SURVIVOR (6): These Days

Różnego rodzaju gry i zabawy związane z twórczością Bon Jovi.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
EVENo

Post autor: EVENo »

Zwycięzca:
My Guitar Lies Bleeding in My Arms


2. miejsce: These Days
3. miejsce: Something To Believe In


---

Zacznę od tego, iż jestem zaskoczony taką sympatią do utworu These Days. Jest to utwór niepowtarzalny, niosący mi kilka wrażeń, ale na tle całej płyty jest gdzieś pośrodku.

Zwycięzca - nic dodać, nic ująć - mój faworyt. Choć raz ostateczny wynik na szczycie całkowicie pokrywa się z moimi gustami. Przyznacie, że ta walka wieczoru była znacznie bardziej emocjonująca, niż podczas MMA Attack 3 :P

Najniżej stopień podium przypadł drugiemu z mojemu faworytów, ale o czołówce nie ma co mówić, bo na tym krążku wszystko jest czołówką. W takim razie kilka słów o przegranych - przedostatnie miejsce All I Want Is Everything to dla mnie ogromne nieporozumienie. Sporym nietaktem było również zwycięstwo If That's What It Takes nad Hearts Breaking Even. Wyjątkowo długo utrzymał się w stawce (It's Hard) Letting You Go, ale w tej sprawie nie mam większych zastrzeżeń, aczkolwiek jestem zaskoczony.

---

Prawdopodobnie najcięższe SURVIVORY za nami. Jak wiemy, Bon Jovi po These Days mieli dłuższą przerwę i takowa też nas czeka w tej chwili. Ale nie martwcie się - Crush przybędzie jeszcze w maju ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry / Zabawy”