Madison Square GARDEN - RIDDLE

Możesz tutaj zadać dowolne pytanie odnośnie zespołu.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
rosie1996
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 291
Rejestracja: 3 kwietnia 2011, o 13:52
Lokalizacja: Płock

Madison Square GARDEN - RIDDLE

Post autor: rosie1996 »

Hej wszystkim ;) Mam pewną zagwozdkę i mam nadzieję, że Wy moi drodzy fani tegoż zespołu rozwiążecie mi tą pewnie banalną zagadkę. Otóż niedawno obejrzałam bardzo dokładnie już któryś raz koncert Bon Jovi live at Madison Square Garden, po obejrzeniu koncertu, włączyłam sobie po koncercie bonusy[Bad name, Bed of roses, Runaway]. I zaintrygowało mnie to skąd to jest(wiedziałam że z Madison Square bym nie wyszła idiotkę ale chodzi o coś innego) a przede wszystkim kiedy to było nagrane. Nie jest to bis bo np. przy Bad Name i Runaway ma Jon jedną koszulkę a przy Bed of roses już inną. Czy oni to wycięli z koncertu i wstawili jako bonusy??? To tylko moje domysły a może ktoś wie jak jest naprawdę? A jeśli chodzi o Bad name to miałam wrażenie jakby to był drugi utwór który wykonali na Madison a zamiast tego naciskając PLAY CONCERT mamy jako drugą piosenkę Born to be my baby podajże. O co w tym chodzi... ? Proszę o odpowiedź ;p

POZDRAWIAM
Where are u now? Only in my dreams...
Rosie
sebcio14
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 868
Rejestracja: 6 lutego 2010, o 11:35
Lokalizacja: Włodawa

Post autor: sebcio14 »

Wtedy w MSG odbyły się 2 koncerty, owe utwory pochodzą z tego drugiego. ;) Ten na DVD był bodajże 15 a 14 był jeszcze jeden.
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

Dokładnie tak jak myślisz. Koncert sam w sobie jest naprawdę dobry. Jedyne do czego można się przyczepić to do edycji utworów tzn. "pocięcia" set listy przez Obiego Obriena. I to tak nieudolnie, że nawet słychać, że zespół przygotowuje się do wykonania Bad Name, a jednak dalej oczom wszystkich ukazuje się wykonanie innego utworu. Do DVD wykorzystali sety z dwóch nocy w MSG.
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
rosie1996
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 291
Rejestracja: 3 kwietnia 2011, o 13:52
Lokalizacja: Płock

Post autor: rosie1996 »

Dzięki za wyjaśnienie... Rzeczywiście to było takie nienaturalne jako druga piosenka born to be my baby ;) dla mnie oczywiste było że zaśpiewają Bad name. Teraz przynajmniej wiem o co chodzi. Ogólnie uważam że koncert jest naprawdę dobry ale brakuje mi piosenek z These days(np. diamond ring) i takich utworów jak Bad Medicine, Wild is the wind. Mniejsza oto uwielbiam go za ilość ballad. Niestety na "zwykłych" koncertach grają mało ballad bo nie chcą że tak powiem uśpić publiczności. Dlatego chętnie wybrałabym się na Madison ;)
Where are u now? Only in my dreams...
Rosie
usunięty użytkownik 4647

Madison Square Garden

Post autor: usunięty użytkownik 4647 »

mam pytanie ile koncertów BJ zagrał w Madison Square Garden ? A ile zostało wydanych na dvd?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zadaj pytanie (Q&A)”