Survival - What About Now

Różnego rodzaju gry i zabawy związane z twórczością Bon Jovi.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

usunięty użytkownik 4858

Survival - What About Now

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Zrezygnowałem z "Every Road Leads Home to You" bo ten utwór oryginalnie przynależy do innej płyty, a dodałem bonus z wydania japońskiego "Into The Echo"

Nowym forumowiczom wyjaśniam, że eliminujemy najsłabszy utwór:

1. Because We Can
2. I'm With You
3. What About Now
4. Pictures of You
5. Amen
6. That’s What the Water Made Me
7. What’s Left of Me
8. Army of One
9. Thick as Thieves
10. Beautiful World
11. Room at the End of the World
12. The Fighter
13. These Two Hands
14. Not Running Anymore
15. Old Habits Die Hard
16. Into The Echo

Mój typ:
15. Old Habits Die Hard
Ostatnio zmieniony 1 listopada 2013, o 22:59 przez usunięty użytkownik 4858, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Risting
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 349
Rejestracja: 8 listopada 2012, o 14:43
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Risting »

12. The Fighter
These open arms...
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

1. Because We Can


Jeśli usuwasz Every Road to to samo wypada zrobić z Old habits i Not Running - one też przynależą do innej płyty, soundtracku Stand Up Guys.
Obrazek
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

1. Because We Can

Ale dwóch solowych piosenek Jona też nie powinno być tutaj.. Obie pojawiły piosenki wcześniej na soundtracku. W ogóle chyba za wcześnie zrobiłeś ten SURVIVOR, bo jeszcze niektórzy nie słyszeli płyty..
Ostatnio zmieniony 12 marca 2013, o 19:30 przez Smolek, łącznie zmieniany 2 razy.
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Dand pisze:1. Because We Can


Jeśli usuwasz Every Road to to samo wypada zrobić z Old habits i Not Running - one też przynależą do innej płyty, soundtracku Stand Up Guys.
Dand, dodałem te 2 utwory Jona bo wydali je pod szyldem BON JOVI WHAT ABOUT NOW, A Richie swoje Every Road pod Swoim szyldem. Teraz pasi?
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Nie bardzo rozumiem. Tak samo jak Every Road Richiego było wydane pierwotnie na innej płycie tak samo dwa solowe numery Jona byly najpierw wydane na płycie Stand Up Guys Original Motion Picture Soundtrack.
Obrazek
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Dand pisze:Nie bardzo rozumiem. Tak samo jak Every Road Richiego było wydane pierwotnie na innej płycie tak samo dwa solowe numery Jona byly najpierw wydane na płycie Stand Up Guys Original Motion Picture Soundtrack.
A co tu jest niejasnego? Jak by BJ wydali good guys don't always wear white na OFICJALNEJ płycie BON JOVI to, też nie miałbym tego traktować jako integralnej części tej płyty?

A nie czepiasz się przypadkiem, bo wyrzuciłem Samborę?
Przecież gdyby Jon wydał wcześniej Not running i Old habits na Swojej solowej płycie to też by wyleciały. W czym problem Dand?
Awatar użytkownika
fmk.
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 306
Rejestracja: 1 listopada 2012, o 20:37
Lokalizacja: Chojnice

Post autor: fmk. »

15. Old Habits Die Hard

Ktoś tu zabiera pracę koledze. Nie miała być czasem seria survivor'ów w kolejności wydania? :D
What a beautiful mess..
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Nie chodzi o Sambore po prostu te piosenki nie są integralna częścią What About Now, nie były tworzone na ten album. Ani solowe Jona ani solowy Sambory. Zreszta nie ma ich na normalnej wersji płyty. No ale rób jak chcesz bo widze,że i tak sie nie dogadamy.
Obrazek
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

fmk. a widziałeś, że solowa Jona przeleżała chyba z rok w "poczekalni" :D

[ Dodano: 2013-03-12, 21:01 ]
Dand pisze:Nie chodzi o Sambore po prostu te piosenki nie są integralna częścią What About Now, nie były tworzone na ten album. Ani solowe Jona ani solowy Sambory. Zreszta nie ma ich na normalnej wersji płyty. No ale rób jak chcesz bo widze,że i tak sie nie dogadamy.
A co ty taki drażliwy jesteś? Wyjaśniłem jasno i klarownie o co chodzi. Bez obrazy, ale -powiedz prosto z mostu o co ci chodzi i nie rób gierek jak krecik
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Jak ja moge to prosciej napisać ?
OLD HABITS+NOT RUNNING+EVERY ROAD NIE MA NA NORMALNEJ WERSJI PŁYTY. TO NIE SĄ PIOSENKI TWORZONE NA WHAT ABOUT NOW. Normalna wersja ma 12 piosenek.
Prościej nie potrafie, jak nadal jest jak krecik to juz odpuszczam bo inaczej sie nie da.
Takie jest moje zdanie, jak go nie rozumiesz to trudno, jak rozumiesz a sie nie zgadzasz to po prostu zostaw jak zrobiłeś i tyle.
Obrazek
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Dand A rozumiesz, że skoro dodałem Into the echo z WAN z bonusem to nielogicznie było by nie dodać running i habits?

