Knockout - "Target" wg wieku

Dyskusje na temat poszczególnych piosenek.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Knockout - "Target" wg wieku

4-9 lat
2
10%
10-12
3
14%
13-18
5
24%
19-29
4
19%
30-39
1
5%
40-49
1
5%
50-59
0
Brak głosów
60-69
0
Brak głosów
70-∞
5
24%
 
Liczba głosów: 21

Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Re: Knockout - "Target" wg wieku

Post autor: sobol_77 »

Moim zdaniem do nikogo - i tego w ankiecie brakuje :)
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
ts
It's My Life
It's My Life
Posty: 108
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 16:39
Ulubiona płyta: Crush
Lokalizacja: Łódź

Re: Knockout - "Target" wg wieku

Post autor: ts »

wiecie co, wszedłem na forum po bardzo długiej przerwie, chciałem poczytać czy inni tez są tak niesamowicie podjadani nową płytą, a czytam i czytam, a Wam się nic nie podoba... WAN było "takie se", wiec myślałem że nastrój na forum będzie niesamowity po świetnym THINFS i przecudownym Knockout, a tu widzę żałoba. Ze disco, że dla dzieci, że dla staruszków... Szkoda trochę takich nastrojów, bo jak dla mnie płyta zapowiada się najlepiej od czasu Bounce. Może jestem bezguściem albo po prostu jestem młody ale taki content bardzo mi odpowiada ;)
Brand New EVENo

Re: Knockout - "Target" wg wieku

Post autor: Brand New EVENo »

ts pisze:wiecie co, wszedłem na forum po bardzo długiej przerwie, chciałem poczytać czy inni tez są tak niesamowicie podjadani nową płytą, a czytam i czytam, a Wam się nic nie podoba... WAN było "takie se", wiec myślałem że nastrój na forum będzie niesamowity po świetnym THINFS i przecudownym Knockout, a tu widzę żałoba. Ze disco, że dla dzieci, że dla staruszków... Szkoda trochę takich nastrojów, bo jak dla mnie płyta zapowiada się najlepiej od czasu Bounce. Może jestem bezguściem albo po prostu jestem młody ale taki content bardzo mi odpowiada ;)
Przecudowny Knockout to ja mam, jak ktoś ocenia Knockout na "przecudowny".
Fromasz1899
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 945
Rejestracja: 24 lutego 2013, o 14:11
Ulubiona płyta: The Circle
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Kontakt:

Re: Knockout - "Target" wg wieku

Post autor: Fromasz1899 »

Brand New EVENo pisze:
ts pisze:wiecie co, wszedłem na forum po bardzo długiej przerwie, chciałem poczytać czy inni tez są tak niesamowicie podjadani nową płytą, a czytam i czytam, a Wam się nic nie podoba... WAN było "takie se", wiec myślałem że nastrój na forum będzie niesamowity po świetnym THINFS i przecudownym Knockout, a tu widzę żałoba. Ze disco, że dla dzieci, że dla staruszków... Szkoda trochę takich nastrojów, bo jak dla mnie płyta zapowiada się najlepiej od czasu Bounce. Może jestem bezguściem albo po prostu jestem młody ale taki content bardzo mi odpowiada ;)
Przecudowny Knockout to ja mam, jak ktoś ocenia Knockout na "przecudowny".
Ja na to odpowiem że każdemu podoba się co innego, wiele razy ten temat był poruszany i do niektórych to jak grochem o ścianę, to że się wam nie podoba nie znaczy że ma się nie podobać wszystkim.
I'm still living, yeah, semper fi!

When you want to give up and your heart's about to break
Remember that you're perfect
God makes no mistakes
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Re: Knockout - "Target" wg wieku

Post autor: misstwisted »

Tak waleczny tekst jak charakter nastolatka i tak gładka muzyka jak cera tego nastolatka po zażyciu Visaxinum. Zatem 13-18.
Kacper Bon Jovi
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 13
Rejestracja: 27 października 2016, o 16:36
Ulubiona płyta: Wszystkie

Re: Knockout - "Target" wg wieku

Post autor: Kacper Bon Jovi »

Co to a argument, że to podoba się nastolatkom? Poza tym nie wierzę w to żeby blachary wielbiące Kwiatkowskiego nagle przerzuciły się na Bon Jovi.
Fromasz1899
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 945
Rejestracja: 24 lutego 2013, o 14:11
Ulubiona płyta: The Circle
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Kontakt:

Re: Knockout - "Target" wg wieku

Post autor: Fromasz1899 »

Kacper Bon Jovi pisze:Co to a argument, że to podoba się nastolatkom? Poza tym nie wierzę w to żeby blachary wielbiące Kwiatkowskiego nagle przerzuciły się na Bon Jovi.

coś w tym jest ale delikatniej z językiem proszę kolego ;)
I'm still living, yeah, semper fi!

When you want to give up and your heart's about to break
Remember that you're perfect
God makes no mistakes
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Knockout - "Target" wg wieku

Post autor: Damned »

Tomker pisze:Kilka osób pisało ostatnio, że na "Knockout" bardzo dobrze reagują dzieci... Tak z ciekawości... Do kogo skierowany jest Knockout?
Dzieci? nastolatków? ludzi dorosłych? najstarszych fanów? Albo może do kogo trafia, komu podoba się najczęściej?

Ostatnia wypowiedź Tico wiele wyjaśnia w tej sprawie. Wygląda na to, że Shanks napisał ten utwór dla swoich dzieciaków, które jak dotąd nie miały okazji zobaczyć taty na scenie :D ;)

"And talking to John, he says that what's cool for him is when he was playing with Melissa Etheridge and bands like that, his kids were babies. They've never seen him play and perform in this kind of thing. So this is an opportunity for him to revisit, play and have his kids, which are older now, partake and enjoy. So it's almost like a dream for him."
usunięty użytkownik 4858

Re: Knockout - "Target" wg wieku

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

tak, to był ciekawy wywiad, a ten fragment fajnie sugeruje dlaczego Shanky chciał zostać gwiazdą rocka. Bezkrytycznie ambitny tatuś w końcu stał się członkiem legendarnej grupy! :D
Oby dzieci doceniły go w końcu, bo jeszcze pomyśli, że produkcja, kompozycje, gitara i chórki z BJ to za mało ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Piosenki”