SURVIVOR: reaktywacja - temat organizacyjny + Offtop

Różnego rodzaju gry i zabawy związane z twórczością Bon Jovi.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

krzyu
It's My Life
It's My Life
Posty: 133
Rejestracja: 5 marca 2010, o 22:25
Lokalizacja: Starachowice

Post autor: krzyu »

Może odnośnie nośników CD latach 80. wypowie się ktoś bardziej "techniczny" ;), bo sam mam o tym małe pojęcie...

Co by nie było samego offtopu to mógłby mi ktoś pokazać listę tych 30 piosenek z sesji SWW?
Może sami sobie wybierzmy 12tkę naszym zdaniem najlepszą :)
(to też taki nieśmiały pomysł na zabawę - podajemy wszystkie nagrania z poszczególnych sesji i głosujemy na te 10-12 najlepszych. U mnie np. Bounce wyglądała by zupełnie inaczej... Ale od razu przyznaję, że nie mam czasu na prowadzenie takiej zabawy, więc może byłby ktoś chętny :P)
EVENo

Post autor: EVENo »

ZB pisze:Trzeba bylo od razu wypieprzyc Social Disease i Without Love i z glowy.. Ewentualnie wrzucic to 'Edge Of A Broken Heart' i juz.
Powiedzmy, że Edge nie zakwalifikował się do SWW, tak samo jak Anglia nie zakwalifikowała się do Euro 2008.

Więc powiedzmy też, że nie wypieprzę od razu SD i WL, bo to tak jakby od razu wywalić wszystkich finalistów biegu na 100m, bo wiadomo, że Usain Bolt wygra. To byłby false start, taki sam jaki Bolt popełnił podczas MŚ 2011.

Druga strona medalu jest taka, że dziewiąte i dziesiąte miejsce to nie to samo. Skoczkowie, którzy nie dostali się do drugiej serii konkursu nie są plasowani ex aequo na 31. miejscu.

To, że głosowałem na WL, nie znaczy, że jeśli odpadnie to zacznę wybierać SD, to samo może się tyczyć każdego.
krzyu pisze:A co powiesz na listę uszeregowaną chronologicznie? A nie wg systemu zespół i potem solo?
Osobiście wolę pozostać przy tym systemie. Te solowe SURIVIVORY są właściwie tylko dodatkiem do podstawowego, obowiązkowego składu.
Awatar użytkownika
ZB
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 424
Rejestracja: 18 lipca 2007, o 15:26
Lokalizacja: };]

Post autor: ZB »

EVENo pisze:To, że głosowałem na WL, nie znaczy, że jeśli odpadnie to zacznę wybierać SD, to samo może się tyczyć każdego.
I to jest wlasciwie jedyny fragment, ktory do mnie przemowil :D Oczywiscie propozycja byla z przymruzeniem oka, kocham te utwory.

W ogole ta zabawa jest sadystyczna! Z takich albumow piosenek sie nie eliminuje, tylko winno sie im pomniki stawiac :D
LET IT ROCK!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Gloria
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 963
Rejestracja: 4 listopada 2012, o 22:17
Lokalizacja: brać kasę na koncerty?

Post autor: Gloria »

ZB pisze:
W ogole ta zabawa jest sadystyczna! Z takich albumow piosenek sie nie eliminuje, tylko winno sie im pomniki stawiac :D
Zgadzam się i oczywiście wiem, ze to tylko zabawa, bla bla bla ale i tak będzie ciężko... :cfaniak:
Awatar użytkownika
KM
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 680
Rejestracja: 11 marca 2006, o 22:48
Lokalizacja: Toruń

Post autor: KM »

zdecydowanie przyłączam się do zdania, że zabawa jest sadystyczna... Ja się już sama bije z myślami czy w ogóle na cokolwiek głosować - raz przemawia sentyment, że coś kochałam i chcę ocalić od wyrzucenia, potem słucham sobie ponownie tych pierwszych albumów i odkrywam zupełnie nowe elementy w piosenkach kiedyś nieco "mniej kochanych", które mi wcześniej umknęły, a które sprawiają, że teraz one "zasługują" na moją muzyczną miłość... eh, to podejmowanie decyzji...
20.05.2008 - Leipzig
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa!!!
EVENo

Post autor: EVENo »

Postanowiłem włączyć bonusy do zbliżających się rozgrywek. Zabawie to absolutnie nie zaszkodzi, a w przypadku zwycięstwa/miejsca na podium piosenki z wersji specjalnej można wydać dwa osobne werdykty w tym jeden biorący pod uwagę tylko wersję oryginalną.

