Kryzysowe ceny na koncerty w O2 Arena

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Kryzysowe ceny na koncerty w O2 Arena

Post autor: Frankie »

Miałem na ten temat już wcześniej napisać, ale jakoś nie było czasu. Poniżej link do artykułu, którego tytuł można przetłumaczyć "Bon Jovi wkurzyli fanów" Czym tak bardzo zespół się naraził? W skrócie można odpowiedzieć, że niezwykle wysokimi cenami biletów na koncerty w O2 Arena w Londynie. Przebili w tym np. Britney Spears. Wiadomo, że odpowiedź na pytanie, dlaczego ceny są tak wysokie jest złożona. Czy jednak nie kryzys ekonomiczny był podłożem powstania "The Circle"? Wiadomo, że swoje wnosi AEG Live, ale bez przesady. Mnie osobiście to nie dotyka bo do Londynu się nie wybieram, ale internet huczy od głosów niezadowolenia.

General admission:£45 - £200
Ceny dochodzą do £1,300
link do artykułu: http://www.tourdates.co.uk/news/15161-b ... riate-fans
Ciekaw jestem Waszej opinii, czy jest o co się wkurzać. Może nie ma problemu?
Zapraszam do wyrażania swoich opinii.
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
unavoidable
It's My Life
It's My Life
Posty: 157
Rejestracja: 20 sierpnia 2009, o 19:13
Lokalizacja: świdnica

Post autor: unavoidable »

nawet 1,300 funtów? no to dali... pewnie nieźle wypasiony bilet musi być :D. ciekawe, z jakimi bonusami. ale trochę przesadzili.
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

'After writing an album about the world's problems with the recession the prices are just a mockery'

To jest piękne podsumowanie tych cen.
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

i znowu wszyscy są zdziwieni. Myślicie, że koncerty w O2 się nie sprzedadzą? Ja myślę, że się sprzedadzą. A jeśli można na tym zarobić parę funtów więcej, to nie byłoby w stylu BJ, gdyby nie skorzystali z takiej okazji. :]
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
Jonoda
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 602
Rejestracja: 27 maja 2008, o 10:44
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Jonoda »

A jakie były wcześniej ceny bo nie wiem jak mam na to spojrzeć ? Wg mnie to dosyć normalna cena bo np. na ACDC mniej więcej 600-700 zl było trzba wydać na sam bilet który itak w polsce był niedostępny ^^
13.08.11 Düsseldorf
19.06.13 Gdańsk
Awatar użytkownika
TaInna
I Believe
I Believe
Posty: 77
Rejestracja: 2 listopada 2009, o 15:01
Lokalizacja: Nowa Dęba

Post autor: TaInna »

Szczerz to nie mam o tym własnego zdania, bo i tak nie mogę na ich koncert jechać. A ludzie zawsze znajdą jakiś temat to niezadowoleń i nie ma się co przejmować.
Holdin' on - we got to try
Holdin' on to never say goodbye


http://img695.imageshack.us/img695/6227/0466.jpg
Awatar użytkownika
Justysia
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 527
Rejestracja: 5 marca 2009, o 16:09
Lokalizacja: Bielawa/Wrocław

Post autor: Justysia »

no jak dla mnie to przesadzili zdrowo :) Myślę, że Ci, którzy chcieli pojechać ale ze względu na cenę biletów zrezygnowali mają się o co wkurzać ;) Bo nie dość, że jedyne koncerty w Europie to jeszcze taka drożyzna, no litości
One light burning ...
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

ojejku może i przesadzili ja się tam nie znam na cenach jakichkolwiek biletów, ale chcesz widzieć Bon Jovi to płać
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Jonoda pisze:A jakie były wcześniej ceny bo nie wiem jak mam na to spojrzeć ? Wg mnie to dosyć normalna cena bo np. na ACDC mniej więcej 600-700 zl było trzba wydać na sam bilet który itak w polsce był niedostępny ^^
hehehe poważnie....? popatrz na to - JA wydałem na bilet na AC/DC 350 zł, bilet który był w Polsce normalnie dostępny (a kupiłem go w drugim rzucie na rynek, bo byłem za leniwy coby kupic za pierwszym kiedy to kosztował 250zł) :] (jakby ktoś chciał się ze mną wadzić to w każdej chwili mogę pokazać screen z zamówienia oraz samego biletu)
i znowu wszyscy są zdziwieni. Myślicie, że koncerty w O2 się nie sprzedadzą? Ja myślę, że się sprzedadzą. A jeśli można na tym zarobić parę funtów więcej, to nie byłoby w stylu BJ, gdyby nie skorzystali z takiej okazji. :]
Stary, owszem, byłem na wielu koncertach w O2, wiem, ze się sprzedają, ale takie ceny to jest przegięcie pały, sam chciałem pojechać. Tym bardziej, że mnie osobiście byłoby głupio nagrywac płytę o ludziach bez kasy a potem żądać takich pieniędzy.
ojejku może i przesadzili ja się tam nie znam na cenach jakichkolwiek biletów, ale chcesz widzieć Bon Jovi to płać
Błagam. Skoro się nie znasz to nie wypowiadaj się, bo to ino wstyd...
Ostatnio zmieniony 2 listopada 2009, o 23:14 przez Rattie, łącznie zmieniany 3 razy.
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
alkrys
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 24
Rejestracja: 29 kwietnia 2008, o 07:41
Lokalizacja: Wrocek

Post autor: alkrys »

A czy musicie mieć bilet za 1300 / są przecież po kilka funtów i to pod scene.
Zal jak się czyta takie posty , to tak jak bym napisał że producenci samochodów przesadzili z cenami bo po 500000 są mesie klasy S.
Są też fiaty po 35ooo zł.
Ja już bilety na samolot mam ( 585 zł dla 2 osób w obie strony - Ryanair na 8 czerwca- żona ma urodziny) i bileciki na bj klepnięte ( należę do fanklubu).
Pozdro dla fanów a nie maruderów.

