:

Bon Jovi’s 2010 “The Circle World Tour” North American Itinerary

February 19 Seattle, WA KeyArena
February 22 San Jose, CA HP Pavilion
February 24 Phoenix, AZ Jobing.com Arena
February 26 Anaheim, CA Honda Center
March 2 Sacramento, CA ARCO Arena
March 4 Los Angeles, CA STAPLES Center
March 6 Las Vegas, NV MGM Grand Garden Arena
March 8 Denver, CO Pepsi Center
March 9 Omaha, NE Qwest Center
March 11 Wichita, KS INTRUST Bank Arena
March 13 Fargo, ND Fargodome
March 15 Kansas City, MO Sprint Center
March 17 Detroit, MI The Palace of Auburn Hills
March 19 Montreal, QC Bell Centre
March 20 Montreal, QC Bell Centre
March 23 Philadelphia, PA Wachovia Center
March 24 Philadelphia, PA Wachovia Center
March 29 Washington, D.C. Verizon Center
April 7 St. Paul, MN Xcel Center
April 10 Dallas, TX American Airlines Center
April 13 Tulsa, OK BOK Center
April 15 Atlanta, GA Philips Arena
April 17 Tampa, FL St. Pete Times Forum
April 18 Ft. Lauderdale, FL BankAtlantic Center
April 21 Nashville, TN Sommet Center
April 22 Charlotte, NC Time Warner Cable Arena
May 26 East Rutherford, NJ New Meadowlands Stadium
May 27 East Rutherford, NJ New Meadowlands Stadium
July 15 Edmonton, AB Commonwealth Stadium
July 17 Winnipeg, MB Canad Inns Stadium
July 20 Toronto, ON Rogers Centre
July 24 Foxboro, MA Gillette Stadium
July 28 Regina, SK Mosaic Stadium at Taylor Field
July 30 Chicago, IL Soldier Field
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
misiek_93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 763
Rejestracja: 24 września 2008, o 18:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misiek_93 »

Czyli na razie nie wiadomo kiedy będą koncerty na O2 Arena w Londynie?
cintus
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 47
Rejestracja: 28 marca 2008, o 20:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cintus »

misiek_93 pisze:Czyli na razie nie wiadomo kiedy będą koncerty na O2 Arena w Londynie?
wiadomo tylko tyle: Bon Jovi will draw fans around the world into The Circle, with a residency at London’s O2 Arena in June 2010 before returning to America in the fall for an additional nationwide leg, and further dates well into 2011.
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

Pytanie do tych co juz byli na koncertach: czy ktos z Was mial bilet na sektor VIP a jesli tak jak to wygladalo cenowo itd? Przyda sie bo tym razem nie bede siedzial 100m od sceny ooooo nie :P
ekoper
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 272
Rejestracja: 11 marca 2006, o 00:09
Lokalizacja: Stockton-On-Tees/Wawa
Kontakt:

Post autor: ekoper »

PePe pisze:Pytanie do tych co juz byli na koncertach: czy ktos z Was mial bilet na sektor VIP a jesli tak jak to wygladalo cenowo itd? Przyda sie bo tym razem nie bede siedzial 100m od sceny ooooo nie :P
pewnie nie chodzi Ci o vip, tylko o backstage'owe do tego zamkniętej części pod sceną, tzw Golden Circle.
Mozna je bylo normlanie dostac na stronie, tyle, że musiałeś miec wykupione członkostwo w JBJ bakstage. Czyli członkostwo 50$ i bilety chyba podobnie. Vipowskie pakiety, te z backstage tour i wejsciem na scenę na 3piosenki to było koło 1tys $. Ale nie dawało to zagwarantowanych miejsc, tyle tylko że wciąz w GC i często nawet o to były spory, że niby tyle się płaci, a po zejsciu ze sceny ktoś zajął ich miejsce i musieli stac na koncu.
Sama jestem ciekawa teraz cen i jak to będzie w Europie, gdzie nie mamy przecież siedzeń na koncertach, ale na to co przedsprzedaż rusza w poniedziałek to już jest rozpiska - vipy biorą pierwsze rzędy, backstage -reszta GC i dopiero GA, czyli normalne bilety.
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

bilety kosztowały różnie, np niemcy koło 100$ , amstedam 110$, a np bruksela gdzie sam byłem 180$, ceny biletow na tej trasie mają być od 45 funtów do 350 funtów podobno, z tymże, sądze, że ta odgleglośc od sceny moze sie znacznie oddalić, wystarczy spojrzeć co oni kombinują dla tych z vipami i ich umiejscowieniem wokół sceny.
Monia

Post autor: Monia »

Poniżej terminy na O2...juz sie nie moge doczekac
June 7 London, UK The O2
June 8 London, UK The O2
June 10 London, UK The O2
June 11 London, UK The O2
June 13 London, UK The O2
alkrys

Post autor: alkrys »

Sorry ale jak czytam takie rzeczy to mnie krew zalewa ! Byliście kiedyś na koncercie?!!

Ja w 2006 byłem w Stuttgarcie ( bilety kupione w Polsce w Eventim) za 65 EURO !!!!) I Oczywiście Golden circle i stałem 10 metrów od sceny i do żadnego fanclubu za 50 $ nie należałem !!!

W 2008 - Leipzig - ta sama sytuacja, 65 euro , więc nie piszcie bzdur .


Po prostu na miejsca pod sceną jest pewna pula , kto pierwszy ten lepszy ( a prawdziwy fan powinien wiedzieć kiedy i gdzie są bilety) i normalnie się kupuje i wchodzi ( dostaje się opaskę na rękę aby po wyjściu za potrzeba np. wejść tam z powrotem).

