Wojna Światów - ring :).

Różnego rodzaju gry i zabawy związane z twórczością Bon Jovi.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ZB
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 424
Rejestracja: 18 lipca 2007, o 15:26
Lokalizacja: };]

Post autor: ZB »

In these Arms: 3
One Light Burning: 4
Runaway: 4
It's My Life: 6
I Believe: 7 (-)
Good Guys Don't Always Wear White: 5
Borderline: 2
Bad Medicine: 8 (+)
Have A Nice Day: 5
Homebound Train: 6

Hall Of Fame:
01.Hey God
02.I'll Be There For You
03.Keep The Faith
04.Always
05.Born To Be My Baby
06.If I Was Your Mother
07.Dry County
08.Undivided
09.Wanted Dead Or Alive
10.Livin On A Prayer
11.Santa Fe
12.These Days
13.Stick To Your Guns
LET IT ROCK!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

It's My Life: 7 (+) - Mam szczerą nadzieje, ze dzisiaj albo jutro pojawi sie ten utwór w HOF.
Bad Medicine: 7 (-) - Ta piosenka dostanie ode mnie plusa, ale jak się najpierw w HOF pojawi IML. Lubie ją dlatego będę musiał oddać jej tego plusa. Jest jeszcze jeden powód czemu BM dostało ode mnie minusa, ale o tym na dole posta.
I Believe: 7
Homebound Train: 6
Good Guys Don't Always Wear White: 5
Have A Nice Day: 5
One Light Burning: 4
Runaway: 4
In these Arms: 3
Borderline: 2

Hall Of Fame:

01.Hey God
02.I'll Be There For You
03.Keep The Faith
04.Always
05.Born To Be My Baby
06.If I Was Your Mother
07.Dry County
08.Undivided
09.Wanted Dead Or Alive
10.Livin On A Prayer
11.Santa Fe
12.These Days
13.Stick To Your Guns

No nie powiem pojawienie sie STYGuns na liście jest dla mnie mocnym zaskoczeniem zważając na to jakie piosenki nie dotarły do HOF. Jestem ciekaw czy to tylko przez to, że Jovizna prosiła o poparcie ;]
No nic przynajmniej będzie ciekawostka w naszym HOF.

Mamy 3 piosenki co maja 7 punktów. W HOF jest miejsce jeszcze dla 2ch utworów, czyli któraś na pewno się nie dostanie. . Dzisiaj w nocy powinna się HOF zamknąć. Ciekaw jestem jak to się rozstrzygnie ;]
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Post autor: teken020 »

Adrian pisze:Mamy 3 piosenki co maja 7 punktów. W HOF jest miejsce jeszcze dla 2ch utworów, czyli któraś na pewno się nie dostanie. . Dzisiaj w nocy powinna się HOF zamknąć. Ciekaw jestem jak to się rozstrzygnie ;]
Runaway już raczej nie wejdzie do hof, a takie I Believe na +7. Bede głosował na IML. jest spora grupa tu fanów które właśnie dzięki tej piosence zwrócili uwage na BJ, ale już nie głosują na nią.
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
Awatar użytkownika
Bartosz231
It's My Life
It's My Life
Posty: 206
Rejestracja: 7 października 2008, o 15:39
Lokalizacja: Wolbrom

Post autor: Bartosz231 »

It's My Life: 8 (+) - Adrian ja oddaje glos na IML :)) mam nadzieje ze ta piosenka dzisiaj znajdzie sie w HOF !!
In these Arms: 3
One Light Burning: 4
Runaway: 4
I Believe: 6 (-) minus dla IB ponieważ chcę aby w HOF znalazły sie IML i BM :P
Good Guys Don't Always Wear White: 5
Borderline: 2
Bad Medicine: 7
Have A Nice Day: 5
Homebound Train: 6

Hall Of Fame:
01.Hey God
02.I'll Be There For You
03.Keep The Faith
04.Always
05.Born To Be My Baby
06.If I Was Your Mother
07.Dry County
08.Undivided
09.Wanted Dead Or Alive
10.Livin On A Prayer
11.Santa Fe
12.These Days
13.Stick To Your Guns
Awatar użytkownika
rockdk
It's My Life
It's My Life
Posty: 238
Rejestracja: 3 czerwca 2006, o 11:15
Lokalizacja: Myślenice/Kraków

Post autor: rockdk »

