Kryzysowe ceny na koncerty w O2 Arena

Moderator: Mod's Team

Scrooge

Post autor: Scrooge »

Powiedział to co mógł powiedzieć... na pewno nie jest to tak, że Jon siada i mówi bilety mają być po tyle i tyle... ceny biletów są wyliczane przez odpowiednich ludzi w taki sposób, aby sprzedać ich max dużo z największym zyskiem, tak jak już pisałem nie zdziwiłbym się gdyby Jon w ogóle w to nie ingerował bo po pierwsze zapewne niewiele go to obchodzi i ma ciekawsze zajęcia a po drugie pamiętajcie o tym, że oni żyją w innym świecie i są zapewne "troszkę" oderwani od rzeczywistości w jakiej żyją przeciętni ludzie, dla nich 50, 80, 100, 200 czy 2000 ;) funtów to są żadne pieniądze... Organizacja trasy, szczególnie od strony ekonomicznej to wielkie przedsięwzięcie, którym zajmują się specjaliści a nie Richie czy Jon...
BadMedicine
I Believe
I Believe
Posty: 51
Rejestracja: 11 listopada 2009, o 18:47
Lokalizacja: Zawiercie

Post autor: BadMedicine »

alkrys pisze:A czy musicie mieć bilet za 1300 / są przecież po kilka funtów i to pod scene.
Zal jak się czyta takie posty , to tak jak bym napisał że producenci samochodów przesadzili z cenami bo po 500000 są mesie klasy S.
Są też fiaty po 35ooo zł.
Ja już bilety na samolot mam ( 585 zł dla 2 osób w obie strony - Ryanair na 8 czerwca- żona ma urodziny) i bileciki na bj klepnięte ( należę do fanklubu).
Pozdro dla fanów a nie maruderów.

Aha , na 8 czerwca są jeszcze np po 45 funtów (najtańsze więc kto każe po 1300 kupować)?

Jak się nie znacie a bj z tv znacie to nie piszcie głupot !!!!
Mam pytanie gdzie znalazłeś te bileciki po 45 funtów? Bo najtańcze jakie ja znalazłam były po 95.
alkrys
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 24
Rejestracja: 29 kwietnia 2008, o 07:41
Lokalizacja: Wrocek

Post autor: alkrys »

Słabiuuutko szukałaś......

A no choćby tu !!!!!!!!!!!!!!

http://www.ticketmaster.co.uk/event/120 ... ef6gs982zd


A po tyle są. Szukać , nie pytać .

Price Ticket


£200.00
£100.00
£75.00
£65.00
£45.00
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2759
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

ale nie pod sceną jak pisałeś.
Obrazek
BadMedicine
I Believe
I Believe
Posty: 51
Rejestracja: 11 listopada 2009, o 18:47
Lokalizacja: Zawiercie

Post autor: BadMedicine »

No tak może są za 45 ale na samym końcu ,takie to ja też znalazłam.
alkrys
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 24
Rejestracja: 29 kwietnia 2008, o 07:41
Lokalizacja: Wrocek

Post autor: alkrys »

Nigdzie nie pisałem ze pod sceną za 45 są .

Za luksus trzeba płacić .

Ja kupiłem pod scenę droższe , pisałem o tych za 45 w kontekście durnego tematu tego postu jak i wypowiedzi na początku że bilety są po 1300 .

Tak czy owak jest się na koncercie za 45 !! Można -?? Można !!!! A nie 1300 !!

A ceny wynikają ze specyficznej budowy hali ( jest mała po prostu i mało ludzi wchodzi).

Jak byłem w Stuttgarcie to pod scenę były niewiele droższe - 65 euro .

Denerwują mnie takie dyskusje jak ktoś poda cenę najwyższą i pisze że to skandal.

Nie każdy musi jeżdzić Ferrari i jakoś nikt nie pisze ze skandaliczne są ceny samochodów bo kosztują one np.2000000 zł.

Są też nowe po 30000 . I co ? Jeżdżą ?? Jeżdżą !!!!


A więc sumując ten temat ( o śmiesznym tytule) ceny NIE S? skandaliczne !!!

A temat do zamknięcia .
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

pragnę alkrys przypomnieć nasza nocną 'kłótnie' podczas której próbowałeś wmówić jak to bilety pod sceną kosztują bodajże własnie 45 euro (albo 75? Nie pamiętam, w każdym razie jedną z tych cen podałeś). Edytowałes posta dopiero kiedy Cie wysmiałem ;)

PS. porównanie na prawdę zajebiaszcze.... problem w tym, że Ferrari od BJ rózni się tym, że do tej pory jest solidna marka ;)
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Antistar
It's My Life
It's My Life
Posty: 126
Rejestracja: 7 listopada 2009, o 20:16
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Antistar »

wlasnie kupilem bilety na 2 koncerty , 8 i 10 czerwca

za 45 funtow

jak sie okazuje mozna kupic tanio, zatem narzekanie, jeczenie na ceny biletow jest z lekka bezsensu
Awatar użytkownika
Bodzio
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 775
Rejestracja: 2 lutego 2005, o 23:33
Ulubiona płyta: Hmmm...
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Bodzio »

Byłem w O2 na Bon Jovi i jak nie macie sznas na bilet na plycie, to na trybuny nie warto, widocznosc zerowa, stromo.
pozdrawiam serdecznie!

