Podsumowanie

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
sebcio14
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 868
Rejestracja: 6 lutego 2010, o 11:35
Lokalizacja: Włodawa

Podsumowanie

Post autor: sebcio14 »

Witajcie. Jak wszyscy dobrze wiemy europejska część trasy dobiegła końca. Skoro tak się stało, może czas na jakieś podsumowanie ?

Ze swojej strony, chciałbym przedstawić Wam listę utworów, które zostały zagrane w Europie w 2011r.

Oto i ona:

1. Always - 11 razy
2. Any Other Day - 1
3. Bad Medicine - 24
4. Bed of Roses - 15
5. Bells Of Freedom - 2
6. Blaze Of Glory - 9
7. Blood On Blood - 12
8. Born to Be My Baby - 22
9. Bounce - 2
10. Captain Crash & the Beauty Queen From Mars - 23
11. Damned - 3
12. Diamond Ring - 3
13. Dry County - 6
14. Garageland - 1
15. Get Ready - 1
16. Happy Now - 4
17. Have a Nice Day - 24
18. Hey God - 5
19. I Belive - 2
20. I'D Die For You - 2
21. I Get A Rush - 1
22. I'll Be There For You - 23
23. I'll Sleep When I'm Dead - 24
24. I Love This Town - 6
25. In These Arms - 20
26. It's My Life - 24
27. (It's Hard) Letting You Go - 2
28. Just Older - 4
29. Keep the Faith - 24
30. Lay Your Hands on Me - 6
31. Lie To Me - 1
32. Living In Sin - 2
33. Livin' on a Prayer - 24
34. Lost Highway - 13
35. Love For Sale - 1
36. Love's the Only Rule - 8
37. Make A Memory - 5
38. Miss 4th of July - 1
39. Never Say Goodbye - 2
40. No Apologies - 5
41. Radio Saved My Life Tonight - 3
42. Raise Your Hands - 20
43. Runaway - 11
44. Santa Fe - 1
45. Someday I'll Be Saturday Night - 15
46. Something for the Pain - 1
47. Something To Belive In - 3
48. Summertime - 1
49. Superman Tonight - 6
50. The More Things Change - 3
51. These Days - 10
52. This Ain't A Love Song - 2
53. Thorn In My Side - 3
54. Undivided - 1
55. Wanted Dead or Alive - 24
56. We Got It Goin' On - 16
57. We Weren't Born to Follow - 24
58. What Do You Got - 2
59. When We Were Beautiful - 11
60. Whole Lot of Leavin' - 4
61. Who Says You Can't Go Home - 24
62. Wild In The Streets - 1
63. Wild Is The Wind - 6
64. Work for the Working Man - 4
65. You Give Love a Bad Name - 24

Jak widzimy zagrali 65 swoich piosenek. Jak na 24 koncerty, to chyba dobry wynik. Nie zapominajmy, że grali też covery.

Covery

1. Bad Case Of Loving You - 1
2. Gloria - 2
3. Hallelujah - 3
4. Hot Legs - 5
5. Mercy - 1
6. Not Fade Away - 2
7. Old Time Rock & Roll - 6
8. Pretty Woman - 11
9. Roadhouse Blues - 5
10. Rock You Like A Hurricane - 1
11. Romeo and Juliet - 1
12. Shout - 10
13. Spanish Harlem - 1
14. Start Me Up - 2
15. Squeezebox - 1
16. Treat Her Right - 1
17. Twist & Shout - 3
18. Vertigo - 2
19. Wild Thing - 1

Sumując ich własne piosenki z coverami mamy 84 utwory na liście. Nie jest tak źle.
Set listy składały się głównie ze starych hitów, ale bywały też różnie niespodzianki, czy też tzw. "perełki", jak np. długo wyczekiwane This Ain't A Love Song.

PS. Wszystko liczyłem sam, więc mogłem gdzieś coś źle policzy, bo trochę roboty z tym było. Ale wydaje mi się, że wszystko jest ok. ;)
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Always zagrali 13 razy..
sebcio14
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 868
Rejestracja: 6 lutego 2010, o 11:35
Lokalizacja: Włodawa

Post autor: sebcio14 »

Mogłem się gdzieś walnąć z obliczeniami, mówiłem, sporo tego było :P Wszystko liczone na podstawie setlist z działu Trasy Koncertowe.

[ Dodano: 2011-08-02, 18:48 ]
Wg. setlist.fm zagrali Always 12 razy.
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

sebcio14 pisze:PS. Wszystko liczyłem sam, więc mogłem gdzieś coś źle policzy, bo trochę roboty z tym było. Ale wydaje mi się, że wszystko jest ok. ;)
że też Ci się chciało :brawo: Podziwiam :)) Ja humanistka raczej, w sprawach statystyk wszelakich zdaję się na innych lub właśnie na setlist.fm

A odnosząc się do setlist to powiem, że dla mnie chyba największym zaskoczeniem w Europie było Undivided w Dreźnie. Po tym jak pewne wydarzenia przeszły bez echa na koncertach w Stanach... nie spodziewałam się absolutnie tego kawałka po naszej stronie oceanu :P Totalny SZOK i oczywiście wielki plus dla nich :brawo:

A jeśli chodzi o całą trasę to Santa Fe. W akustycznej wersji to zupełnie inna piosenka ale dla mnie też z serii niespodzianek niesamowitych.

