Najlepsza płyta Bon Jovi

Różnego rodzaju gry i zabawy związane z twórczością Bon Jovi.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

aśka
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 4
Rejestracja: 4 stycznia 2010, o 12:26
Lokalizacja: gdańsk

Post autor: aśka »

Witajcie mnie tak dawno nie było, że pomyliłam hasła i zaczynam od nowa :) i przyłaczam się oczywiście

Bon Jovi 18
7800 Degrees Fahrenheit 17
Slippery When Wet 97+2=101
New Jersey 157+1=158
Keep The Faith 138+10=148
These Days 158+7=167
Crush - 12
Bounce - 16
Have A Nice Day - 37
Lost Highway - 6
The Circle 43+4=49
uff zdążyłam :)
EVENo

WYNIKI

Post autor: EVENo »

Aśka - Dwója z matmy! ;)

KONIEC

OFICJALNE WYNIKI:

ZWYCIęZCA: These Days - 165 punktów

Drugie miejsce: New Jersey - 158 pkt

Trzecie miejsce: Keep The Faith - 148 pkt


4. miejsce: Slippery When Wet - 99 pkt

5. miejsce: The Circle - 47 pkt

6. miejsce: Have a Nice Day - 37 pkt

7. miejsce: Bon Jovi - 18 pkt

8. miejsce: 7800 Degrees Fahrenheit - 17 pkt

9. miejsce: Bounce - 16 pkt

10. miejsce: CRUSH - 12 pkt

11. miejsce: Lost Highway - 6 pkt

Dziękuje wszystkim, którzy wzięli udział w zabawie. Tym, którzy dojrzeli pewne błędy - kliknę "Pomógł/Pomogła" (jeśli kogoś minę, to proszę się upomnieć!).
Awatar użytkownika
M.Ssed
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 534
Rejestracja: 18 marca 2007, o 21:30
Lokalizacja: Oława/Wrocław
Kontakt:

Post autor: M.Ssed »

a mi się nasunął taki wniosek. że takie LH, które co poniektórzy nawet lubili gdy zostało wydane, po dłuższym czasie zupełnie nie zapada w pamięc i staje się najgorszą płytą ;). dziwne że Crush tak nisko, ale to pewnie dlatego że malo osób bralo udział ;)
Scrooge

Post autor: Scrooge »

Zdecydowanie zgadzam się z tymi wynikami i cieszę się, że większość myśli podobnie jak ja :P

- These Days - dla mnie absolutnie płyta nr 1 - miałem wielką nadzieję, że dla większości z Was również... i się nie zawiodłem :)

- kolejna sprawa... cieszę się, że pomimo gorącej, chwilami wybuchowej dyskusji jaka tu się toczyła na temat "kółka" ostatecznie okazało się, że dla większości jest to jednak najlepsza płyta jeżeli chodzi o tzw. nową twórczość BJ

- jedyne co trochę w oczy kole to zbyt niska pozycja Crush..., ale poza tym generalnie moim zdaniem wyniki są bardzo sprawiedliwe i chyba odzwierciedlają rzeczywisty poziom poszczególnych wydawnictw, szczególnie jeżeli chodzi o pierwszą 3, a w zasadzie 5 :D
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Ja to myśle ,że pozycja "kółka" jest taka wysoka ze względu na to ,że jest to płyta nowa, którą wielu z nas dość często obecnie słucha. Tak samo CRUSH czy Bounce by miały wysoką pozycje gdybyśmy robili taki ranking tuż po ich wydaniu. Dopiero po paru latach bedzie mozna oceniać na zimno The Circle.
Co do reszty wyników to sie z nimi zgadzam , jest to mniej więcej mój ranking płyt :)
Obrazek
Scrooge

Post autor: Scrooge »

hmm a ja myślę, że każdy głosował świadomie, do pozycji Circle nawiązałem z pełną premedytacją ponieważ dyskusja była zażarta, część osób wieszała na niej psy, ale też tak jak siedzę na tym forum praktycznie od jego początków, tak też nie pamiętam, żeby po wydaniu Bounce czy HAND pojawiała się, aż taka ilość głosów typu "najlepsza płyta od TD" zarówno tutaj jak i na zagranicznych portalach... coś w tym jednak jest i ta ankieta to potwierdziła ku mojej satysfakcji ;)
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

A ja uważam, ze wyniki nie są do końca miarodajne i jeśliby tylko zmienić system punktowania od 1 do 11 to Bounce i Crush i (pewnie LH) wylądowałoby ewidentnie ponad BJ i Fahrenhaita. Jestem się w stanie o to założyć.