Włączenie bonusów sprawia, że "trzynastka" nie jest aż tak pechowa :P

Keep The Faith
[13] Save a Prayer
[14] Starting All Over Again

These Days
[13] All I Want Is Everything
[14] Bitter Wine

Crush
[13] I Could Make a Living Out of Lovin' You
[14] Neurotica

Bounce
[13] No Regrets
[14] Postcards from the Wasteland

Have a Nice Day
[13] Dirty Little Secret
[14] Unbreakable
[15] These Open Arms

Lost Highway
[13] Lonely
[14] Put the Boy Back in Cowboy
[15] Walk Like a Man

A jeśli ktoś chce spytać "What About What About Now? ?" to wszystko w swoim czasie :P

No chyba, że zrobimy osobny SURV z samych bonusów? :P
Awatar użytkownika
Gloria
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 963
Rejestracja: 4 listopada 2012, o 22:17
Lokalizacja: brać kasę na koncerty?

Post autor: Gloria »

EVENo pisze: A jeśli ktoś chce spytać "What About What About Now? ?" to wszystko w swoim czasie :P
What about zrobić go w momencie, kiedy płyta wyjdzie? :cfaniak:
EVENo

Post autor: EVENo »

Gloria pisze:What about zrobić go w momencie, kiedy płyta wyjdzie?
Nie, to będzie zbyt spontaniczne. Dajmy wszystkim czas żeby rozsądnie uznać co jest dobre, a co nie. Dla przykładu przez blisko rok po wydaniu GH uważałem No Apologies za lepsze od This Is Love This Is Life, teraz się to zmieniło. Również pierwszeństwo w The Circle kształciło się z czasem, na początku byłem zakochany w WWWB, teraz jest to dla mnie tylko dobra piosenka, już nic nadzwyczajnego.

Poza tym taki odstęp czasowy pozwoli na porównanie ogólnych gustów na świeżo i po czasie. Po premierze będzie wystarczająco dużo tematów o What About Now.
Awatar użytkownika
Gloria
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 963
Rejestracja: 4 listopada 2012, o 22:17
Lokalizacja: brać kasę na koncerty?

Post autor: Gloria »

EVENo pisze:
Poza tym taki odstęp czasowy pozwoli na porównanie ogólnych gustów na świeżo i po czasie. Po premierze będzie wystarczająco dużo tematów o What About Now.
Ok, mnie przekonałeś :)
EVENo

Post autor: EVENo »

Nieprzypadająca mi do gustu okładka What About Now sprawiła, że wpadłem na pomysł trzeciego specjala.

20. SPECIAL - Okładki

To koniec podstawowej, dosyć realnej listy SURVów. Jeżeli zabawa po tym wciąż będzie miała spore wzięcie mogę się porwać na cztery kolejne z boksetu, osobny z samych bonusów (bez WAN to całe 12 pozycji), a także The Power Station. Jakiś czas po koncercie w Polsce na forum może trochę przywiać nudą :P

W związku z przyspieszoną premierą What About Now, również przerwa będzie przyspieszona. Na Keep The Faith poczekacie do kwietnia ;)
Awatar użytkownika
Kasiunia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 585
Rejestracja: 28 września 2005, o 09:01
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Kasiunia »

dla tych co głosują na Blood on Blood... nie rozumiem was :P

http://www.youtube.com/watch?v=OqhHdbkTZGE
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry / Zabawy”