It's My Life: 8
In these Arms: 3
One Light Burning: 4
Runaway: 5 (+)
I Believe: 5 (-)
Good Guys Don't Always Wear White: 5
Borderline: 2
Bad Medicine: 7
Have A Nice Day: 5
Homebound Train: 6

Hall Of Fame:
01.Hey God
02.I'll Be There For You
03.Keep The Faith
04.Always
05.Born To Be My Baby
06.If I Was Your Mother
07.Dry County
08.Undivided
09.Wanted Dead Or Alive
10.Livin On A Prayer
11.Santa Fe
12.These Days
13.Stick To Your Guns

już trzeci raz chyba daje (-) I believe nie dlatego że jej nie lubie ale wydaje mi sie że nie zasłużyła na HOF mimo to się trzyma i to całkiem dobrze :P ale to nieistotne bardziej mnie dziwi obrona IML (byc może nawet słuszna) a bierność wobec Runaway :o z całym szacunkiem do IML to runaway chyba bardziej zasłużyło żeby byc w HOF
For those about to rock - we salute you ;)
Awatar użytkownika
klaudula
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 551
Rejestracja: 10 lutego 2006, o 23:18
Lokalizacja: Brzozów

Post autor: klaudula »

It's My Life:(+1) 9
In these Arms: 3
One Light Burning: 4
Runaway: 5
I Believe: 5
Good Guys Don't Always Wear White: 5
Borderline: 2
Bad Medicine: 7
Have A Nice Day: 5
Homebound Train:(-1) 5

Hall Of Fame:
01.Hey God
02.I'll Be There For You
03.Keep The Faith
04.Always
05.Born To Be My Baby
06.If I Was Your Mother
07.Dry County
08.Undivided
09.Wanted Dead Or Alive
10.Livin On A Prayer
11.Santa Fe
12.These Days
13.Stick To Your Guns
Race, it’s a race
But i’m gonna win
Yes i’m gonna win
And will light the fuse
I’ll never lose
And i choose to survive
Whatever it takes
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Piotrek pisze:jovizna
I tu popełniacie błąd! My nie tworzymy listy piosenek, które najbardziej przyczyniły się do sukcesu BJ, bo od razu bez namysłu można podać najlepszą 15-tkę!!
To podaj te 15stkę...... ale będzie jatka :jupi:

Wyjaśnij mi dlaczego w naszym HOF są właściwie prawie same takie piosenki?
Sama nazwa tego rankingu mówi za siebie :PPPP
Uważam, ze jeżeli na liście są takie piosenki jak Born To Be My baby, Livin' KTF, Wanted, TD, ALWAYS to brak IML aż kłuje po oczach i to trzeba w miarę obiektywnie :D przyznać . Nie wiem jaki jest limit, ale dobrych piosenek BJ mają sporo. Jeżeli mamy się zmieścić w 15stce to efekt będzie taki, że znajdą się tu (już są) głównie najważniejsze i najbardziej znane piosenki, a nie koniecznie najlepsze czy zapomniane przez radio perełki :)
Prosże bardzo:

1.Livin 2. Bad Name 3. Wanted 4. Medicine 5. Born to be 6. I'll be there 7. Keep the faith 8. In these arms 9. Bed of roses 10. ALWAYS 11. Hey God 12.. This aint a love song 13. It's my life 14. Everyday 15. Have a nice day!

Głosujesz na Its my life, bo była popularna i zasłużona dla zespołu. W takim wypadku gra cała nie ma sensu, bo od razu można stworzyć taką listę, wymienić same najpopularniejsze single a później ewentualnie bawić się w układanie ich naszym zdaniem od najlepszej do najgorszej :)
Jasno powinno być określone kryterium, wg którego wybieramy, może wtedy nie byłoby tego problemu.
No nie powiem pojawienie sie STYGuns na liście jest dla mnie mocnym zaskoczeniem zważając na to jakie piosenki nie dotarły do HOF. Jestem ciekaw czy to tylko przez to, że Jovizna prosiła o poparcie ;]
No nic przynajmniej będzie ciekawostka w naszym HOF.
I dobrze! Piwo dla tego, kto ją wprowadził i dla tych co przyczynili się do jej wejścia na listę HOF! IML wymięka przy niej! :P


It's My Life: 9
In these Arms: 3
One Light Burning: 4
Runaway: 5
I Believe: 6 +
Good Guys Don't Always Wear White: 5
Borderline: 1 -
Bad Medicine: 7
Have A Nice Day: 5
Homebound Train: 5

