BJ i Michael Jackson ?

Możesz tutaj zadać dowolne pytanie odnośnie zespołu.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Daniel
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 3
Rejestracja: 15 listopada 2013, o 11:11
Lokalizacja: Legionowo

BJ i Michael Jackson ?

Post autor: Daniel »

Witajcie!

Mam do Was prośbę. Od dziecka jestem wielkim fanem zarówno BJ jak i MJ. W zasadzie nie słucham niczego innego. Ale nie o tym chciałem pisać ;)

Interesuję mnie jednak czy wiadomo coś o ich jakiejkolwiek współpracy? Jako iż urodziłem się w połowie lat 90' muszę bazować głównie na informacjach znalezionych w internecie, a tych w tej sprawie jest bardzo mało. Na googlach są jedynie ich zdjęcia razem w ;)

Może ktoś z Was wie, czy kiedykolwiek razem jakoś współpracowali czy raczej nie wchodzili sobie w drogę ;)
Ostatnio zmieniony 10 stycznia 2014, o 12:48 przez Daniel, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Ja również jestem wielką fanką zarówno BJ jak i MJ. Co prawda twórczość Michaela znam dużo gorzej niż tych pierwszych, ale nie przypominam sobie żadnej szczególnej współpracy między nimi...
Wiem, że na forum są też inni fani Jacksona (chociażby Milla ;) ), więc może oni wiedzą coś więcej i się wypowiedzą. Sama z chęcią się dowiem :)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Do współpracy pomiędzy MJ i BJ nigdy nie doszło. Natomiast zdjęcia nie kłamią, spotkanie miało miejsce na początku października 1987 roku w Jokohamie, w Japonii. Zarówno BJ, jak i MJ byli wówczas w trasie. BJ kończyli Slippery When Wet Tour, natomiast Michael rozpoczynał od Japonii trasę Bad Tour. Los chciał, że przez 2 dni mieszkali w tym samym hotelu. Do spotkania doszło z inicjatywy BJ :)

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

Agata BJ przywołała mnie do tablicy. Fakt faktem, wiem nawet dużo więcej o MJ, niż o BJ.
Niestety nie doszło do współpracy między nimi dwoma (żałuję bardzo). Marzy mi się sytuacja jak z Freddiem Mercurym, kiedy to materiału jest na tyle, że można wydać całą płytę z duetami (co podobno jest w planach).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zadaj pytanie (Q&A)”