POJEDYNEK TELEDYSKÓW BON JOVI

Różnego rodzaju gry i zabawy związane z twórczością Bon Jovi.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
usunięty użytkownik 4858

POJEDYNEK TELEDYSKÓW BON JOVI

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Pojedynki systemem pucharowym wg dat powstania. Zwycięzca przechodzi dalej, pokonany odpada.

Pierwsza walka:
Runaway
(reż.Michael Cuesta)
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=s86K-p089R8
vs
She Don't Know Me
(reż.Martin Kahan)
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=omLgJe9cnCw

mój głos idzie na She don't know me
Ostatnio zmieniony 30 czerwca 2014, o 18:07 przez usunięty użytkownik 4858, łącznie zmieniany 5 razy.
Awatar użytkownika
Cleevleen
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 254
Rejestracja: 26 grudnia 2011, o 15:14
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Cleevleen »

Runaway zdecydowanie. Co prawda efekty specjalne są na *ekhem ekhem* nienajwyższym poziomie, ale to dodaje temu swoistego klimatu. Przede wszystkim chodzi mi o fabułę piosenki - ta uciekająca dziewczyna to przynajmniej w moich wyobrażeniach esencja zbuntowanych nastolatek lat '80 - i o jej "przemianę" z dziewczyny w mundurku w wersję trochę bardziej zakręconą. Nie wspominając o tekście, ale nie o tym teraz mówimy ;) No i piszczący na samym końcu Jonny-boy <3 :D

Za She Don't Know Me nigdy specjalnie nie przepadałam (ostatnio trochę bardziej spodobała mi się po wysłuchaniu wersji z Document in Japan), co oczywiście odbiło się na teledysku. Ta kobieta z baru (z wysoko upiętymi włosami), za którą chodzi Jon wygląda, jakby mogła być jego matką. A on sam ma na sobie spodnie tak obcisłe, że nie wiem, jak się w nich porusza - co świetnie widać w momencie, gdy schodzi z górki po ulicy. Idzie jak na szczudłach. Ogólnie cały zamysł teledysku wydaje mi się być bardzo dziwny.
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

She Don't Know Me :cfaniak:
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Cleevleen pisze:Runaway zdecydowanie. (...) "przemianę" z dziewczyny w mundurku w wersję trochę bardziej zakręconą.
Przemiana jak najbardziej na tak! :cfaniak:
Obrazek
Obrazek
Yana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 996
Rejestracja: 8 kwietnia 2013, o 21:16
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Yana »

Oba są beznadziejne, ale wybieram Runaway :D Ogólnie za Ryśkowe miny, np te:

Obrazek
Obrazek

:whoeva:
Stick to your guns.
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Cleevleen pisze: Za She Don't Know Me nigdy specjalnie nie przepadałam (...) Ta kobieta z baru (z wysoko upiętymi włosami), za którą chodzi Jon wygląda, jakby mogła być jego matką
ale Oldtimer na kółkach jest niezły :D Przypomina się Sofia, choć w teledysku to nie Buick tylko Cadillac :)
Obrazek

[ Dodano: 2013-10-10, 22:43 ]
Yana pisze:Oba są beznadziejne, ale wybieram Runaway :D Ogólnie za Ryśkowe miny, np te:
:D Yana, nie narzekaj, bo w nowych teledyskach to juz tylko miny Bobbiego będziemy oglądać ;)
Awatar użytkownika
Cleevleen
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 254
Rejestracja: 26 grudnia 2011, o 15:14
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Cleevleen »

Gdybym umiała zrzuty robić to też bym tak pokomentowała xD

To możesz od razu umieścić Jona-skradacza z okolic 1:33 :D
Yana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 996
Rejestracja: 8 kwietnia 2013, o 21:16
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Yana »

Tomker pisze: :D Yana, nie narzekaj, bo w nowych teledyskach to juz tylko miny Bobbiego będziemy oglądać ;)
Ależ ja nie narzekam, aż tak :D I Bobkiem Ty mnie nie strasz :nonono:
Stick to your guns.
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

She Don't Know Me oczywiście ! :D W tym teledysku nie wiem kto jest ''lepszą laską'' Jon czy dziewczyna za którą chodzi :D
W ogóle to mam identyczne buty jak Jon w tym video :D A i zauważcie, ze to CEO nosi obcas a jego panna na płaskim he he, co za czasy :)

Afro Davida cudne :)

Tomker przecież Sofia to Cadillac!! :D Coś nie uważnie czytałeś wszystkie newsy i nie słuchałeś Panów z MJM ;) :cfaniak:
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Cleevleen pisze:Gdybym umiała zrzuty robić to też bym tak pokomentowała xD

To możesz od razu umieścić Jona-skradacza z okolic 1:33 :D
Cleevleen, rozumiem, ze to twoja ulubiona scena? ;) Możesz jeszcze zmienić swój typ głosowania :D ;) Obrazek

[ Dodano: 2013-10-10, 23:10 ]
Yana pisze: Ależ ja nie narzekam, aż tak :D I Bobkiem Ty mnie nie strasz :nonono:
Yana, wiem, że nie narzekasz (dlatego mrugnąłem;) Po prostu chciałem Cię sprowokować do rozmowy ;)

[ Dodano: 2013-10-10, 23:13 ]
monjovi pisze: Tomker przecież Sofia to Cadillac!! :D Coś nie uważnie czytałeś wszystkie newsy i nie słuchałeś Panów z MJM ;) :cfaniak:
Dla nich wydłużony stary trabant to też Cadillac :D Mogliby o tym w liście do "Teraz Rocka" napisać :D ;)
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

Haha 1:33 .. zawsze zastanawiałam się po co i dlaczego jest ten fragment w teledysku?:D Wygląda jakby go głodzili, i te porteczki białe :D klasa ! ;)

Oj jakbym ja zaczęła pisac list do Teraz Rocka to by chyba go nie opublikowali :D
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Moniko, gdybyś napisała co Ci się nie podoba w starych teledyskach to by opublikowali :D ;)

(pewnie pamiętasz jak prezes podawał co w opublikowanym liście napisał niejaki "pan Igor"? 'koszmar', 'tandetny pudel metal' i 'totalny obciach dla całego Teraz Rocka za wkładkę' o BJ'. Pan Igor prosił też redakcję o opamiętanie... :D
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

O widzę że nowy konkurs! :)
Wszystkie stare teledyski są tragiczne pod każdym względem, hehe, dużo zabawy będzie! :D
She Don't Know Me!
Runaway z tą scenografią to koszmar!
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

prezes1 pisze: Runaway z tą scenografią to koszmar!
miał być koszmar... ;) Prezes, a wiesz, że "koszmar" to jedno z ulubionych słówek "korespondenta TR, niejakiego "pana Igora"?:D;)
Obrazek
Radiation exposures to nie przelewki :cfaniak: A scenografia to po prostu pozostałości po apartamencie hotelowym ;)
Nie jest tak źle, gunsi gorsze zadymy robili ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

Runaway

chyba pierwszy raz kiedy zobaczyłam jak Tico kręci pałeczkami pomiędzy uderzeniami; wciąż tak robi na koncertach
fajnie, że wrócił do swoich 'garów' :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry / Zabawy”