Richie Sambora interactive guitar

Tutaj można zamieszczać linki do plików.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
KondZik

Richie Sambora interactive guitar

Post autor: KondZik »

Richie Sambora interactive guitar

Ma ktoś to może na płycie lub na dysku?
Obrazek
Awatar użytkownika
mr.bluesman
It's My Life
It's My Life
Posty: 133
Rejestracja: 27 listopada 2012, o 20:04
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mr.bluesman »

Mam obraz płyty (iso), ale jest mały problem. Kiedyś wszystko działało bez zarzutu (w 2005 ;)), a teraz przy uruchamianiu pojawia się błąd i nie mogę tego otworzyć. Jeśli chcesz mogę wrzucić ten plik np. na dropboxa i będziesz mógł spróbować z tym powalczyć. Może Tobie uda się to uruchomić :)
KondZik

Post autor: KondZik »

mr.bluesman pisze:Mam obraz płyty (iso), ale jest mały problem. Kiedyś wszystko działało bez zarzutu (w 2005 ;)), a teraz przy uruchamianiu pojawia się błąd i nie mogę tego otworzyć. Jeśli chcesz mogę wrzucić ten plik np. na dropboxa i będziesz mógł spróbować z tym powalczyć. Może Tobie uda się to uruchomić :)
Witam, jeśli mógłbyś jakoś udostępnić to byłbym bardzo wdzięczny :)
Pewnie będzie mi ciężko uruchomić, ale pokombinuje :)
Kidd
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 30 stycznia 2013, o 21:02
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kidd »

Mam ten program w dwóch egzemplarzach - jeden .iso właśnie, drugi to płyta z samymi plikami instalacyjnymi bodajże. W każdym razie, mogę komuś odstąpić. Podobnie swoją wieloletnią kolekcję koncertów na DVD, bootlegów mp3 i wielu innych ciekawostek - dem, rarytasów i niepowtarzalnych koncertów (nie chcę przesadzić, ale będzie z 50 płyt). Myślę, że ci, którzy mnie kojarzą z nieistniejącego już forum BJ potwierdzą, że kolekcja jest dość duża i ciekawa ;) Będę miał trochę więcej czasu, to zrobię dokładny spis wszystkiego i oddam w jakieś dobre i chętne ręce, bo miałem wyrzucić, a szkoda, żeby się zmarnowało ;)
KondZik

Post autor: KondZik »

Kidd pisze:Mam ten program w dwóch egzemplarzach - jeden .iso właśnie, drugi to płyta z samymi plikami instalacyjnymi bodajże. W każdym razie, mogę komuś odstąpić. Podobnie swoją wieloletnią kolekcję koncertów na DVD, bootlegów mp3 i wielu innych ciekawostek - dem, rarytasów i niepowtarzalnych koncertów (nie chcę przesadzić, ale będzie z 50 płyt). Myślę, że ci, którzy mnie kojarzą z nieistniejącego już forum BJ potwierdzą, że kolekcja jest dość duża i ciekawa ;) Będę miał trochę więcej czasu, to zrobię dokładny spis wszystkiego i oddam w jakieś dobre i chętne ręce, bo miałem wyrzucić, a szkoda, żeby się zmarnowało ;)
Chętnie pisze się na to :)
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Download”