Kto pyta, nie błądzi.

Możesz tutaj zadać dowolne pytanie odnośnie zespołu.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
milagros^
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 538
Rejestracja: 26 lutego 2009, o 22:36
Lokalizacja: mazowieckie..

Post autor: milagros^ »

David chyba juz nie ma zony

[ Dodano: 2009-05-04, 22:30 ]
"Miał żonę April McLean (ślub w roku 1990), ale po piętnastu latach wzięli rozwód. Ma trójkę dzieci, bliźniaki Gabrielle i Coltan (ur. 19 marca 1994 r.), oraz Tiger Lily (ur. 1 maja 2000 r.)." wikipedia.pl xD
ROCK NOW, ROCK THE NIGHT!!! <3
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Dandi pisze:No Richie napewno nie jest, sprawa rozwodu zreszta byla bardzo głośna. David chyba tez ostatnio przez jakiś rozwód przechodził bo pamiętam ,że Jon coś o tym wspominał jako wpływ na teksty na LH czy coś takiego. W sumie też prosze o jakieś naprostowanie jeśli źle mówie :P
O matko, ja to chyba się z choinki jednak urwałam :P Zupełnie zapomniałam o tym wszystkim jak pisałam posta. No więc prostując moją wypowiedź - Jon i Tico są żonaci. O rozwodzie Dave'a nic nie słyszałam.

Dzięki Dandi :D
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

Agata BJ pisze:
Dandi pisze:No Richie napewno nie jest, sprawa rozwodu zreszta byla bardzo głośna. David chyba tez ostatnio przez jakiś rozwód przechodził bo pamiętam ,że Jon coś o tym wspominał jako wpływ na teksty na LH czy coś takiego. W sumie też prosze o jakieś naprostowanie jeśli źle mówie :P
O matko, ja to chyba się z choinki jednak urwałam :P Zupełnie zapomniałam o tym wszystkim jak pisałam posta. No więc prostując moją wypowiedź - Jon i Tico są żonaci. O rozwodzie Dave'a nic nie słyszałam.

Dzięki Dandi :D
Piosenka Novocaine jest o rozwodzie Davida :)) Jest ukazany w jakich relacjach się rozstali :)) Nawet David pomagał przy tworzeniu tej piosenki ...
I've changed my name to novocaine
Awatar użytkownika
milagros^
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 538
Rejestracja: 26 lutego 2009, o 22:36
Lokalizacja: mazowieckie..

Post autor: milagros^ »

Mam takie pyt- czy w muzeum figur woskowych w Londynie jest ktoś oprócz Jona?? z Bj oczywiście ;]
ROCK NOW, ROCK THE NIGHT!!! <3
Jonoda
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 602
Rejestracja: 27 maja 2008, o 10:44
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Jonoda »

Znaczy mogę sprostować pytanie. Czy ktoś oprócz Jona jest w muzeum ? :D
13.08.11 Düsseldorf
19.06.13 Gdańsk
ekoper
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 272
Rejestracja: 11 marca 2006, o 00:09
Lokalizacja: Stockton-On-Tees/Wawa
Kontakt:

Post autor: ekoper »

milagros^ pisze:Mam takie pyt- czy w muzeum figur woskowych w Londynie jest ktoś oprócz Jona?? z Bj oczywiście ;]
nie, tylko Jon.
Awatar użytkownika
Kasiunia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 585
Rejestracja: 28 września 2005, o 09:01
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Kasiunia »

A czy ktoś wie gdzie dokładnie? Bo wiem, że w Rock Circus, ale gdzie to cudo jest? Jak tam dotrzeć i za ile? :)
witw

Post autor: witw »

Ja tego nie wiem,ale mam inne pytanie: Kto gra na skrzypcach w '' IF I was Your Mother'' ?? (o ile w ogóle są tam skrzypce... :P )
Awatar użytkownika
misiek_93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 763
Rejestracja: 24 września 2008, o 18:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misiek_93 »

Ja mam pytanie odnośnie postaci z LOAP (jest też wzmianka w It's My Life i w 99 In Shade) Tommy i Gina. Czy są to postacie wymyślone, czy może ktoś z zespołu znał takie osoby i są one prawdziwe?
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Post autor: teken020 »

a ja mam pytanie odnośnie "słuchawek" które Jon ma w uszach podczas koncertów (zresztą nie tylko on) po co je zakładają i czemu to ma służyć ?.
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
Awatar użytkownika
Bartosz231
It's My Life
It's My Life
Posty: 206
Rejestracja: 7 października 2008, o 15:39
Lokalizacja: Wolbrom

Post autor: Bartosz231 »

teken020 pisze:a ja mam pytanie odnośnie "słuchawek" które Jon ma w uszach podczas koncertów (zresztą nie tylko on) po co je zakładają i czemu to ma służyć ?.
Słuchawki sa po to by sie komunikowali miedzy soba lub zeby poprosili o cos obsługe koncertu.
misiek_93 pisze:Ja mam pytanie odnośnie postaci z LOAP (jest też wzmianka w It's My Life i w 99 In Shade) Tommy i Gina. Czy są to postacie wymyślone, czy może ktoś z zespołu znał takie osoby i są one prawdziwe?
Jon kiedys wypowiadal sie na temat Tomiego i Giny i z tego co pamietam sa to postacie fikcyjne ale juz przeszly do legendy :P
Layne_Staley

Post autor: Layne_Staley »

Bartosz231 pisze:
teken020 pisze:a ja mam pytanie odnośnie "słuchawek" które Jon ma w uszach podczas koncertów (zresztą nie tylko on) po co je zakładają i czemu to ma służyć ?.
Słuchawki sa po to by sie komunikowali miedzy soba lub zeby poprosili o cos obsługe koncertu.
Słuchawki ma chyba tylko Jon (ew. Tico, ale to są zatyczki ;] dla perkusistów) i nie służy to do żadnej komunikacji... jest to odsłuch dla wokalistów.
Awatar użytkownika
Bartosz231
It's My Life
It's My Life
Posty: 206
Rejestracja: 7 października 2008, o 15:39
Lokalizacja: Wolbrom

Post autor: Bartosz231 »

czytalem ze one sa do komunikacji... no ale moze sie myle. jesli ktos jest pewny niech napisze.
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Do komunikacji ? Dla mnie to bzdura i też uważam ,że jest to tylko odsłuch.
Obrazek
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Słuchawki to odsłuch ;) Pierwsze słyszę, że miałyby one służyć do komunikacji. Bez nich, Jon mógłby mieć problemy z wpasowaniem się w melodię.

Tommy i Gina - gdzieś czytałam, że są to postacie zmyślone przez zespół, a wzorowano się na osobach Bonnie i Clyde'a (amerykańscy przestępcy z lat 30).
Nie wiem jednak ile w tym prawdy.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zadaj pytanie (Q&A)”