Z coverów to chyba My Sweet Valentine. Mimo, że w Toronto były walentynki i można było oczekiwać jakiegoś nawiązania to i tak wybór tego utworu (i wykonanie) mnie niesamowicie ucieszyło. I nie przebija tego nawet Wild Thing z Wiednia :D

A ze spontanów nieplanowanych to oczywiście Lie To Me w Udine. Całość, wiadomo, nie perfekcyjna - ale z serca i to też "perełka", którą będę pamiętać :)
kejt93bub
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 678
Rejestracja: 12 sierpnia 2010, o 14:11
Lokalizacja: Wwa

Post autor: kejt93bub »

Ja jestem totalnie udobruchana :D W Dreznie mielismy Bounce, Undivided, Bells of Freedom, Something To Believe In, Memory. Cudooo.

A ogółem cieszę się strasznie z Wild Is The Wind, Santa Fe, Any Other Day, Hallelujah...Lie to me! Damned, I Believe i kuuuupa innych kawałków, których bym się nie spodziewała, a zagrali ;)

Po prostu najlepszy band na świecie, patrząc nawet tylko na europejską część tej trasy nie można temu zaprzeczyć :D Robią co mogą, żeby nam dogodzić i im świetnie wychodzi. Nie mogę się doczekać następnej okazji, żeby ich zobaczyć! :brawo:
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Jak wszyscy wiecie najbardziej czekałem na taką jedną, niepowtarzalną piosenkę, czyli This Ain't A Love Song i się doczekałem w San Sebastian, a potem po raz drugi zagrali w Lizbonie. I za to, że zagraliście ten utwór, to ta trasa będzie dla mnie zawsze wielka! Oczywiście Santa Fe (wielkie pozytywne zaskoczenie), Miss 4th of July (jedna z trzech moich ulubionych dem, i jeszcze większe zaskoczenie niż Santa Fe), Lie To me (szkoda, ze dłużnej nie zagrali, ale piękne wykonanie), oczywiście dziękuje za dwa kawałki z Bounce, które uwielbiam, Wild Is The Wind (szkoda, ze nie zagrali Stick To Your Guns), I Believe, Damned, i Get A Rush, Never say Goodbye, Wild In The Streets, Living In Sin i za resztę świetnych utworów. No i częstsze niż dotychczas granie ukochanego Always. I zapomniałem o kapitalnej piosenkę z TD, Hey God.
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

Good job, chłopie :brawo:
Mnie osobiście cieszą Living In Sin dwa razy i Diamond Ring trzy razy, o. ;)
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
KondZik

Post autor: KondZik »

Pod zdjęciem na fb mamy taki właśnie podpis:
"135 shows, 22 countries, 18 months..... 3 million fans in attendance. From our heart to yours THANK YOU for making this last year and a half on the road so spectacular. We have the best jobs in the world and it's all because you believe in us and help us stay on this crazy ride. We will see you all again shortly, friends. Thanks for making our 2010/2011 tour one of the best!"

https://www.facebook.com/photo.php?pid= ... 7220821999
Orynthia
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 34
Rejestracja: 11 czerwca 2011, o 12:49
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: Orynthia »

Miło z ich strony, że dziękują nam za to całe wsparcie :)) Poza tym również jestem bardzo zadowolona z trasy chociaż bardzo chciałabym na żywo usłyszeć "We Got It Going On". Zawsze mnie zastanawia jak Jon to robi, że po godzinie skakania i biegania po scenie on cały czas śpiewa i nie najgorzej mu to wychodzi a co jeszcze mnie bardziej zastanawia to, to, że oni koncertują co 2 dzień !! Mimo swojego wieku widać u nich cały czas tą energię płynącą z zabawy muzyką i tym całym graniem. Ludzie powinni zacząć szanować takie zespoły, które utrzymują się na szczycie przez tyle lat i nawet gdy już nie muszą bo sławę już mają, pieniądze w setkach milionów to cały czas grają bo lubią to robić i oczywiście grają dla swoich fanów. Bo przecież właśnie to dzięki nam, oni znaleźli się na szczycie!
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

'Always' zagrali tylko 13 razy, a wydawało mi się, że był to motyw przewodni koncertowania po Europie :PPP A jednak moje ukochane 'You Give love...' wystawili aż 24 razy :jupi:
Cóż, tak mają ludzie, którzy zapadają w wiosenno-letnią chandrę i nie chce im się śledzić wszystkich koncertów :P
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

misstwisted pisze: A jednak moje ukochane 'You Give love...' wystawili aż 24 razy :jupi:
Nie ma co robić "jupi", bez Bad Name nie ma koncertu wiec to oczywiste ,że zawsze bedzie grane :)
Obrazek
KondZik

Post autor: KondZik »

Przeżyjmy to jeszcze raz, czyli 3 party po godzinie o tym jak najlepszy zespół rockowy na świecie koncertował na europejskiej części trasy. ;)

http://www.youtube.com/watch?v=L1wEol0PwyQ
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

BJ - It's my life - Always !
ODPOWIEDZ

Wróć do „The Circle Tour 2010 / Open Air Tour 2011”