SURVIVOR: Radio Free America

Różnego rodzaju gry i zabawy związane z twórczością Bon Jovi.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

SURVIVOR: Radio Free America

Post autor: EVENo »

Najbardziej i najdłużej oczekiwana zabawa w historii forum Always! Wielu z Was od miesięcy, a nawet lat (!) codziennie sprawdzało forum, tylko po to, aby zobaczyć, czy nareszcie jest. I w końcu, doczekaliśmy się. Startuje SURVIVOR z płyty RSO - Radio Free America!

Przypominam zasady: w każdej rundzie użytkownicy głosują na ich zdaniem najgorszy utwór z zestawienia. Piosenka z największą liczbą głosów odpada. Jako, że tytułów na samym początku jest sporo, ewentualne remisy kończyć się będą wykluczeniem kilku utworów na raz.

[1] Making History
[2] We Are Magic
[3] Rise
[4] Take Me
[5] Masterpiece
[6] Walk With Me
[7] I Don't Want To Have To Need You Now
[8] Truth
[9] Together On The Outside
[10] Good Times
[11] Forever All The Way
[12] I Got You Babe
[13] One Night Of Peace
[14] Blues Won't Leave Me Alone
[15] Hellbound Train

Głosujemy do poniedziałku.
Mój głos: [12] I Got You Babe
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
tribe94
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 338
Rejestracja: 7 stycznia 2013, o 17:40
Ulubiona płyta: Keep The Faith
Lokalizacja: Milicz

Re: SURVIVOR: Radio Free America

Post autor: tribe94 »

[10] Good Times
"Everybody's got their cross to bear these days..."
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: SURVIVOR: Radio Free America

Post autor: Ricky Skywalker »

[10] Good Times
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
usunięty użytkownik 4858

Re: SURVIVOR: Radio Free America

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

czy "najgorszy"... Zależy jak na to spojrzeć, więc wyłamię się ze schematu "masterpiece-i got you babe-good time" ;D i podam utwór, który mnie zdecydowanie najbardziej nudzi i który najczęściej przeskakuję:

[14] Blues Won't Leave Me Alone !
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: SURVIVOR: Radio Free America

Post autor: Damned »

[2] We Are Magic

Jedyny utwór na tej płycie, w którym granica kiczu została przekroczona o krok za daleko. "Coco Jambo", jak to trafnie podsumował kolega Rehabilejko :D
Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Re: SURVIVOR: Radio Free America

Post autor: ROCKSTAR »

10] Good Times
Kuba80BJ
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 389
Rejestracja: 31 stycznia 2013, o 15:58
Lokalizacja: Gdańsk

Re: SURVIVOR: Radio Free America

Post autor: Kuba80BJ »

To ja może na start dam:
[12] I Got You Babe
Tomker pisze:[14] Blues Won't Leave Me Alone !
:o Żółta kartka ;)

Eveno, dzięki :) Na to czekałem :)
usunięty użytkownik 4858

Re: SURVIVOR: Radio Free America

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Kuba80BJ pisze:To ja może na start dam:
[12] I Got You Babe
Tomker pisze:[14] Blues Won't Leave Me Alone !
:o Żółta kartka ;)
no spoko, liczyłem się z tym, że za ten "taktyczny faul" moge zostać upomniany ;) ale Panie sędzio, w takim razie jaką kartkę pan przydzieli Ori za teledysk do tej piosenki bez Richiego? Albo bardziej za wślizg tytułu z RSO na Orianthi? :cfaniak: Hmmm...? ;) Albo drużyna F.C. RSO będzie grać zespołowo, albo powinni zmienić grę na "sport" indywidualny! ;)

P.S. A Good Times latem uwielbiam! Szczególnie wersję reggae, serio! :)
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: SURVIVOR: Radio Free America

Post autor: EVENo »

Tomker pisze:P.S. A Good Times latem uwielbiam! Szczególnie wersję reggae, serio! :)
Ja też! :D Oryginalna wersja też ma swój luzacki klimat, idealnie sprawdzający się w słoneczne dni, tym bardziej jeśli jedyne, co mamy do roboty to :faja:
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: SURVIVOR: Radio Free America

