Polski Top

Różnego rodzaju gry i zabawy związane z twórczością Bon Jovi.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Polski Top

Post autor: EVENo »

Zapraszam do wzięcia udziału w zabawie Polski Top.

Zabawa odbywa się w trzech etapach: zapisy, kwalifikacje i faza pucharowa. Każdy użytkownik forum może zaproponować 5 podmiotów wykonawczych (zespoły i/lub soliści) pochodzących z Polski. Wszystkie przesłane propozycje wezmą udział w drugim etapie, gdzie głosami wyłonimy finałową ósemkę lub szesnastkę.

Aby uniknąć sytuacji, w której ktoś zwleka z wysłaniem swoich kandydatur, bo "może wcześniej ktoś inny wyśle mojego faworyta" proponuję zasadę, w której nie jest konieczne wykorzystanie całej puli 5 propozycji w jednym poście. Każdy może wysłać na przykład dwa podmioty na początku, a kolejne trzy dopisać później.

Wysyłanie propozycji jest oczywiście jawne. Trwać będzie do 7 września. Kolejny etap odbędzie się, jeśli zbierzemy co najmniej 30 podmiotów. Później odbędzie się głosowanie, po którym artyści z największą liczbą punktów dostaną się do fazy pucharowej.

Zapraszam do zabawy!

Lista zgłoszonych wykonawców:
Lady Pank
Wilki
TSA
Skawalker
O.N.A.
KSU
Republika
Kult
Perfect
IRA
Luxtorpeda
Nocny Kochanek
Closterkeller
Hey
Robert Gawliński
Illusion
Chłopcy z placu broni
Letters From Silence
Myslovitz
Kortez
Jacek Kaczmarski
Stare Dobre Małżeństwo
Dżem
Róże Europy
Big Cyc
Lombard
Kobranocka
T.Love
Lao Che
Proletaryat
KarmaComa
Romantycy Lekkich Obyczajów
Blenders
The Bill
Varius Manx
happysad
Strachy Na Lachy
Maanam
Oddział Zamknięty
Budka Suflera
Obywatel GC
Cree
Lessdress
Sztywny Pal Azji
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Re: Polski Top

Post autor: ROCKSTAR »

Lady Pank
Wilki
TSA
Skawalker
O.N.A.
usunięty użytkownik 4858

Re: Polski Top

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

KSU
REPUBLIKA
KULT
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Polski Top

Post autor: Ricky Skywalker »

Perfect
IRA
Luxtorpeda
Nocny Kochanek
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
REHABILEJKO

Re: Polski Top

Post autor: REHABILEJKO »

EVENo pisze: Lady Pank
Wilki
TSA
Skawalker
O.N.A.
KSU
Republika
Kult
Perfect
IRA
Luxtorpeda
Nocny Kochanek
[/color]
Closterkelker
HEY
Gawliński
Illusion
Chłopcy z placu broni

Miałem wrzucić Dżem kosztem Illusion ALE legendę bluesa na bank ktoś wrzuci.
REHABILEJKO

Re: Polski Top

Post autor: REHABILEJKO »

ROCKSTAR pisze:Lady Pank
Wilki
TSA
Skawalker
O.N.A.
Panie, mogłeś Kombi od razu dorzucić, a Wilki pozostawić młodszym :P dinozaurze ;)
Awatar użytkownika
tribe94
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 338
Rejestracja: 7 stycznia 2013, o 17:40
Ulubiona płyta: Keep The Faith
Lokalizacja: Milicz

Re: Polski Top

Post autor: tribe94 »

Letters From Silence
Myslovitz
Kortez
Jacek Kaczmarski
Stare Dobre Małżeństwo
"Everybody's got their cross to bear these days..."
Paulska
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 288
Rejestracja: 11 czerwca 2013, o 09:22
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Łódź / Warszawa

Re: Polski Top

Post autor: Paulska »

REHABILEJKO pisze: Miałem wrzucić Dżem kosztem Illusion ALE legendę bluesa na bank ktoś wrzuci.
Wrzuci, wrzuci ;)

Dżem
Róże Europy
Big Cyc
Lombard
Kobranocka
Pozdrawiam
Paulska
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Polski Top

Post autor: EVENo »

Ode mnie na razie tylko trzy, bo wielu moich kandydatów wciąż nie ma, a sam nie wiem, który z nich zasłużył na moje Top 5 :P

T.Love
Lao Che
Proletaryat
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Polski Top

Post autor: Adrian »

KarmaComa
[BBvideo 560,340]https://www.youtube.com/watch?v=kcnSZAq6iLU[/BBvideo]
Romantycy Lekkich Obyczajów
[BBvideo 560,340]https://www.youtube.com/watch?v=KD73R4GEho0[/BBvideo]
Blenders
[BBvideo 560,340]https://www.youtube.com/watch?v=3O1FihQI4S8[/BBvideo]
The Bill
[BBvideo 560,340]https://www.youtube.com/watch?v=wkNbXNI7_4E[/BBvideo]
Varius Manx
[BBvideo 560,340]https://www.youtube.com/watch?v=Xby1imQDs3E[/BBvideo]
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
usunięty użytkownik 4858

Re: Polski Top

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

przydaliby się jeszcze Lessdress, Sztywny Pal Azji, Oddział Zamknięty, Ciechowski solo (Obywatel GC), De Press, Małgorzata Ostrowska, Dżem, coś z Grabażem, Kazik i Muniek solo...

