SURVIVOR - organizacyjnie

Różnego rodzaju gry i zabawy związane z twórczością Bon Jovi.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
ZB
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 424
Rejestracja: 18 lipca 2007, o 15:26
Lokalizacja: };]

Post autor: ZB »

Dlatego, że "King Of The Mountain" ma klimat unikatowy jak na ten album, a "Secret Dreams" poniekąd zbliżony do "Only Lonely" czy "Always Run to You". I chyba jest to jedyny na tej płycie przypadek, przy którym wolałbym, aby klawisze były na refrenie trochę ciszej, bo zagłuszają świetnie brzmiącą partię gitary. A "King Of The Mountain" to świetny bas, świetny riff i solo, mocny chóralny refren. Ten kawałek to potęga poparta jeszcze tekstem "I been down and mistreaded, now we're standing undefeated".
Jeszcze bardziej wolę wersję "live" (a niestety znana jest mi tylko jedna), na której Richie co chwila wrzuca kapitalne wstawki gitarowe sprawiając, że piosenka jeszcze bardziej ożywa.
LET IT ROCK!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
rockdk
It's My Life
It's My Life
Posty: 238
Rejestracja: 3 czerwca 2006, o 11:15
Lokalizacja: Myślenice/Kraków

Post autor: rockdk »

Dla mnie "7800° Fahrenheit" to album genialny... Biorę go jako całość... "King Of The Mountain" to niesamowity hard rock... Nie rozumiem, czemu ludzie go nie lubią, podobnie jak całego albumu, który mnie powala z nóg. Świetna praca gitar, bas jak należy, klawisze na pełnej parze, ale nie tak, by przeszkadzały gitarze prowadzić. Geniusz. Lata 80-te w pełnej krasie.
dobrze gadasz ZB !! również uwielbiam Fahrenheit'a :D kawał fajnego klimatycznego rocka :cfaniak:
For those about to rock - we salute you ;)
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

Przesłuchałem sobie dokładnie wczoraj Farenheita i musze przyznac racje przedmówcom. Niesamowity kawal świetnego grania. Gdybym teraz miał powtórzyć głos napewno nie poszedłby na Secret Dreams - świetny kawałek. Only Lonely, Hardest Part i przede wszystkim Silent Night na tej płycie mi średnio podchodzą, reszta to mistrzowstwo świata.

[ Dodano: 2009-02-16, 15:23 ]
Pojawił sie pomysł, żeby z HOF-a z "pierwszej" Wojny Światów zrobić liste the best of bj polskich fanów, czy coś w tym guście. Można, by uniknąć dyskucji, która z piosenek powinna być najwyżej itp. zrobić z tej listy 15 piosenek survivor'a. Co Wy na to? Mysle że to fajny pomysł. Oczywiście, mogłby się odbywać równolegle do prowadzonych survivorów studyjnych, moge podjąć się prowadzenia.
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
Awatar użytkownika
Jovinka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 583
Rejestracja: 9 marca 2008, o 18:10
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Jovinka »

Jak dla mnie obie piosenki są dobre, jednak Secret Dreams ma w sobie "To coś" co mnie normalnie rozwala na łopatki :)

[ Dodano: 2009-03-02, 22:50 ]
Tatar pisze:Pojawił sie pomysł, żeby z HOF-a z "pierwszej" Wojny Światów zrobić liste the best of bj polskich fanów, czy coś w tym guście. Można, by uniknąć dyskucji, która z piosenek powinna być najwyżej itp. zrobić z tej listy 15 piosenek survivor'a. Co Wy na to? Mysle że to fajny pomysł. Oczywiście, mogłby się odbywać równolegle do prowadzonych survivorów studyjnych, moge podjąć się prowadzenia.
Moim zdaniem byłby to całkiem niezły pomysł :D
"Sa-su-ke, słyszałem że Ty jesteś homo"----> http://www.youtube.com/watch?v=Vz3gfDaPWAk
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry / Zabawy”