POJEDYNEK TELEDYSKÓW BON JOVI

Różnego rodzaju gry i zabawy związane z twórczością Bon Jovi.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Yossarian pisze: Biegnij Lola, biegnij. oglądaliście?
taa, stare dzieje. Drugi raz juz bym nie obejrzał, ale wtedy to był ciekawy zabieg realizatorski :)
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

Tego nieszczęsnego It's My Life słuchać już nie mogę, do tego mój młodszy brat męczy ją paręnaście razy dziennie, i naprawdę, ale to naprawdę wychodzi mi ta oto piosenka bokami! Ale niestety utwór ten jest kultowy i teledysk do niego również jest kultowy ! Mogę go oglądać w kółko (bez fonii hehe) i się nie znudzi ! Świetny zamysł, koncert w tunelu, są fani, jest akcja, są emocje, jest Elvis, no i niepowtarzalny klimat. Jak wiele teledysków BJ jest pomarańczowych, tak ten dla mnie jest zielony :D a fryzura Jona? Nie mam zwyczaju zachwycać się i rozpływać nad aparycjami naszych chłopaków, ale ta fryzura również jest kultowa ! Faceci chodzą ze zdjęciem Jona z ery 2000-2001 do fryzjera prosząc o taką samą stylizacje (ale chyba jeszcze nikomu nie udało się identycznej osiągnąć) ! :D

ok dosyć.. głosuję na It's My Life :D

A jeszcze spytam czemu przy linku do oficjalnej wersji teledysku Tomker napisał wersja 2003?
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

monjovi pisze: A jeszcze spytam czemu przy linku do oficjalnej wersji teledysku Tomker napisał wersja 2003?
dobre pytanie Moniko :D chyba mi ctrl+c/v szwankuje. to chyba przez tą Shiri ;) Dla mnie jest jasne, że facet biegł do Niej, a nie na BJ ;]
Już poprawiam i pozdrawiam ;)

- aha a mój głos biegnie oczywiście na video pt. Biegnij do Giny, biegnij :))
Ostatnio zmieniony 12 listopada 2013, o 00:20 przez usunięty użytkownik 4858, łącznie zmieniany 2 razy.
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1221
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Post autor: teken020 »

iml
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
Yana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 996
Rejestracja: 8 kwietnia 2013, o 21:16
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Yana »

Pamiętam jak za dzieciaka lubiłam ten teledysk, mimo że nie mogłam patrzeć na Jona (strasznie mnie kiedyś irytował :D). It's My Life to prześwietny klip i uważam tak nie tylko ja, bliskie mi osoby niezwiązane jakoś szczególnie z muzyką BJ twierdzą tak samo.

Głos na It's My Life;)
Stick to your guns.
Awatar użytkownika
lydia
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 635
Rejestracja: 17 lipca 2013, o 06:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: lydia »

W tym pojedynku nie mam problemu z wyborem- zawsze It's My Life :)) Od tego momentu zaczęła się moja przygoda z Bon Jovi i mam do niej duży sentyment :D
BON JOVI- Because Life's Too Short To Listen To Bad Music...
werx :)
It's My Life
It's My Life
Posty: 247
Rejestracja: 7 maja 2012, o 16:45
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: werx :) »

IML pierwszy teledysk bon jovi jaki widzialam :))
Awatar użytkownika
Runawaygirl18
It's My Life
It's My Life
Posty: 151
Rejestracja: 2 maja 2013, o 21:05
Lokalizacja: Luboń

Post autor: Runawaygirl18 »

Mimo tego, że szczególnie nie przepadam za It's my life, to mój głos leci na ten właśnie teledysk, ponieważ jest ciekawy i miło się go ogląda :D Zatem, It's my life.
"So I live each day like I know it's my last
If there is no future there must be no past"

http://www.lastfm.pl/user/SITT18
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

IMLife - Za wszystko.
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3526
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

It's My Life!

Abstrahując już od tej całej kultowości, hitowości, sentymentów etc(zresztą głosujemy na teledysk a nie piosenkę) teledysk do IML jest jednym z najlepszych BJ videos. Montaż jest tutaj GENIALNY. Studenci montażu filmowego uczą się fachu na tym teledysku. Taki teledysk to była połowa sukcesu aby BJ powróciło w wielkim stylu. :)
Pod względem technicznym i realizatorskim nie widzę konkurencji dla IML pośród przyszłych teledysków(może HAND lub Everyday).
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Margaretka
It's My Life
It's My Life
Posty: 158
Rejestracja: 24 czerwca 2013, o 08:07
Lokalizacja: middle of nowhere

Post autor: Margaretka »

a ja nie lubię teledysku "It's my life" - bardzo rzadko do niego wracam, dlatego głosuję na "These days".
Awatar użytkownika
KM
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 680
Rejestracja: 11 marca 2006, o 22:48
Lokalizacja: Toruń

Post autor: KM »

O dziwo - Lolę obejrzałam przed IML, więc znałam base :P. Teledysk jest fajny, trochę Matrixa, lubię zwolnienie na ciężarówce i jej klakson. Jeśli chodzi o poziom teledysku, to IML pewnie powinno wygrać, ale nie jest to klip, który oglądam. I oglądać i słuchać wolę TD, a cały Crush tak mi się wówczas przejadł, że jest przedostatnią płytą BJ, po którą bym w ogóle sięgnęła (ostatnia jest TeLeFeRka - strasznie mi się ta nazwa spodobała - kto jej użył ostatnio? RIcky?)

Serce mówi TD, rozum że jednak IML - dobra, powiedzmy, że przeważyła dobra gra aktorska i jej i jego - IML

Trochę przegapiłam widzę, więc muszę jeszcze wesprzeć Prezesa we wspomnieniach dotyczących oczekiwań na pojawienie się czegokolwiek i Real Life (miała być już płyta, Sex seals, a tu o.s.t. - emocje jednak były wielkie:). Oglądałam sobie mistrzostwa w łyżwiarstwie figurowym, gdy przełączyłam na muzyczny i zobaczyłam to charakterystyczne białe tło - jeden pisk normalnie:) Eh, ta młodość ;P
20.05.2008 - Leipzig
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa!!!
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

Oczywiście It's My Life! Mimo, że teledysk widziałam chyba milion razy, do dziś oglądam go z miłą chęcią. Nic mi się nie znudził przez te lata :))
Hao
I Believe
I Believe
Posty: 99
Rejestracja: 27 września 2013, o 13:51
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Hao »

Glosuje na It's My Life. Glownie za Tommy'ego i Gine.
Awatar użytkownika
Thalion
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 786
Rejestracja: 27 czerwca 2011, o 15:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Thalion »

It's My Life.

Ciekawe, że dla tak wielu osób stąd ten klip to pierwsze zetknięcie z zespołem. Fajnie :)
11 VI 2008, Southampton
19 VI 2013, Gdańsk
If there is no future, there must be no past...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry / Zabawy”