SURVIVOR - organizacyjnie

Różnego rodzaju gry i zabawy związane z twórczością Bon Jovi.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Dandi pisze:ale jak piszesz o WLOALeaving to nie wiem czy sie śmiać czy płakać.
no i widzisz jak się zachowujesz? :/ tak samo jak adrian. Nie podoba ci się ta piosenka to od razu nikomu nie może się podobać bo jest beznadziejna weź skończ z łaski swojej.
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Po prostu staram sie zrozumieć jego postępowanie. Nie wiem czy on z tym WLOALeaving sobie jaja robi czy jak.
Obrazek
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Po prostu staram sie zrozumieć jego postępowanie. Nie wiem czy on z tym WLOALeaving sobie jaja robi czy jak.
Akurat tuaj nie widzę powodu do ironii i żartów. Tekstowo to mój ulubiony utwór jaki kiedykolwiek powstał. A całościowo jest w moim top5 piosenek wszech czasów. Co oznacza, ze luibię ją bardziej niż hity Bon Jovi i inne cenione przez fanów piosenki.

TO tak żeby była jasność.
Przeciez to nie ja placze ze wywalaja moje ulubione piosenki z tej gry czy HOF :PPP
Ja sam je wywalałem ;]
Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

Ja sam je wywalałem ;]
No i?
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

No i?
No i dlatego żółta łódź podwodna jest dziurawa. Skończmy tą durna dyskusje. Do pewnego momentu głosowałem uczciwie, ale jak zobaczyłem, że gra jest nie fair to postanowiłem się trochę pobawić swoimi głosami.

Niech każdy głosuje jak chce i będzie git.
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

Nie wiem wogóle o czym wy mówicie.

Ten temat jest do tego, żeby dyskutować na temat głosów innych w Survivorze, wiec nie wiem skad pojawił sie tu wątek WLOL. Warto poznać opinie innych i motywacje jakimi sie posługują. Nie rozumiem tylko, kto Twoim zdaniem Adrian gra nie uczciwie? Ja np. w wojnie światów na AOD dałem tylko 2 minusy starając sie omijać tą piosenke, zeby nie wyniknely kwiatki ze robie komus na zlosc. Specjalnie dawalem minusy na wczesniejsze kawalki, ktorych jakos szczegolnie nie wielbie. Wiec jesli ten argument o grze nie fair jest skierowany m.in. do mnie to wiedz ze ja kieruje sie tylko i wylacznie swoim gustem i mi z tym dobrze.
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
Awatar użytkownika
Jovinka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 583
Rejestracja: 9 marca 2008, o 18:10
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Jovinka »

Tatar pisze:Nie wiem wogóle o czym wy mówicie.

Ten temat jest do tego, żeby dyskutować na temat głosów innych w Survivorze, wiec nie wiem skad pojawił sie tu wątek WLOL. Warto poznać opinie innych i motywacje jakimi sie posługują. Nie rozumiem tylko, kto Twoim zdaniem Adrian gra nie uczciwie? Ja np. w wojnie światów na AOD dałem tylko 2 minusy starając sie omijać tą piosenke, zeby nie wyniknely kwiatki ze robie komus na zlosc. Specjalnie dawalem minusy na wczesniejsze kawalki, ktorych jakos szczegolnie nie wielbie. Wiec jesli ten argument o grze nie fair jest skierowany m.in. do mnie to wiedz ze ja kieruje sie tylko i wylacznie swoim gustem i mi z tym dobrze.


Skończmy gadać na temat Whole Lot Of Leavin' i przystąpmy do gry.
Wg mnie każdy ma jak by to powiedzieć... gust muzyczny i decydujemy tylko za siebie- nie za innych.

Tak samo jak Tatar nie wiem skąd pojawił się wątek owej piosenki.

A na komentowanie Whole Lot Of Leavin' i innych piosenek z LH też przyjdzie kolej, więc rozmowy na temat tej płyty odłóżmy na kiedy indziej- taka jest moja rada ;]

[ Dodano: 2009-02-05, 23:55 ]
Kiedy następna runda??
"Sa-su-ke, słyszałem że Ty jesteś homo"----> http://www.youtube.com/watch?v=Vz3gfDaPWAk
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

Tak więc zaczynamy teraz farenheita. Na początku nie powinno być problemów z tymi "gniotami". :cfaniak:
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Ja tam po wyeliminowaniu 2,3 utworow bede mial problem. Plyta nie ma wyrozniajacych sie piosenek wiec bedzie trudno odrzucac.
Jednak jak już widze "gnioty" na poczatku nie lecą...
Obrazek
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Wiesz co Ci powiem. Płyta nie ma hitów a wybijają się z niej (jak dla mnie) 4 piosenki (SDreams, THPITNight, OLonely, POLove) , ale jak dla mnie jest to płyta spójna i majaca klimacik wiec jak oceniam resztę piosenek osobno to może i są one slabe, ale razem tworzą fajna całość.
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Adrian pisze:ale razem tworzą fajna całość.
No wlasnie o tym myslalem. Brak hitow ale jako ogolna calosc tez nie ma wielkich "gniotów". Bardzo równa płyta, na podobnym poziomie i w zwiazku z tym trudno bedzie odrzucac.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

Np. dla mnie King of the Mountain jest jednym z lepszych kawałków na płycie, ale ok. :whoeva: Niektóre smęty Jona są po prostu nie do zniesienia (Silent N). ;/ A mój faworyt to Tokyo Road i Always Run to You.
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Tatar pisze:Np. dla mnie King of the Mountain jest jednym z lepszych kawałków na płycie
Dla mnie też i żaluje , ze nie zagłosowałem na Silent N bo widze , ze to głowny konkurent KotM.
Obrazek
Awatar użytkownika
ZB
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 424
Rejestracja: 18 lipca 2007, o 15:26
Lokalizacja: };]

Post autor: ZB »

Dla mnie "7800° Fahrenheit" to album genialny... Biorę go jako całość... "King Of The Mountain" to niesamowity hard rock... Nie rozumiem, czemu ludzie go nie lubią, podobnie jak całego albumu, który mnie powala z nóg. Świetna praca gitar, bas jak należy, klawisze na pełnej parze, ale nie tak, by przeszkadzały gitarze prowadzić. Geniusz. Lata 80-te w pełnej krasie.
LET IT ROCK!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Dla mnie "7800° Fahrenheit" to album genialny... Biorę go jako całość... "King Of The Mountain" to niesamowity hard rock... Nie rozumiem, czemu ludzie go nie lubią, podobnie jak całego albumu, który mnie powala z nóg. Świetna praca gitar, bas jak należy, klawisze na pełnej parze, ale nie tak, by przeszkadzały gitarze prowadzić. Geniusz. Lata 80-te w pełnej krasie.
A ja nie rozumiem jak możesz chcieć wywalić Secret Dreams kosztem np King Of The Mountains xD
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry / Zabawy”