Wystarczy spojrzeć tutaj
http://bonjovi.pl/forum/topics49/albumy ... 334,75.htm
W zestawieniach uwzględniających Circle, Crush mieści się niemal wszędzie na 5-6 miejscu, co dałoby mu sporo punktów w takim systemie punktowania.

W obecnym systemie punktowania albumy takie jak LH, Crush i KTF zostały u mnie potraktowane tak samo jak BJ i Fahrenhait czyli dostały 0wą ilość punktów co nie jest odzwierciedleniem rzeczywistości.

Zestawienie jednak jak zestawienie. To jest zabawa a nie walka o coś. Ten system sprawił, ze mamy bliską róznice punktową. Wygrały albumy i tak najbardziej popularne u nas na forum, a i tak dla mnie najlepszy będzie HAND ;]
aśka
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 4
Rejestracja: 4 stycznia 2010, o 12:26
Lokalizacja: gdańsk

Post autor: aśka »

upsss faktycznie dałam plamę ;) hahah no cóż na usprawiedliwienie swoje mam jedynie pośpiech z jakim pisałam :) i ciesze się bardzo, że keep the faith znalazł sie na podium w tym akurat towrzystwie :) pozdrawiam wszystkich
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

Adrian pisze:A ja uważam, ze wyniki nie są do końca miarodajne i jeśliby tylko zmienić system punktowania od 1 do 11 to Bounce i Crush i (pewnie LH) wylądowałoby ewidentnie ponad BJ i Fahrenhaita. Jestem się w stanie o to założyć.

Wystarczy spojrzeć tutaj
http://bonjovi.pl/forum/topics49/albumy ... 334,75.htm
W zestawieniach uwzględniających Circle, Crush mieści się niemal wszędzie na 5-6 miejscu, co dałoby mu sporo punktów w takim systemie punktowania.

W obecnym systemie punktowania albumy takie jak LH, Crush i KTF zostały u mnie potraktowane tak samo jak BJ i Fahrenhait czyli dostały 0wą ilość punktów co nie jest odzwierciedleniem rzeczywistości.

Zestawienie jednak jak zestawienie. To jest zabawa a nie walka o coś. Ten system sprawił, ze mamy bliską róznice punktową. Wygrały albumy i tak najbardziej popularne u nas na forum, a i tak dla mnie najlepszy będzie HAND ;]
W sumie można powtórzyć zabawę z punktacją 1-11, byłoby bardziej miarodajnie na pewno.
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
EVENo

Post autor: EVENo »

Tatar pisze:W sumie można powtórzyć zabawę z punktacją 1-11, byłoby bardziej miarodajnie na pewno.
Zamierzam co rok robić głosowanie. Z pewnością zmienię skalę punktów.
Ja to myśle ,że pozycja "kółka" jest taka wysoka ze względu na to ,że jest to płyta nowa, którą wielu z nas dość często obecnie słucha.
Akurat w moim przypadku tak nie jest. Po odsłuchaniu innych płyt od razu nasuwały mi się piosenki, które mi się średnio lub wogóle nie podobały. W "kółku" natomiast tylko dwie piosenki mi się średnio podobają (co daje tej płycie trzecie miejsce jak dla mnie).
Scrooge

Post autor: Scrooge »

dokładnie, dla mnie takie HAND od samego początku było gniotem i nawet gdyby miało dziś swoją premierę to nie dałbym nawet 1 punktu, podobnie jak LH ;)
TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

:)

Post autor: TheRock »

Scrooge hejka !!!

znowu mała prowokacyjka z Pana strony o HANDzie ???

ja to przemilcze, bo znowu powiesz, że sie czepiam hehe
...and just only rock...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry / Zabawy”