Artur

12-07-2019 - Warszawa, PL - BJ
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, DE - RS
16-07-2011 - Mannheim, DE - BJ
10-06-2011 - Dresden, DE - BJ
25-05-2008 - Leipzig, DE - BJ
24-06-2007 - London, UK - BJ
25-05-2006 - Nijmegen, NL - BJ
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Ja tylko chciałem dodać, że średnia cena biletów za trasę LH była o PO?OWę niższa niż średnia cena biletów Madonny czy Rolling Stonesów. Ceny biletów wzrosły trochę, bo to oczywiste, ze na jedynych koncertach w Europie można zarobić. I to nie jest zarzut do zespołu bo oni mają minimalny wpływ na ceny. Mają podpisane kontrakty i to sobie AEG z wytwórnią robią badania i ustalenia co do cen biletów.

Mimo tych podwyżek ceny nie są jakies niewiadomo jakie duże, Dla przykładu ceny na ostatni koncert U2 w Chrozowie: 140 zł / 190 zł / 450 zł / 825 zł / 1100 zł / 1125 zł

I żeby nie było tak dramatycznie jak niektórzy piszą, to za 200 zł kupiłem bilet na trase LHighway do strefy przed samą sceną tam gdzie U2 życzyli sobie 1125 zł w Chorzowie.

Jestem pewien, że na normalną trasę po Europie ceny biletów powrócą do normalnego poziomu.
Awatar użytkownika
Bodzio
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 775
Rejestracja: 2 lutego 2005, o 23:33
Ulubiona płyta: Hmmm...
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Bodzio »

Rattie pisze:pragnę alkrys przypomnieć nasza nocną 'kłótnie' podczas której próbowałeś wmówić jak to bilety pod sceną kosztują bodajże własnie 45 euro (albo 75? Nie pamiętam, w każdym razie jedną z tych cen podałeś). Edytowałes posta dopiero kiedy Cie wysmiałem ;)

PS. porównanie na prawdę zajebiaszcze.... problem w tym, że Ferrari od BJ rózni się tym, że do tej pory jest solidna marka ;)
Test sadasdasdasdasdasdasdasdasd
asdasdcasdasd asd asd asd asdasdas asd as d asd.asd a sd asdsasd
pozdrawiam serdecznie!

Artur

12-07-2019 - Warszawa, PL - BJ
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, DE - RS
16-07-2011 - Mannheim, DE - BJ
10-06-2011 - Dresden, DE - BJ
25-05-2008 - Leipzig, DE - BJ
24-06-2007 - London, UK - BJ
25-05-2006 - Nijmegen, NL - BJ
Moonshine

Post autor: Moonshine »

Ceny , jak ceny , ważne tylko , żeby obejrzeć swoich idoli na żywo.Wiadomo , że cen biletów , nie ustala zespół, tylko kolejka kolesi , chcących , coś uszczknąć dla siebie.W przypadku płyt , jest dokładnie tak samo.
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Adrian pisze:Ja tylko chciałem dodać, że średnia cena biletów (...)
srednio to ja stary zarabiam 5500 zł miesięcznie.

A co do tych biletów za 45 funciaków - stary, nie wiem jak Ty, ale dla mnie wazne jest żeby bilet był na płyte, bo kupić se za kilka groszy bilet na jakiś sektor z którego nawet sceny nie zobaczysz nie ma raczej wiekszego sensu.
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Antistar
It's My Life
It's My Life
Posty: 126
Rejestracja: 7 listopada 2009, o 20:16
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Antistar »

moze zamiast pieprzenia o cenach ustalimy kto jedzie na jaki koncert w czerwcu .???
alkrys
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 24
Rejestracja: 29 kwietnia 2008, o 07:41
Lokalizacja: Wrocek

Post autor: alkrys »

Antistar pisze:wlasnie kupilem bilety na 2 koncerty , 8 i 10 czerwca

za 45 funtow

jak sie okazuje mozna kupic tanio, zatem narzekanie, jeczenie na ceny biletow jest z lekka bezsensu
No i o to mi chodzi cały czas , ale widzisz są tacy co zakładają wątek ch.. wie po co i pieprzą bez sensu o jakichś kryzysowych cenach .

Ceny S? normalne i każdy kupuje jakie chce i gdzie chce.
Ostatnio zmieniony 3 grudnia 2009, o 11:13 przez alkrys, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „The Circle Tour 2010 / Open Air Tour 2011”