Słaba dziesiątka i naprawdę nie ma z czego wybierać. Zminusowałabym kolejny raz It's my life, ale zaraz podniosą się głosy, że robię to na złość Adrianowi.
Hall Of Fame:
01.Hey God
02.I'll Be There For You
03.Keep The Faith
04.Always
05.Born To Be My Baby
06.If I Was Your Mother
07.Dry County
08.Undivided
09.Wanted Dead Or Alive
10.Livin On A Prayer
11.Santa Fe
12.These Days
13.Stick To Your Guns
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

It's My Life: 8 (+) - Adrian ja oddaje glos na IML :)) mam nadzieje ze ta piosenka dzisiaj znajdzie sie w HOF !!
Ja też mam taką nadzieje ;)
bardziej mnie dziwi obrona IML (byc może nawet słuszna) a bierność wobec Runaway :o z całym szacunkiem do IML to runaway chyba bardziej zasłużyło żeby byc w HOF
Jeśli idziemy tym tokiem do najbardzie zasłużyły sobie aby się dostać do HOF po koleji takiep pisoenki jak 1.Runaway 2.YGLABName 3.LOPrayer 4.Wanted 5.BMedicine 6.IBTFYou 7.KTFaith 8.BORoses 9.Always 10.TAALSong 11.IMLife 12.Everyday 13.WSYCGHome
Czemu akurat tak i taka kolejnosc. Każda z tych piosenek sprawialą, zę zespół był na topie i powodowała, że mogly powstawać następne piosenki (plyty,albumy). Bez Runaway nie byłoby nie tlyko IML a także LOP itp.

A dla mnie Runaway zasługuje na HOF i moim zdaniem fajnie byloby jakby teraz weszło IML do HOF a zamknęło HOF Runaway ;)
uż trzeci raz chyba daje (-) I believe nie dlatego że jej nie lubie ale wydaje mi sie że nie zasłużyła na HOF
It's My Life:(+1) 9
Kurcze jeszcze jeden punkt ;]
1.Livin 2. Bad Name 3. Wanted 4. Madicine 5. Born to be 6. I'll be there 7. Keep the faith 8. In these arms 9. Bed of roses 10. ALWAYS 11. Hey God 12.. This aint a love song 13. It's my life 14. Everyday 15. Have a nice day!
A gdzie Runaway? Gdzie WSYCGHome? i co tutaj robi HGod? Piosenka nie zaistniałą w radiu i na listach.
Jasno powinno być określone kryterium, wg którego wybieramy. może wtedy nie byłoby tego problemu.
TO jest HOF, czyli piosenki któe są ponad innymi utworami. Dla mnie takim jest IML nie tylko na sukces, ale także na styl i powiew świeżości. Tak samo DCounty nie za zaslugi a za to, ze jest ponad innymi zwykłymi piosenkami.
Każdy ma swoje kryteria patrzenia na HOF. Dla mnie powinny być tam największe hity + piosenbki genialne któe nie były hitami (u mnie AODay, WLOALeaving, LIWar, WITWind,...) z tym, zę mało miejsca coś jest na tej liscie aby upchnąć wszystkie. Dlatego myśle, ze bedzie HOF 2 w którym nie bedzie mozna głosować na piosenki znajdujące sie na HOF1.
Słaba dziesiątka i naprawdę nie ma z czego wybierać. Zminusowałabym kolejny raz It's my life, ale zaraz podniosą się głosy, że robię to na złość Adrianowi.
A dla mnie są tutaj piosenki takie jak IML. ITArms, OLBurning, Runaway, I Believe, Bordeline, BM, HAND czyli piosenki z gatunku moich ulubionych. Czyli 8 piosenek na 10 które mogłyby w mojej opinii znaleźć się w HOF ;P
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Adrian pisze:
1.Livin 2. Bad Name 3. Wanted 4. Madicine 5. Born to be 6. I'll be there 7. Keep the faith 8. In these arms 9. Bed of roses 10. ALWAYS 11. Hey God 12.. This aint a love song 13. It's my life 14. Everyday 15. Have a nice day!
A gdzie Runaway? Gdzie WSYCGHome? i co tutaj robi HGod? Piosenka nie zaistniałą w radiu i na listach..
Urodziłam się parę miesięcy po wydaniu Runaway - mam prawo nie pamiętać tego sukcesu :P
A "Who says..." gdzie święciło triumfy? w USA! Tak samo Hey God miało swój kraj (Wielka Brytania), w którym piosenka się przyjęła i utrzymywała na liście, ale pewnie Ty wiesz lepiej :)
TO jest HOF, czyli piosenki któe są ponad innymi utworami. Dla mnie takim jest IML nie tylko na sukces, ale także na styl i powiew świeżości..
Świeżośći? Piosenka jest wtórna i gdyby nie dobry okres jej wejścia na listy, to pewnie w połowie nie osiągnęłaby swojego sukcesu.
Cytat:
It's My Life:(+1) 9
Adrian pisze: Kurcze jeszcze jeden punkt ;]
Mam nadzieję, że nikt nie da Ci tej satysfakcji :D
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

