SURVIVOR (5): Keep The Faith

Różnego rodzaju gry i zabawy związane z twórczością Bon Jovi.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kasaid
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 206
Rejestracja: 27 lipca 2011, o 14:45
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Kasaid »

A jak mnie ktoś pyta o rozstrzygnięcia na mojej ulubionej płycie to odpowiadam.
Mogłabym twierdzić, że każdy głos oddawałam z bolącym sercem, ale tak naprawdę wpisywanie "I Want You" nie przynosiło mi zbyt wielkiego cierpienia. Raczej nie odpadał utwór, na który głosowałam w danej rundzie, więc umywam ręce od tych wyroków.

Mogłabym się dać pokroić za wyższe miejsca Sleep, Blame czy też Little Bit Of Soul, ale muszę pogodzić się z tym, że bycie takim mało wymagającym fanem nie jest specjalnie popularne.

Po przeczytaniu tego co EVENo sądzi o Dry County muszę zacytować Jona i rzec Amen.
Awatar użytkownika
Gloria
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 963
Rejestracja: 4 listopada 2012, o 22:17
Lokalizacja: brać kasę na koncerty?

Post autor: Gloria »

Ja tez mam podsumować? :cfaniak:

Cieszę się, że wygrało Dry County bo to zdecydowanie mój ulubiony kawałek z płyty (chociaż musiałam do tego dojrzeć). Drugie miejsce Bed of Roses też jak najbardziej zasłużone. Zaskoczyło mnie stosunkowo szybkie odpadnięcie Keep the faith oraz Blame it on a love of R&R (chociaż jeśli chodzi o ta drugą to chyba ogólnie nie jest zbyt lubiana, przynajmniej na tym forum ;] )

Survivor łatwy nie był, bo uwielbiam całą płytę ale cóż, coś musi odpaść żeby coś innego mogło wygrać.
Malkolit
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 401
Rejestracja: 12 czerwca 2012, o 06:56
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Malkolit »

Moje podium:

1. Dry County
2. If I Was Your Mother
3. Keep The Faith

Zdziwiło mnie bardzo szybkie odpadnięcie Bit Of Soul (myślałem, że to bardziej ceniony utwór). Nie bardzo rozumiem, w czym I Want You jest słabsze od innych ballad, wg mnie ma dobry tekst, dobrą, chwytliwą melodię, hardrockową perkusję w tle (dobrze zaaranżowane partie).

Najsłabsze utwory:
Sleep
Woman In Love
Save A Prayer

Następny survivor, to będzie największe wyzwanie.
EVENo

Post autor: EVENo »

Malkolit pisze:Następny survivor, to będzie największe wyzwanie.
A właśnie, zapomniałem powiadomić - SURV z These Days startuje w niedzielę lub poniedziałek ;)
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

EVENo pisze:
Malkolit pisze:Następny survivor, to będzie największe wyzwanie.
A właśnie, zapomniałem powiadomić - SURV z These Days startuje w niedzielę lub poniedziałek ;)
EVENo dopisz w którym miesiącu albo chociaż, w którym roku bo jak w kolejny wtorek Ci przypomnę to znowu odpiszesz, że nie podałeś dokładnej daty... :D ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry / Zabawy”