Aha , na 8 czerwca są jeszcze np po 45 funtów (najtańsze więc kto każe po 1300 kupować)?

Jak się nie znacie a bj z tv znacie to nie piszcie głupot !!!!
Ostatnio zmieniony 2 listopada 2009, o 23:12 przez alkrys, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

alkrys pisze:A czy musicie mieć bilet za 1300 / są przecież po kilka funtów i to pod scene.
Zal jak się czyta takie posty , to tak jak bym napisał że producenci samochodów przesadzili z cenami bo po 500000 są mesie klasy S.
Są też fiaty po 35ooo zł.
Ja już bilety na samolot mam ( 585 zł dla 2 osób w obie strony - Ryanair na 8 czerwca- żona ma urodziny) i bileciki na bj klepnięte ( należę do fanklubu).
Pozdro dla fanów a nie maruderów.
hehehe... widać ze pierwszy koncercik na wyjeździe ;)

Kilka funtów za bilet pod samą sceną?
No to albo żonka zarabia ładną kasiorkę, albo nie rozumiemy angielskiego.
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
alkrys
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 24
Rejestracja: 29 kwietnia 2008, o 07:41
Lokalizacja: Wrocek

Post autor: alkrys »

I tu się kolego/koleżanko ( płeć nijaka ) mylisz, mam za sobą KILKA koncertów bj w niemczech i we francji ( służę fotkami) a gdy słuchałem premiery Slippery.. to chyba cię jeszcze na świecie nie było.
Przykład- chcesz skan biletu ze Stuttgartu 2006 i fotki spod sceny ( Jon 1 !!! metr ode mnie ) a bileciki.... 65 EURO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Znajomość jezyka i umiejetność szukania się liczy !!!!


Wszystkim fanom i chętnym ( a nie jak ten/ta ) powyżej polecam oficjalną strone bj i tam jest przekierowanie na daty i wyszukiwarka cen , ceny są takie :
45,65,75,100,200 funtów za sztuke więc normalne jak co dwa lata ( i co dwa jeżdżę ).
Ostatnio zmieniony 2 listopada 2009, o 23:22 przez alkrys, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

wooooooow.... ziomuś, mam dysktuowac z 'dorosłą' (niby) osobą, która nie odróżnia znaczków płci, a tym bardziej nie potrafi wejść na profil w/w osoby sprawdzić daty urodzenia? No chyba, że sprawdziłes mój profil, ale jednak nie wiesz kiedy dane płyty zostały wydane... Wybacz, ale mnie się z takimi ekhm...moze sobie daruje epiteciki... osobami nie nawykłem traić czasu.
Znajomość jezyka i umiejetność szukania się liczy !!
Dokładnie, szkoda że nie zastosowałes tego pisząc swojego posta.
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
alkrys
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 24
Rejestracja: 29 kwietnia 2008, o 07:41
Lokalizacja: Wrocek

Post autor: alkrys »

Szkoda mi czasu w grzebaniu profilu osób które nic nie wnoszą do tematu tylko sieją zamęt.

Dla fanów ceny podałem powyżej , to nie wina bj że Polska to biedny kraj i niewielu może sobie pozwolić na bilety , a tym bardziej samolot.
Choć swoją drogą podróż z Sinbadem autobusem do Stuttgartu 550 zł też nas kosztowała , do Lipska w zeszłym roku busem było taniej ( i bliżej z Wrocławia) 100 od osoby.
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

alkrys pisze:Szkoda mi czasu w grzebaniu profilu osób które nic nie wnoszą do tematu tylko sieją zamęt.

Dla fanów ceny podałem powyżej , to nie wina bj że Polska to biedny kraj i niewielu może sobie pozwolić na bilety , a tym bardziej samolot.
Choć swoją drogą podróż z Sinbadem autobusem do Stuttgartu 550 zł też nas kosztowała , do Lipska w zeszłym roku busem było taniej ( i bliżej z Wrocławia) 100 od osoby.
Ale jaja, ziomuś.... ja jednak miałem czas, poświęciłem go, sprawdziłem ceny biletów na ten 8-my czerwca i co? Jednak za bilety pod sceną trza zapłacić troche więcej niż 'kilka funtów'

Więc tak lekko sypiąc aluzją do Twojego posta - dziwię sie, ze poświęciłem czas dla osoby, która na forum fanów kapeli nie zrobiła nic innego poza chwaleniem się (choć kto wie czy jedzie naprawdę) wyjazdem na koncert, dodatkowo podajac B?ęDNE informacje.
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
ODPOWIEDZ

Wróć do „The Circle Tour 2010 / Open Air Tour 2011”