It's My Life: 10 + osobiście IML nie lubie, ale na HOF zasługuje.
In these Arms: 3
One Light Burning: 4
Runaway: 5
I Believe: 6
Good Guys Don't Always Wear White: 5
Borderline: 0 -
Bad Medicine: 7
Have A Nice Day: 5
Homebound Train: 5

Ha, znowu dwie dorzucam. :cfaniak:

Więc jedziemy z In and Out of Love i Let it Rock.

Hall Of Fame:
01.Hey God
02.I'll Be There For You
03.Keep The Faith
04.Always
05.Born To Be My Baby
06.If I Was Your Mother
07.Dry County
08.Undivided
09.Wanted Dead Or Alive
10.Livin On A Prayer
11.Santa Fe
12.These Days
13.Stick To Your Guns
14. It's my life

Aktualne notowanie:

Let it Rock: 5
In these Arms: 3
One Light Burning: 4
Runaway: 5
I Believe: 6
Good Guys Don't Always Wear White: 5
In and out of Love: 5
Bad Medicine: 7
Have A Nice Day: 5
Homebound Train: 5
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

A "Who says..." gdzie święciło triumfy? w USA! Tak samo Hey God miało swój kraj (Wielka Brytania), w którym piosenka się przyjęła i utrzymywała na liście, ale pewnie Ty wiesz lepiej :)
Nie no nie chcę tutaj wyjść na kogoś kto się wywyższa swoja wiedzą, albo coś no ale poproszony do tablicy odpowiem czemu HG jeśli chodzi o osiagnięcia jest daaaaleko z tyłu nie tylko za WSYCGHome ale tez jest za innymi piosenkami z TDays ;P

Osiągniecie HGod to "aż" #13 miejsce w UK i to biorąc pod uwage, ze każda pisoenka z TD leciała do 10tki w UK (akurat HG się nie udało.
W UK: TAALSong #6 / SFTPain #8 / LTMe #10 / TDays #7... A HGod #13 ;]
Pozatym z tego co mi wiadomo HGod nie zaistniało na żadnej innej liscie niż na UK co udawało się innym piosenkom z TDays. Bardziej pasowałoby jak już tutaj SFTPain (#74 na świecie/ #8 Europa / #76 USA/ #14 Australia itd...)

No a WSYCGHome? Poza tym, ze jest piosenką która zdobyła najwięcej i najbardziej prestiżowe nagrody dla Bon Jovi + zapisała się w historii to fakt znacznie zaistniałą tylko na 3ch listach.

Lista:
#25 USA Billboard (najwyższe miejsce od czasów TAALsong). Piosenka byłą wyzej niz IML, KTF, Everyday czy ITArms.
#1 USA Hot Country - Czyli numer 1 na liscie w USA od czasów ... KTFaith (Mainstream Rock).
#3 Kanada
Na innych podlistach w USA też sobie całkiem dobrze radziła.
#5 - UK - czyli wyżej o 8 miejsc niz HGod w tym samym kraju, Wyżej niż największe hity Bon Jovi (LOP, BM, BORoses, BTBMB, IBTFYou czy wyżej niż wszystkie piosenki z TD)

Nagrody:
GRAMMY - 1wsze Grammy dla BJ
People's Choice Awards - Najlepsza Rockowa piosenka (pokonała RHCPeppers i ich Dani oraz Evanesence)
CMT Music Awards - Najlepsze video dla osób współpracujących
ASCAP Country Music Awards - wybrana do grona najlepszych piosenek Country w 2006 roku

Nominacje
Acma
CMA

Historia:
Pierwszy rockowy zespół na szczycie listy Country (podążyli tropem min Elvisa Presleya).