Jakoś nie przeszkadzało ci oceniać 16 utworów na płycie "What About Now" w temacie oceny wydawnictw. Schizofrenia? Mam, nadzieję, że nie, ale strzał we własne kolano na pewno... Raz uznajesz 14. Not Running Anymore 7/10 i 15. Old Habits Die Hard 7/10 za integralną część WAN, a raz nie :D

Dand pisze: 1. Because We Can 4/10
2. I'm With You - CUDO, klimat jak z These Days, nie myślałem,że jeszcze coś takiego od BJ usłysze, no i to solo, kapitalne. 10/10
3. What About Now - ogólnie mi sie podoba ale ten refren mnie gryzie, nie ma w nim nic mocy, emocji, takie po prostu odśpiewanie i tyle. 6/10
4. Pictures of You - może na początku czuć małe disco ale potem już to znika, super tekst i świetnie zaśpiewane, z takim klimatem. Bardzo nowoczesne ale w dobrym tego słowa znaczeniu, przyjmne solo. 8/10
5. Amen - kapitalna, klimatyczna ballada. Świetna aranżacja,tekst. Trzeba jednak słuchać na słuchawkach bo jakoś w zwykłych głośnikach nie daje takiego odbioru, troche sie rozmywa. 10/10
6. That’s What the Water Made Me - żałuje troche,że jestem tym osłuchany bo to naprawde udany numer, szkoda,że nie jest brany pod uwage na singla. 8/10
7. What’s Left of Me - nawet jeśli to country to ja takie country lubie. bardzo w stylu Saturday night które uwielbiam. Nawiązania z LH dla mnie nietrafne bo nie czuje tu tego Nashville, które tam czuć. To typowe Bon Jovi rock'n'rollowo-country. 8/10
8. Army of One - po początkowej niechęci zaczynam się coraz bardziej przekonywać ale ciągle mnie ten prostacki refren gryzie. 6/10
9. Thick as Thieves - największe zaskoczenie, myślałem,że to będą nudy ale jednak bardzo wciąga, świetnie sie rozwija 8/10
10. Beautiful World - też spora niespodzianka, świetny tekst, w ogóle gdy wchodzi refren to mi sie gigantyczny banan na twarzy pojawia, gdyby tylko były wyraźniejsze mocniejsze gitary to było by coś zjawiskowego 9/10
11. Room at the End of the World - jest w tym jakaś mroczność, troche mnie ten Room gryzie, raz mi sie nie podoba, raz bardzo podoba, musze sie jeszcze osłuchać z nim 7/10
12. The Fighter - super brzmi akustyk, dotarł do mnie ten tekst, nie nudzi mnie tak jak live 7/10
13. These Two Hands - niby zerżnięte od viva la vida, nawet słowa sie powtarzają, chyba roll the dice ;p ale mi sie podoba, I could kick your ass 8/10
14. Not Running Anymore 7/10
15. Old Habits Die Hard 7/10
16. Every Road Leads Home to You 9/10
Myślę, że przyczyna twojego ataku na mnie leży gdzie indziej...
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

I oceniłem wtedy wszystko co było, włącznie z Every Road. Dlatego nie rozumiem,że Every Road odpada a Not Running już nie. Nie rozumiem tej argumentacji. Albo dajemy wszystko albo odrzucamy każdy solowy utwór. Wszystko sie rozchodzi o twoja początkową argumentacje,że Every Road odpada bo było na innej plycie to ja sie pytam dlaczego zostaje Not Running i Old Habits. Tu leży źródło problemu. Nie dlatego,że ich nie lubie bo lubie i to bardzo ale tu nie o to chodzi. Jednak najwyraźniej nie jesteś w stanie tego zrozumiec.

Zresztą zobacz co Smolek napisał. To nie jest tylko moje widzi misie. Jak mnie nie rozumiesz to może chociaż jego.
Obrazek
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

No i wyszło szydło z worka... wyszło na moje, tak jak mówiłem, obraziłeś się, że usunąłem utwór Sambory :D Do tego doszła urażona ambicja :D

Argumentacji usunięcia Every road nie będę, powtarzał, jest kilka razy wyjaśniona wcześniej

Dand na przyszłość powiedz wprost o co ci chodzi, bo czasu szkoda na krecią robotę... :P

No nic, jak dla mnie rozłożyłeś temat :D

P.S. Smolek - zamykamy temat?
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Usunąłeś bez sensu. Po prostu tego rozumowania nie kminie. Co gorsza, chyba ty również :D
Nawet nie będę pytał dlaczego uważasz Every Road za utwór z innej plyty a Old Habits już nie bo pewnie i tak nie odpowiesz. Albo coś tam pokręcisz o innych utworach.

Zobacz na mój pierwszy post. Jeśli to nie jest napisane wprost to stary, masz spory problem z czytaniem ze zrozumieniem. Albo ze zwykłym rozumieniem.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry / Zabawy”