SURVIVOR (3): Slippery When Wet

Różnego rodzaju gry i zabawy związane z twórczością Bon Jovi.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
rtcr
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 215
Rejestracja: 15 maja 2011, o 19:54
Lokalizacja: Pińczów

Post autor: rtcr »

[3] Livin' On A Prayer
How does money lead to greed
When there's still hungry mouths to feed
EVENo

Post autor: EVENo »

W finale oddano 25 głosów.

Zwycięzca:
Wanted Dead or Alive


2. miejsce: Livin' On A Prayer
3. miejsce: You Give Love a Bad Name


---

O ile szybkie odpadnięcie Without Love mnie nie dziwiło, tak wynik Social Disease mnie zaszokował. Piosenkę takiego kalibru śmiało obstawiałbym w walce o miejsca tuż za podium (które od samego początku było zarezerwowane dla faworytów). Większości nie przypadły do gustu również inne rockersy z Wild In The Streets na czele. Właściwie nie licząc przebojowego Bad Name tylko Raise Your Hands pozostało w walce o czołowe lokaty jeśli chodzi o przedstawicieli mocnego brzmienia.

Jednak ten SURVIVOR od początku był skazany na to, by toczyć się nie po mojej myśli. Nawet gdyby już w drugiej rundzie odpadło I'd Die For You byłbym zmuszony aż do samego finału głosować na LOAP :P

Na weekend i początek tygodnia przygotowałem trzy ciekawe versusy składające się z półfinałów i finału. Pierwszy z nich jest już dostępny. Natomiast do wtorku radzę przypomnieć sobie brzmienie New Jersey ;) Choć taka płyta chyba nie ma prawa się zakurzyć :D

A jakie są Wasze opinie o wynikach tego SURVIVORA? Zapraszam do dyskusji.
Awatar użytkownika
fmk.
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 306
Rejestracja: 1 listopada 2012, o 20:37
Lokalizacja: Chojnice

Post autor: fmk. »

Social Disease moim zdaniem odpadła w najlepszym dla niej momencie. Zdziwiła mnie jedynie niechęć do Never Say Goodbye. Gdybym survivor prowadził sam to również skończył by się w ten sposób :D
What a beautiful mess..
Awatar użytkownika
Gloria
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 963
Rejestracja: 4 listopada 2012, o 22:17
Lokalizacja: brać kasę na koncerty?

Post autor: Gloria »

Mi było dosyć ciężko wyrzucać poszczególne piosenki, natomiast finał kompletnie nie pokrył się z moimi przewidywaniami. Spodziewałam się raczej czegoś takiego:

#1Prayer
#2 Bad Name
#3 Wanted

.. ale to pewnie moje pobożne życzenie bo osobiście uwielbiam LOAP i mogłabym na jej temat pisać długo ale nie o to chodzi. Z drugiej strony dobrze wiedzieć, że żaden Survivor nie jest przewidywalny.

A na New Jersey też już czekam :cfaniak:
Malkolit
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 401
Rejestracja: 12 czerwca 2012, o 06:56
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Malkolit »

Szkoda, że Let It Rock tak szybko odpadło... Moja trójka to 1) Let It Rock, 2) Living On A Prayer, 3) Raise Your Hands.
Trudny Survivor to będzie (dla mnie) przy These Days i Crushu...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry / Zabawy”