Thicke Of The Night 1984

Tutaj można zamieszczać linki do plików.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Thicke Of The Night 1984

Post autor: imp »

Na prośbę młodszej części forum (bardzo cieszy takie zainteresowanie :))) oraz ku radości wszystkich jeszcze nie mających tego nagrania:

Thicke Of The Night 1984
(postanowiłam zacząć od początku:)

telewizyjny show z 1984 roku, czyli tapir na głowie, poszarpane ciuszki i młodzieńcza energia :D

Setlista:
Runaway
Interview
She Don't Know Me
Breakout

http://www.megaupload.com/?d=NPDP96QB

do podglądu Breakout:
http://www.youtube.com/watch?v=wg0VOXknSG4

ciekawa jestem opinii...

ps. szukam Toronto 89 ;)
Paweł_rockfan
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 24
Rejestracja: 19 marca 2008, o 10:23
Lokalizacja: Dębica/Kraków

Post autor: Paweł_rockfan »

Thicke Of The Night 1984 - Fajne video z początku kariery zespołu

A ja szukam: JBJ - Rockefeller Center NYC 27-06-1997 [PRO]
Paweł_rockfan
lawenda
I Believe
I Believe
Posty: 68
Rejestracja: 14 maja 2011, o 15:54
Lokalizacja: Palau

Post autor: lawenda »

imp, skoro jesteś ciekawa opinii n.t. Thickle, to się podzielę...:)

Co do muzycznej warstwy nie skomentuję, bo mam wrażenie, że to całkowity playback, czy się mylę? więc mamy to co na płycie.
co do reszty to po pierwsze, zawsze jak oglądam takie wczesne ich nagrania mam permanentnego banana na twarzy - te stroje, ruchy, młodość, świeżość, spontaniczność... :D
po drugie, w tym konkretnym występie jest kilka prawdziwych perełek:
pierwsza - reklama pieluch pod koniec runaway :hahaha:,
druga - kwestia "wczuwania się" w piosenkę - David mnie jakoś szczególnie urzeka, choć wiele mu z tego zostało do dziś, co widać było na ostatnich koncertach w trasie ;)
trzecia rzecz: prawdziwe zęby Jona ;D
no i czwarta: wygląd - tu oczywiście można by napisać całe wypracowanko na temat ich strojów, butów Davida, fryzur, kolczyków, etc. Ale podzielę się tylko jednym wrażeniem (z dużym przymrużeniem oka) : BJ tutaj = supersamiec Tico i jego girlsband złożony z mniej lub bardziej urodziwych dziewcząt. ;)) Oczywiście subiektywne miano najbardziej urodziwej otrzymuje Jon - te ruchy, ramionko zalotnie wystawione... :hahaha: gdyby nie ten moher na klacie, można by go na prawdę pomylić z jakąś laską. :D Co do Rysia - wolę go jednak bez trwałej, stąd Jon go zdetronizował. :D
Ostatnio zmieniony 27 stycznia 2012, o 23:00 przez lawenda, łącznie zmieniany 2 razy.
Orynthia
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 34
Rejestracja: 11 czerwca 2011, o 12:49
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: Orynthia »

Jon faktycznie jak rasowa laska wygląda ... dobrze, że się nie ogolił na klacie bo by go mogli pomylić :D. Do wyglądy naszego "supersamca" :lol: dodam, ze jak ktoś oglądał "Dirty Dancing" to się ze mna zgodzi, że troche przypomina tego tancerza. Niestety zapomniałam jak ma na imię...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Download”