Post autor: Dand »

[5] Masterpiece

Też uwielbiam Good times w wersji reggae, zwłaszcza teraz przy fali upałów,jadąc autem, no pięknie wchodzi :)
Obrazek
usunięty użytkownik 4858

Re: SURVIVOR: Radio Free America

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

no to piona! :) :okulary:
Kuba80BJ
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 389
Rejestracja: 31 stycznia 2013, o 15:58
Lokalizacja: Gdańsk

Re: SURVIVOR: Radio Free America

Post autor: Kuba80BJ »

Tomker pisze:no spoko, liczyłem się z tym, że za ten "taktyczny faul" moge zostać upomniany ;) ale Panie sędzio, w takim razie jaką kartkę pan przydzieli Ori za teledysk do tej piosenki bez Richiego? Albo bardziej za wślizg tytułu z RSO na Orianthi? :cfaniak: Hmmm...? ;) Albo drużyna F.C. RSO będzie grać zespołowo, albo powinni zmienić grę na "sport" indywidualny! ;)
Hmm, a to zależy... Jeżeli chodzi o brak obecności RS to wg mnie w tym teledysku jest akurat zrozumiały (tak samo jak byłby jej brak w np. "Forever", a nawet tam jeszcze bardziej). Jeśli chodzi o wślizg - jeżeli uzgadniała z resztą składu i była zgoda na to (a tak zakładam) to myślę, że nie ma problemu. A jeżeli mamy bunt w zespole i zagrywki solo pod publikę (co byłoby co najmniej dziwne, bo jednak reszta składu raczej internetu używa i się by dowiedziała o takiej samowolce i tak), to odsunięcie ze składu na następny mecz i przemyślenie zachowania z możliwością usunięcia z zespołu na stałe :)
usunięty użytkownik 4858

Re: SURVIVOR: Radio Free America

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

rozumiem, że takie rozwiązanie może być prostsze, ale ja jednak wolałbym, żeby póki co bronili barw RSO wspólnie. Oddzielanie utworów, które wyszły pod wspólną nazwą zespołu(?) wprowadza bezsens nawet tutaj w naszej zabawie. No, bo skoro nagle okazuje się, że Blues Won't Leave Me Alone to tylko i wyłącznie piosenka Ori, a nie RSO to co robi w naszym zestawieniu? :cfaniak:
Wystarczyło wstawić krótki fragment z Richiem (choćby tak jak mamy migawkę z nazwą RSO). Tym bardziej, że chcąc nie chcąc jest to pierwsze wideo "promujące" album RSO
Kuba80BJ
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 389
Rejestracja: 31 stycznia 2013, o 15:58
Lokalizacja: Gdańsk

Re: SURVIVOR: Radio Free America

Post autor: Kuba80BJ »

Co do zasady, to się z Tobą jak najbardziej zgadzam :) Jednak jak wiemy z obozu RSO jest sporo ciężkich do zrozumienia ruchów ;) Tu paradoks mamy podwójny, bo na kanale Ori pojawia się kawałek RSO, co jest nielogiczne z punktu widzenia większości i jej subskrybentów i fanów RSO, więc zmienia na swoje imię, co z kolei kłóci się z prawowitym wykonawcą utworu. I jest "zonk" tak czy siak. Dlatego też ten utwór wg mnie nie jest promującym album RSO w żaden sposób, gdyby tak było powinien się pojawić na kanale YT RSO. A utwór tak czy siak pojawia się w naszej zabawie i na albumie, bo było nie było, jego autorami są RS i O, choć głównym producentem jest O, a że teledysk poszedł w innym kierunku to już inna sprawa :)
Jeżeli ja bym decydował, to jako utwór i teledysk promujący album i barwy RSO dałbym 'Making History' (mimo mojej sympatii do Bluesa i Forever). Wtedy byłaby gra zespołowa. Póki co wg mnie promocji zespołu nie ma dalej a ten teledysk jest takim artystycznym pomysłem "ot tak" (chyba?) :)
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: SURVIVOR: Radio Free America

Post autor: prezes1 »

[10] Good Times
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry / Zabawy”