Aha , ten co był za 180 $ ( choć nie wiem od kiedy to w europie $ jest walutą wspólnoty) miejsca dla VIP nie są pod scena tylko np. w Stuttgarcie , gdzie koncert był na placu pod gołym niebem , było jakieś 200 m od sceny parę rzędów krzeseł jak na stadionie ( z boku , po prawej patrząc ze sceny) i tam siedziały owe VIP-y , czyli prawie nikt !!
alkrys

Post autor: alkrys »

Aha , żeby wejść na scenę nie płaci się 1000 $ tylko po prostu , wpuszczają tych którzy się dopchają , będąc pod sceną , i nie było z tym ?ADNEGO problemu ani tu , ani tu .
ekoper
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 272
Rejestracja: 11 marca 2006, o 00:09
Lokalizacja: Stockton-On-Tees/Wawa
Kontakt:

Post autor: ekoper »

alkrys pisze:Sorry ale jak czytam takie rzeczy to mnie krew zalewa ! Byliście kiedyś na koncercie?!!

Ja w 2006 byłem w Stuttgarcie ( bilety kupione w Polsce w Eventim) za 65 EURO !!!!) I Oczywiście Golden circle i stałem 10 metrów od sceny i do żadnego fanclubu za 50 $ nie należałem !!!

W 2008 - Leipzig - ta sama sytuacja, 65 euro , więc nie piszcie bzdur .


Po prostu na miejsca pod sceną jest pewna pula , kto pierwszy ten lepszy ( a prawdziwy fan powinien wiedzieć kiedy i gdzie są bilety) i normalnie się kupuje i wchodzi ( dostaje się opaskę na rękę aby po wyjściu za potrzeba np. wejść tam z powrotem).

Aha , ten co był za 180 $ ( choć nie wiem od kiedy to w europie $ jest walutą wspólnoty) miejsca dla VIP nie są pod scena tylko np. w Stuttgarcie , gdzie koncert był na placu pod gołym niebem , było jakieś 200 m od sceny parę rzędów krzeseł jak na stadionie ( z boku , po prawej patrząc ze sceny) i tam siedziały owe VIP-y , czyli prawie nikt !!
Słonko, nie nerwuj się, bo tylko po części masz rację.
Owszem, można kupić bilety do Golden Circle nie będąc członkiem Backstage. Nie pamiętam cen, bo na jeden z koncertów poczatkowo kupiłam taki bilet (który potem zamieniłam na backstage'owy), ale czy to ważne, szczególnie przy właśnie ogłoszonych nowych cenach na o2?? :(
Backstage ma ten przywilej, że wchodzi sie pierwszym więc jest większa szansa na dostanie sie do pierwszego-drugiego rzędu. Jak udało Ci się stać tak blisko, to wspaniale, widać albo nie było dużo ludzi z backstage albo masz dobre łokcie.
Ba... 5lat temu udało mi się i kilkorgu znajomym z forum nawet mając bilety najtańsze, do General Admission, dostać do Golden Circle i to w pełni legalnie... więc o niczym to nie przesądza.
Ale jakby nie patrzeć, przynajmniej podczas ostatniej trasy, aby dostać się na scenę nie wystarczyły mocne łokcie... 1000cośtam$ płaciłeś za vipowski pakiet: lunch, backstage tour i scena na 3 piosenki. Może faktycznie wyglądało to jakby "ci co sie dopchali", bo to kwestia złej organizacji - po prostu po "backstage tour", która była ok godz.13-14 i nie wchodziło się od razu na stadion, bo za wcześnie, a wracało przed, do kolejki i wchodziło albo zaraz za albo wraz z fanclubem. Po wejściu na stadion, wiadomo, że każdy rzuca się by zając najlepsze miejsca, więc jak przychodzi twoja kolej na wejscie na scenę (wczesniej się trzeba było zadeklarować czy strona jona czy richiego i dostawało się przydział na którą w kolejności piosenkę -więc trzeba było liczyć podczas koncertu) to się przepychać musisz do sceny nawet z drugiego konca. To scenariusz na większość europy; czasami wiem, że lunch był dopiero po backstage tour i wtedy wchodzi pierwsi na stadion.
A to co piszesz o miejscach VIP z boku - faktycznie, są takie, dla oficjeli, i faktycznie -przeważnie puste...
Jednak teraz jest to zupełnie inaczej i przy cenach 1100funi za interesujące mnie bilety, to chyba sobie w całym przyszłym roku BJ daruję...
http://www.ticketmaster.co.uk/search?tm ... search.y=0
Crossroads21
I Believe
I Believe
Posty: 80
Rejestracja: 20 sierpnia 2009, o 21:01
Lokalizacja: Zawiercie

Post autor: Crossroads21 »

Znamy już daty, tylko co z resztą Europy czy koncertów więcej nie będzie czy będą w 2011?
Scrooge

Post autor: Scrooge »

2011... w 2010 tylko Paryż i O2 na 99,9999999%
BadMedicine
I Believe
I Believe
Posty: 51
Rejestracja: 11 listopada 2009, o 18:47
Lokalizacja: Zawiercie

Post autor: BadMedicine »

Czy ktoś wie kiedy będzie podana trasa koncertowa po Europie ?
Awatar użytkownika
Gonia M
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 45
Rejestracja: 18 września 2005, o 12:22
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Gonia M »

czekam na Berlin...
Keep The Faith
ODPOWIEDZ

Wróć do „The Circle Tour 2010 / Open Air Tour 2011”