Czy to sie komuś podoba czy nie to jednak piosenka odniosła spory sukces i w historii BJ nie znajdziemy piosenki która dostałaby więcej nagród. PIerwsze Grammy dla BJ i pierwszy nr1 w USA od czasó KTF.

Swoją drogą osiągnięcia listowe np MAMemory też powalają na głowę osiagnięcia HGod, ITArms czy HANDa. Piosenka dostała także kilka nominacji do prestiżowych nagród.
Świeżośći? Piosenka jest wtórna i gdyby nie dobry okres jej wejścia na listy, to pewnie w połowie nie osiągnęłaby swojego sukcesu.
To jest herezja ;] Podaj mi jakaś inną podobną piosenkę PRZED 2000 rokiem?? To ze jest wielkim głośnym rockowym hymnem jak np LOP nie oznacza, ze jest podobna i wtórna.
Mam nadzieję, że nikt nie da Ci tej satysfakcji :D
xD lol ;] Jędza :P
It's My Life: 10 + osobiście IML nie lubie, ale na HOF zasługuje.
A ty na piwo zasługujesz :P
Ostatnio zmieniony 5 lutego 2009, o 14:36 przez Adrian, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Dobra Adrian, skończ :P
Zrobiłeś piękne podsumowanie, ale gdybyśmy wywalili stąd wszystko co ma w nazwie "COUNTRY" to zostałoby tego niewiele! Poza tym- wikipedia- nie zawsze prawdę Ci powie! I z tego co ja widzę, to ten Twój hicior przez przypadek pewnie do pierwszej dziesiątki dotarł tylko w UK, cały sukces zawdzięcza tylko Stanom Zjednoczonym i tym...dziwnym fankom hehe.

I pomyliłeś chyba Make a Memory z Till We aint Strangers.

Mam nadzieję, że nikt nie da Ci tej satysfakcji :D
xD lol ;] Jędza :P
Wolę Z jak zołza.

Mam naukę, więc przestań już marudzić. :)
Awatar użytkownika
Piotrek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 672
Rejestracja: 24 września 2005, o 19:24
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Piotrek »

Jovizna już mi się nawet odpisywać nie chce :P Jeszcze raz tylko: nazwa HOF mówi sama za siebie.

Adrian naprawde o WSYCGH już prawie nikt ani nie trąbi, ani nie rozpamiętuje, chyba nawet radio zapomniało o tej piosence. To dość dziwne jak na tak świeżą jeszcze piosenkę, która tak wielce "zawojowała" i narobiła tak wielkiego szumu na rynku muzycznym !?
Grammy to "żadna nagroda". To tylko i wyłącznie komercyjny rozgłos i napełnianie sakw za reklamę singli, prowizje z radia itd. Czają co "tłumowi w sercu gra" i pchają wózek puki z górki :PPPP
Trochę radykalne mam zdanie w tym temacie, ale tak ja(nie tylko :P ) to odbieram.
Hey Bon - where have all your good songs gone? ..
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Dobra Adrian, skończ :P
Ty zaczęłaś się wymądrzać więc tylko prostuje pewne Twoje założenia, które uważam za niesłuszne i używam do tego jasnych argumentów :P
Zrobiłeś piękne podsumowanie, ale gdybyśmy wywalili stąd wszystko co ma w nazwie "COUNTRY"
No, ale po co wywalać. Nie chce powracać do genezy i kłócić się o to czy Amerykańskie Country to zło bo nie uważam, żeby obecne Amerykańskie Pop-Rockowe Country było złe.
Country się pojawia przy okazji najbardziej prestiżowych nagród więc to sa cenniejsze nagrody niż jakieś podrzędne nagrody w kategorii Rock.
Masz bardzo prestiżową nagrodę PCAwards w kategorii Rock.
Poza tym- wikipedia- nie zawsze prawdę Ci powie!
Wikipedia była użyta tylko po to żeby nie przepisywać z głowy tych długich nazw. Wszystkie dane tam zawarte do których się odnosiłem są prawdziwe.

