The Circle Tour - Kto na support

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Marimo
It's My Life
It's My Life
Posty: 115
Rejestracja: 24 listopada 2009, o 23:21
Lokalizacja: ?osice

Post autor: Marimo »

Przede wszystkim Gorillaz, no i jeszcze All American Rejects, kiedyś za młodu słuchałem, i było w porządku.
kendzior
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 7
Rejestracja: 2 grudnia 2009, o 18:29
Lokalizacja: otwock

Post autor: kendzior »

Nie wiem czy gdzieś juz jest,ale KID ROCK będzie suportem.
ditsik
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 25 stycznia 2011, o 10:51
Lokalizacja: ...

Post autor: ditsik »

cześć, jestem nowa na tym forum. jestem fanką Manic Street Preachers a nie Bon Jovi i ktoś z naszego fanowskiego grona zauważył coś takiego

http://www.ilike.com/concerts/venues/Fo ... s/10603296

że niby to Manics mają supportować Bon Jovi na trasie koncertowej. czy ktoś ma dalsze potwierdzenie tego występu?

osobiście średnio mi się widzi taka kooperacja, biorąc pod uwagę fakt, że MSP supportowało Bon Jovi na jednym z koncertów w 1993 i wtedy Jon przekręcił nazwisko wokalisty zespołu, powiedział coś w stylu 'dziękuję Jamesowi Bradleyowi' (a to James Dean Bradfield). poza tym bilety są strasznie drogie, nawet w Berlinie czy Pradze nie grają, a jeżeli część z naszej ekipy chce jechać na więcej niż 1 koncert, to wychodzi okropnie drogo, tym bardziej jeżeli chce się dostać do 1wszego rzędu, w ogóle pomysł siedzenia na koncercie rockowym absolutnie do mnie nie przemawia, tym bardziej dzielenie fanów na tych z zasobniejszym portfelem i na tych uboższych, a do tego praktycznie sprowadza się idea biletów VIPowskich. wybacznie, znam tylko doświadczenia z naszego podwórka, gdzie stoi się w kolejce od 6 rano, żeby dostać się pod barierki, a wszystkie bilety mają kolektywnie taką samą cenę - ok. 26 funtów. no nie uśmiecha mi się płacić ponad 1200zł za ten diamond ring, tym bardziej że po występie MSP wyszłabym pod wejście dla artystów, próbować ich znowu złapać. a wiadomo że support slot trwa nie więcej niż 12-14 piosenek (choć jak British Sea Power supportowali MSP w UK ostatniej jesieni to grali po 40 minut, z 9-10 piosenek)

więc gdyby ktokolwiek miał jakieś potwierdzenie, z tego forum czy jakiegoś ogólnego, amerykańskiego czy innego bardzo proszę o kontakt, do czerwca jest jeszcze sporo czasu, a jeżeli chcę jeszcze lecieć na koncert do londynu w maju musiałabym, zresztą nie tylko ja, opracować program oszczędnościowy. w razie co mój mail to ditta0406@hotmail.com

nie sądzę, żebym była stałą czytelniczką waszego forum, choć pozdrawiam wszystkich gorąco. do muzyki Bon Jovi mam stosunek ambiwalentny, mimo że ze 12 lat temu ich uwielbiałam ;) czasy się zmieniają
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

ditsik pisze:poza tym bilety są strasznie drogie, nawet w Berlinie czy Pradze nie grają, a jeżeli część z naszej ekipy chce jechać na więcej niż 1 koncert, to wychodzi okropnie drogo, tym bardziej jeżeli chce się dostać do 1wszego rzędu, w ogóle pomysł siedzenia na koncercie rockowym absolutnie do mnie nie przemawia
Nie martw się, pod scena stoją tylko członkowie oficjalnego fanklubu BJ, także macie problem z głowy ;) chyba, że się wszyscy zapiszecie, co też kosztuje i to praktycznie tyle co bilety na koncert Waszej ulubionej kapeli ;)
ditsik
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 25 stycznia 2011, o 10:51
Lokalizacja: ...

Post autor: ditsik »

Scrooge pisze:
ditsik pisze:poza tym bilety są strasznie drogie, nawet w Berlinie czy Pradze nie grają, a jeżeli część z naszej ekipy chce jechać na więcej niż 1 koncert, to wychodzi okropnie drogo, tym bardziej jeżeli chce się dostać do 1wszego rzędu, w ogóle pomysł siedzenia na koncercie rockowym absolutnie do mnie nie przemawia
Nie martw się, pod scena stoją tylko członkowie oficjalnego fanklubu BJ, także macie problem z głowy ;) chyba, że się wszyscy zapiszecie, co też kosztuje i to praktycznie tyle co bilety na koncert Waszej ulubionej kapeli ;)
okej. problem z głowy. a jeśli się kupi te bilety po 65 euro to będzie widok dobry? mi zależy tylko ewentualnie na Manics. jak szybko wysprzedają trasę? czy w kwietniu - maju da radę jeszcze kupić bilety?
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

Te za 65 euro to zobaczysz telebim:) bo poza diamond ring (pod scena) jest jeszcze golden circle i dopiero potem reszta. Z biletami różnie, te po 65 euro powinny być raczej do samego końca, chociaż trzeba brać poprawkę na to, że obecnie BJ to jeden z najlepiej, jeśli nie najlepiej sprzedający się zespół świata (niestety dosłownie i w przenośni :P )
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

Scrooge pisze:obecnie BJ to jeden z najlepiej, jeśli nie najlepiej sprzedający się zespół świata (niestety dosłownie i w przenośni :P
pięknie powiedziane :D
PiterQ
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 28
Rejestracja: 16 stycznia 2011, o 20:31
Lokalizacja: Toruń

Post autor: PiterQ »

imp pisze:
Scrooge pisze:obecnie BJ to jeden z najlepiej, jeśli nie najlepiej sprzedający się zespół świata (niestety dosłownie i w przenośni :P
pięknie powiedziane :D
A Wy z czego się cieszycie?:P właśnie dzięki temu bilet vip kosztuje 3000 zł a nie 300 tak jak powinien :P
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

A Wy z czego się cieszycie?:P
z sukcesów naszych idoli, oczywiście :P

[ Dodano: 2011-02-01, 23:38 ]
Pierwszy koncert supportuje Lorenza.

http://www.altoonamirror.com/page/conte ... ml?nav=738

Ciekawe kto to będzie w Niemczech.
ODPOWIEDZ

Wróć do „The Circle Tour 2010 / Open Air Tour 2011”