P.S. Pół żartem, pół serio myślę o Arce Noego :) A z nieznanych o Latawcach

btw - tak w myślach pojawiły mi się jeszcze Skóra, Kobranocka, Emigranci, Azyl P, Róże Europy, Brygada Kryzys, Tilt, Golden Life, Złe Psy, Ziyo, Edyta Bartosiewicz i... wyszło na to, że to "one-hit wonder"?
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Polski Top

Post autor: EVENo »

Tomker pisze:btw - tak w myślach pojawiły mi się jeszcze Skóra, Kobranocka, Emigranci, Azyl P, Róże Europy, Brygada Kryzys, Tilt, Golden Life, Złe Psy, Ziyo, Edyta Bartosiewicz i... wyszło na to, że to "one-hit wonder"?
Co do reszty zgoda, ale Bartosiewicz? W takim wypadku można powiedzieć, że O.N.A. to też one-hit wonder...

Grabaż i Kazik są tu potrzebni, Muniek solo niekoniecznie, nie wiem skąd ten pomysł, bo nawet ja bym na niego nie głosował :P Co do dwóch pierwszych trudno jednak zdecydować, która twórczość była lepsza. W przypadku Staszewskiego na pewno u mnie wygrywa Kult. W przypadku Grabaża... w domu lepiej słucha mi się Strachów, na koncertach Pidżamy. Ciężko wybrać.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
usunięty użytkownik 4858

Re: Polski Top

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

EVENo pisze: Muniek solo niekoniecznie, nie wiem skąd ten pomysł, bo nawet ja bym na niego nie głosował :P
Ja bym glosował. Stary boy, Gan, Georgie Brown, Hot Hot hot... Dla mnie lepsze niż wiele piosenek z T. Love, wiec nie jest tak źle :)
Co do Grabaża zgoda, co do Jenny Bartosiewicz... Chodzi mi o to że chociaż ma wiele "sukcesów" to kojarzy się głównie z Jenny i potem długo nic. Hmm. nie jest tak?

P.S. Paulska - sorry, nie zauważyłem wcześniej Twoich typów, bardzo fajnie, że doszły Dżem i Kobranocka :)
REHABILEJKO

Re: Polski Top

Post autor: REHABILEJKO »

EVENo pisze:
Tomker pisze:btw - tak w myślach pojawiły mi się jeszcze Skóra, Kobranocka, Emigranci, Azyl P, Róże Europy, Brygada Kryzys, Tilt, Golden Life, Złe Psy, Ziyo, Edyta Bartosiewicz i... wyszło na to, że to "one-hit wonder"?
Co do reszty zgoda, ale Bartosiewicz? W takim wypadku można powiedzieć, że O.N.A. to też one-hit wonder...

Grabaż i Kazik są tu potrzebni, Muniek solo niekoniecznie, nie wiem skąd ten pomysł, bo nawet ja bym na niego nie głosował :P Co do dwóch pierwszych trudno jednak zdecydować, która twórczość była lepsza. W przypadku Staszewskiego na pewno u mnie wygrywa Kult. W przypadku Grabaża... w domu lepiej słucha mi się Strachów, na koncertach Pidżamy. Ciężko wybrać.

Muniek, Kazik... No tak, dajmy od razu Stachurskiego albo jak mu tam? Tadeusza? Hm, Sławomira? ;) Oczywiście kwestia gustu... Kazik to dla mnie od zawsze taki Andrzej Lepper Polskiej Sceny.

Na pewno Nosowska solo, De Mono(?), A co mi tam... Paktofonika!

Urszula od Konika, Budka Surfera ;) , Piersi z Kukizem, Liroy :P

Marek Grechuta, itp itd...
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Polski Top

Post autor: Ricky Skywalker »

REHABILEJKO pisze:
EVENo pisze:
Tomker pisze:btw - tak w myślach pojawiły mi się jeszcze Skóra, Kobranocka, Emigranci, Azyl P, Róże Europy, Brygada Kryzys, Tilt, Golden Life, Złe Psy, Ziyo, Edyta Bartosiewicz i... wyszło na to, że to "one-hit wonder"?
Co do reszty zgoda, ale Bartosiewicz? W takim wypadku można powiedzieć, że O.N.A. to też one-hit wonder...

Grabaż i Kazik są tu potrzebni, Muniek solo niekoniecznie, nie wiem skąd ten pomysł, bo nawet ja bym na niego nie głosował :P Co do dwóch pierwszych trudno jednak zdecydować, która twórczość była lepsza. W przypadku Staszewskiego na pewno u mnie wygrywa Kult. W przypadku Grabaża... w domu lepiej słucha mi się Strachów, na koncertach Pidżamy. Ciężko wybrać.

Muniek, Kazik... No tak, dajmy od razu Stachurskiego albo jak mu tam? Tadeusza? Hm, Sławomira? ;) Oczywiście kwestia gustu... Kazik to dla mnie od zawsze taki Andrzej Lepper Polskiej Sceny.
Co do Kazika - się nie zgodzę. Wiadomo, aparycję ma, jaką ma, co wypił, to jego, ale to generalnie bardzo inteligentny i sympatyczny facet jest ;)

Jeśli zaś chodzi o Muńka... cóż, mam na gościa straszną alergię. Podpadł mi, gdy supportował Europe (dwukrotnie!) i za każdym razem okazywał kompletny brak szacunku dla zespołu, przed którym mu przyszło wystąpić i jego fanów. Potworny buc.
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry / Zabawy”