Wszystkie miejsca na listach, nagrody mam spisane w swojej bazie którą uaktualniam wiec wiem czy wikipedia mówi prawdę czy nie ;P
I z tego co ja widzę, to ten Twój hicior przez przypadek pewnie do pierwszej dziesiątki dotarł tylko w UK
Przez przypadek LOPrayer było na 1 misejcu w USA, przez przypadek IML było wielkim hitem, przez przypadek AODay weszło na płyte, przez przypadek WLOALeaving nie zostało wielkim przebojem, przez przypadke powstało Bon Jovi. Wszystko w życiu jest przecież przypadkiem. To że ja tutaj napisałem też było przypadkiem.
cały sukces zawdzięcza tylko Stanom Zjednoczonym i tym...dziwnym fankom hehe.
W Anglii nie kupują singli przeważnie tylko fani z USA :P
A że sukces był tylko głównie w USA. no cóż , ale za to jaki sukces i jakie zyski w postaci nagród dla zespołu.
I pomyliłeś chyba Make a Memory z Till We aint Strangers.
Lol xD

MAM - Listy:
#1 - U.S. Billboard Hot Adult Contemporary Tracks - 2 tygodnie
#27 - USA - Najwyższy debiut w historii zespołu
#1 - Taiwan - nie mam tego potwierdzonego.
#3 - Austria
#4 - Kanada
#5 - Niemcy, Szwajcaria
#6 - Włochy
#9 - Holandia, Finlandia, Hiszpania

Nagrody:
Nominacja do Grammy, CMA

TWASAnymore - zaistniało jedynie w USA Country + nagroda dla teledysku (MAMemory przegrało walkę o tą nagrode w bardziej prestiżowej kategorii).
Mam naukę, więc przestań już marudzić. :)
Więcnie poprawiaj i to źle :P
To dość dziwne jak na tak świeżą jeszcze piosenkę, która tak wielce "zawojowała" i narobiła tak wielkiego szumu na rynku muzycznym !?
Tak i dlatego właśnie została ona zgłoszona jako hymn New Jersey. Dlatego też, ze jest zapomniana Jon śpiewa ja na każdym występie w USA ;P

W Polsce i innych krajach owszem piosenka nie osiągnęła praktycznie nic (trudno uznać 2gie miejsce na liście RMF za sukces), ale w USA jest nadal popularna. Zobacz na reakcje ludzi na Live Earth ;]
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

NO ?ESZ @#$*& MAć! TAK! NIECH INNY MOD WLEPI MI OSTRZE?ENIE ALBO OD RAZU BANA!!!

Adrian- nie wymądrzałam się, podałam tylko liste 15 piosenek, które moim zdaniem przyczyniły się do całego tego sukcesu Bon Jovi! Tobie nie spodobała się jedna piosenka i zaczynasz robić szopkę, bo TWOJA BAZA DANYCH MÓWI INACZEJj!!!!! Nie nudzi Ci się to jeszcze? Następne- piszesz o make a memory, że miało więcej sukcesów niż samo Hey God i wymieniasz nominację, które to tyczyły sie Till we aint strangers anymoere!! bo chyba nie powiesz mi, że nagroda w kategorii, przetlumacze Ci ją od razu - "Teledysk roku - współpraca (duet lub grupa kilka artystów)" należała do MAM? Teraz wchodzisz, poprawiasz swojego posta(usuwasz to, czego się czepiłam) i na bezczelnego twierdzić będziesz, że nie zrobiłeś żadnej pomyłki i zaczynasz wymieniać dopiero właściwe sukcesy MAM.

Zamiast Hey God mogłam wpisać - "Diamond ring". To była moja lista ułożona wg mojego "widzi mi się"! Ty zaraz wpadasz ze swoimi cyferkami i robisz cały cyrk, chcąc znowu pokazać, że pieprzona Lost Highway miała większe sukcesy niż stare albumy!! Jak dla mnie możesz wartości muzyczne odkrywać nawet w "Wlazł kotek na płotek i mruga" ch... mi do tego!!! I jeśli dziwisz się, dlaczego wciąż atakują Cie ludzie za takie a nie inne podejście do sprawy, to powiem Ci, że sam jesteś temu winien, bo przy obronie własnych racji, nie potrafisz nie zahaczyć o innych WYŚMIEWAJ?C ICH TAK SAMO. To Ty jesteś tą osobą, która wsadza kij w mrowisko! Kolejny raz pokazałeś to w tym temacie kilkanaście postów wcześniej !Skończyłam! I nie pisz na gg! Wkurzyłeś mnie :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry / Zabawy”